Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

lucretia

2011. július 9.

Szeretem a Fa tusfürdőket, többnek is nagyon finom illata van, árban is kedvezőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

ozderzso

2011. július 1.

Isteni illata van, a bőrömet nem szárítja, inkább hidratálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Isteni illata van, a bőrömet nem szárítja, inkább hidratálja

Mademoiselle Rita

2011. április 25.

Én is szeretem a Fa tusfürdőket, isteni illatuk van, de sajnos az én bőrömet szárítják.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 25.

strawberry92

2011. április 14.

Nagyon jó az összes Fa tusfürdő. Nem drága, isteni illatuk van és fürdés után is sokáig érződik, nekem a bőrömet sem szárította:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 14.

habaza

2011. március 13.

kellemes illata van, a fa tusfürdők általában is jók, nem csak ez, szeretem, a tusfürdőket mindig váltogatom, próbálgatom. A Fa termékeket általában szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Aquamarine

2011. március 12.

Nagyon szuper illata van, és jól habzik, én imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

Nagyon szuper illata van, és jól habzik, én imádom!

noxibaba

2011. március 2.

Szeretem a Fa krémes tusfürdőit, de ennek az illata nem jött be. De a hatása nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 2.

komyju

2011. február 27.

A fa tufürdők általában is jók: jól habzanak, nem ragadnak krémesen az ember bőrére, mint a Dove vagy a Nivea egyes tusfürdői, és az áruk pedig kifejezetten jó. Árérték arányban mindenképp jó választás. Ez a rózsaszínű álom tényleg kellemes, kissé édes illatba burkolja az ember lányát - azonban én egy idő után ráunok, és lecserélem egy másik illatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 27.

tothszabina

2011. február 24.

Már maga a doboz színe elnyerte a tetszésemet. A tusfürdő illata kellemes. Jól habzik, és puha, finom illatú lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.