Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Ancsibaba

2012. október 24.

Ez az egyik kedvenc tusfürdőm! Az illata isteni :) Az állaga finom krémes, nem szárít és pár óráig illatos maradok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Jobban szeretem, mint a kókuszos változatát, illata kellemes, és olyan fura "selymes" állaga van magának a tusfürdőnek. Azt nem tudom, hogy a bőr állapotán javít-e, de az biztos, hogy az én érzékeny bőrömön nem rontott. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Roni27

2012. szeptember 21.

Áráról nem tudok nyilatkozni, mert ajándékba kaptam, viszont jó illata van, ami használat után is megmarad a bőrön, bár nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

galagonya

2012. augusztus 28.

Nagyot csodálkoztam, hogy itt istenítve van, mert én lehordani jöttem, de úgy látszik csak nekem nem jön be, na mindegy. Sosem vettem volna meg, anyukám adta, hogy "nyaralásra jó lesz". Hát nem lett jó. Nem tudom ti mit éreztek, de ha ennek jó illata van, akkor én vagyok genovia hercegnője(neveletlen hercegnő agysejtpuszító hatása) Nagyon mű szaga van, én az alkoholt is éreztem benne, utáltam használni, meg amúgy is fenntartásaim vannak az összes rózsaszín csomagolású dologgal. Ott is hagytam a nyaralóban, nem volt kedvem elmenni a zuhanyzóig ezért, annyira rossz. Két csillag azért, mert fürdésre alkalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Nicu

2012. augusztus 3.

Szeretem, finom az illata, ráadásul nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Szeretem, finom az illata, ráadásul nem szárít.

Jelizz

2012. július 16.

szerettem! Sajna már nem látom sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

szerettem! Sajna már nem látom sehol :(

sissy93

2012. július 13.

Pár éve nyáron volt ilyenem. Nagyon finom az illata és nem szárít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Pár éve nyáron volt ilyenem. Nagyon finom az illata és nem szárít. :)

Lina85

2012. július 13.

Vendégségben használtam, az illata nagyon finom és krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Vendégségben használtam, az illata nagyon finom és krémes állagú.

Garu

2012. június 11.

Édesanyám egyik kedvence, és sokáig körülöleli ez az illat. Most mondjuk egy sor tusfürdőt lepasszoltam neki, mostanában aligha fogja venni, de még biztos visszatér hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

szaniblue

2012. június 2.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Nagyon jó az illata, krémes az állaga, én borotváláshoz is ezt használom. A folyékony szappan változatát is imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.