Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Ms.Cat

2013. július 25.

Nagyon kellemes illata van, friss érzetet hagy maga után és én úgy érzem, mintha kicsit táplálná is a bőröm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Candush

2013. július 25.

Megvettem mert megtetszett az illata és alig vártam hogy kipróbálhassam, mert a bőröm a medence klóros vizétől teljesen kiszáradt és feszült. Fürdés után testápoló használata nélkül helyreállt a bőröm és sokkal jobban éreztem magam. Nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem nem kell hogy ennél többet tudjon egy tusfürdő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

cioccolata

2013. július 19.

Annyira jellegtelen az illata szerintem. :( Inkább szappan-szerű mint virágos. Amúgy teljesen funkcionális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Lillcsike

2013. július 14.

Nagyon szerettem az illatát, imádtam vele fürdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Nagyon szerettem az illatát, imádtam vele fürdeni.

grosesaxl

2013. május 27.

Ezt a tusfürdőt is használtam vagy 1000 éve,nagyon fincsi illata van,szuper bőrpuhító hatással. Azért hagytam abba a használatát,mert 3-4 hónap után pattanásos lett tőle a hátam. Utána még vagy egy évig használtam kézmosáshoz,mert annyira szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

varadi85

2013. május 16.

Nagyon-nagyon fincsi az illata, de nem csak ezért szeretem :). Nagyon jól ápolja a bőrömet, finom selymes lesz tőle, nagyon szeretem.
Több infó itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Több infó itt:

muffinmonsuta

2013. május 9.

Ennek is nagyon jó illata van.:) És a hatása is nagyon jó valamiért mindig nyáron használom ezt az illatot.:DDD Krémes és jó hatással van a bőrömre. Illatát sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

biki-ni

2013. április 26.

A legjobb, ez még a kakaósnál is jobban bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

A legjobb, ez még a kakaósnál is jobban bejön!

Ina15

2013. április 25.

Egyetértek az előttem szólóhoz, de nem veszem újra, mert vannak jobbak nála! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Egyetértek az előttem szólóhoz, de nem veszem újra, mert vannak jobbak nála! :)

eprescsoki

2013. április 16.

Szeretem ezt a tusfürdőt,nagyon jó az illata,ami sokáig megmarad,nem szárít de mégis tisztít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.