Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

azursatellite

2012. április 23.

Nagyon szerettem régen ezt a tusfürdőt. Ma már natúr szappant használok, ezért a múlt idő.. Imádtam az illatát, finom krémes volt, puha habbal, nem szárított és illatos maradtam tőle. Legkedvencebb illatom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

magyarry

2012. március 1.

Semmi különöset nem érzek vele kapcsolatban, a jó illatán kívül, ráadásul iszonyatosan kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 1.

Csilluska

2012. február 19.

Az illatát annyira nem szeretem, de azért egész jó tusfürdő. Tipikus Fa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Az illatát annyira nem szeretem, de azért egész jó tusfürdő. Tipikus Fa.

st79

2012. február 18.

imádom az illatát, olyan megnyugtató :) és egész jól puhítja is a bőrt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

imádom az illatát, olyan megnyugtató :) és egész jól puhítja is a bőrt..

Aida89

2012. január 14.

Régebben ez volt a kedvenc tusfürdőm. Imádtam az illatát. Anno többször is vettem egymás után. Aztán kicsit ráuntam, kipróbáltam más illatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

natasha

2012. január 13.

nagyon jó tusfürdő! kiváló állag,nem folyik ki a kezemből.illata is jó bár fürdés közben nem érzem de ez nekem annyira nem is fontos,és árban mindent visz!bár az összetevőket elnézve kicsit borzongok:).....egy problémám azért mégis van vele,az hogy egy csúszós réteget hagy a bőrömön,de legalább nem szárad ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

solyaorsolya

2011. október 22.

Nagyon szuper, első fa krémtusfürdő próbálkozásom, illata is parfümös, nőies, jól habzik, könnyen le lehet mosni, nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

fatime

2011. szeptember 4.

Nagyon tetszik az illata, bár inkább télen, mert nyáron a gyümölcsös-friss illatokat szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Vikcike

2011. augusztus 23.

Isteni illat, kellemes érzés a bőrömnek!! Az összes Fa tusfürdőre ezt tudom mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

trisztan

2011. július 21.

Szeretem váltogatni a tusfürdőket, újakat kipróbálni, de ehhez már többször visszatértem. Kellemes illatú és arra pont jó, amire kell. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 21.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.