Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

MayaBaba

2014. április 9.

Imádtam az illatát, de nekem kicsit szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Imádtam az illatát, de nekem kicsit szárított.

Moonlight

2014. március 5.

Mennyország... tartós, kellemes, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Mennyország... tartós, kellemes, nőies illat.

berka

2013. december 28.

Nagyon finom illat, az állaga szuper.. De nekem az illat a lényeg. Ami egyébként soká marad érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

szepjulia

2013. november 22.

Szeretem a magnólia illatát, viszont ebben a tusfürdőben valami egy nagyon picit férfias illatra emlékeztet, de nem tudom miért. Ennek ellenére, vagy éppen ezért (?) jó vele tusolni, a bőrömet is hidratálja és szeretem a krémes állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

eszti98

2013. november 16.

Az illata bejön, egyébként nem igazán tudok illaton kívül különbséget tenni tusfürdő és tusfürdő között:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

TijuMK

2013. november 15.

Fa tüsfürdő-mániás vagyok, elég sok fajtát kipróbáltam, ez volt a soron következő. Az illata nagyon tetszik, a gyerekkoromra emlékeztet amikor még főleg szappanok voltak. Kifejezetten tisztaság illata van. Jól habzik és nem szárít. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Babooca

2013. november 2.

A kakaóssal felváltva használtuk régebben. Azóta átálltunk a natúrszappanokra, mert azok gazdaságosabbak és környezetkímélőbbek is. A bőröm is meghálálta ezt. Most már csak akkor van otthon tusfürdő, ha Édesanyám ingerenciát érez a hatalmas, illatos habok iránt. SLS tartalma miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

bolero

2013. november 2.

Nem tudom, miért olyan felháborító Cintia hozzászólása, főleg, hogy a büdös öreg_asszony szókapcsolatot ő sosem írta le. Megjegyezném, hogy ő rakott szóközt is a öreg & asszony közé, így még csak nem is a pejoratívabb értelmű "öregasszonyt" használta.
Mellesleg ahogy a kisbabáknak is van egy tipikus babaszaguk, amiért nem feltétlenül van oda mindenki, ugyanúgy lehet az idős hölgyeknek és uraknak is. Nincs ebben semmi rossz, az a rossz itt egyedül, hogy ki lett adva pénz egy olyan tusfürdőre, ami nem tetszik neki.

---

A tusfürdőre rátérve, nekem tetszik az illata, kicsit szárít, de engem szerintem minden. Meg is marad a bőrön egy darabig, sajnálom, hogy nem tovább. Nekem eddig ez az egyik legkellemesebb Fa tusfürdőm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

---

Laura19

2013. október 25.

Kellemes, üde illat. Tetszik a flakon is.
Nem szárít, az illata megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Kellemes, üde illat. Tetszik a flakon is.
Nem szárít, az illata megmarad a bőrön.

cintia995

2013. szeptember 25.

Számomra valami katasztrófa. Anya vette abból a célból hogy "jajj van benne olaj, majd nem szárít". Hát nekem nagyon is szárított, de ezzel még nem lett volna bajom, max testápolózok, de nekem az illata is förtelmes volt.. Talán a buszon lévő öreg asszonyokra emlékeztet, akik leülnek melléd, és imádkozol hogy szálljon le, de azért is a végállomásig megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.