Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

firea

2013. április 3.

Sokszor vettem már, nagyon szeretem az illatát. Kellemes, krémes állaga van, könnyen habzik, és a bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

zami86

2013. március 30.

Ajándékba kaptam, nem igazán tetszik. Egyedül az állaga kellemes. Nekem valamiért az összes Fa termék unszimpatikus, ez sem kivétel. Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.

adri97323

2013. március 24.

Sokáig elég, jó az illata és hidratál. Eurós boltban nagyon megéri megvenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

Sokáig elég, jó az illata és hidratál. Eurós boltban nagyon megéri megvenni!

kozlokova73

2013. február 27.

Most van kifogyoban,a lanyomebol neha hasznalok egy kicsit,se csak kezmosasra,mert tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

moncsi29

2013. február 25.

Kb.1 hónapja kaptam ajándékba a habfürdőjével együtt.
Az illata borzasztóan tetszik,de hosszabb távon engem nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Kb.1 hónapja kaptam ajándékba a habfürdőjével együtt.
Az illata borzasztóan tetszik,de hosszabb távon engem nagyon szárít.

Olív

2013. január 17.

Nagyon szeretem, most épp ezt használom. Finom az illata, jól habzik és nem húzódik a bőröm tusolás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

merchajnalka

2013. január 12.

imádnám!!! egyáltalán nem szárított, az illata valami csodás (MAGNÓLIA!!!), a selymesség amit hagy maga után a bőrömön - ilyet még nem tapasztaltam, még a fiúm is megjegyezte hogy milyen selymes a bőröm - de sajnos nem használhatom, allergiás reakció valami az én esetemben talán a színezék miatt: piros pöttyök, viszkető, égető érzés. akinek nincs ilyen problémája, hogy csak a színtelen tusfürdők, samponok, testápolók, krémek etc. jöhetnek szóba, annak bátran ajánlom: vegye és élvezze! ja és nem mellékesen kiválóan beválna borotváláshoz is, így a Fa Shower&Shave kombóból a kakaós-kókuszosat használom és azt is szeretem és nagyon beválik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 5.

Nekem ez az egyik legjobb tusfürdőm! Ez az én heppem, hogy nem szeretem ha 5 tusfürdő van itthon az összes a kád szélén, hanem egyet használok, hogy legyen egy ,,saját" illatom. :)))) Hát na... Ennek az illatát imádom, olyan nekem való. ;) A bőrömnek nagyon jó volt, hidratálta, puha volt tőle. Jól habzott, szerettem nagyon. Most kókusz őrült lettem, így most kb 2 hónapja kókusz az én illatom. :) De ez is nagyon isteni, lehet vissza fogok térni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Ejwi

2012. november 20.

Nem szeretem a Fa tusfürdőket, de ennek nagyon kellemes az illata.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Nem szeretem a Fa tusfürdőket, de ennek nagyon kellemes az illata.:)

CrazyKid

2012. október 29.

Tussolás után sokáig érződik a finom illata és a bőröm is puha.Nem lett a kedvencem,de azért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.