Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Kategória:   Dezodorok

96 órás védelmet biztosít.

-.Nikii.-

2014. május 12.

Ebben a 96 órában nem látom a logikát és kicsit azért vicces, hogy ilyet rá mernek írni :D
Nekem sokáig elég volt, aminek következtében kicsit meguntam az illatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Nekem sokáig elég volt, aminek következtében kicsit meguntam az illatát :D

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 16.

Rendszeresen újra veszem és csak ezt, nem hivalkodó az illata, de az valóban sokáig kitart. Most is ott van a fürdő polcon még kettő originál. Általában többet veszek belőle, mert volt már, hogy kifogyott a készletem, de a bolti is. Nálam Rexonát bőven lekörözi a hatását nézve.
Már a barátnőm is ezt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 16.

Már a barátnőm is ezt használja.

Виктория

2014. február 22.

Spray-ből csak ilyet veszek, mert kellemes, semleges illata van, nem unom meg már a felénél. Emellett nagyon gazdaságos, szeptember óta elvagyok ugyanazzal a flakonnal, pedig naponta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Szilvi21

2013. október 27.

Én meg vagyok vele elégedve hatékony és az illata is tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Én meg vagyok vele elégedve hatékony és az illata is tetszik!

Bogirl*

2013. október 20.

Ha már 96 órás védelmet írnak rá, gondoltam teszek egy próbát, hátha tényleg hatásos lesz. Az az eszembe se jutott, hogy valóban képes lenne 96 órán át védeni, vagy hogy sportoláskor is megállná a helyét, abban viszont bíztam, hogy ha ennyire hatékonynak hirdetik, egy nehezebb, sietős napot bírni fog. Viszont még egy közepesen megterhelő, nem túl szaladgálós napot sem bír, nemhogy egy feszített tempójú, mindenhova sietek napot.. Pedig már nincs is olyan meleg. :D
Az illata kellemes, de ez kevés. Nálam kissé leszerepelt, csak 2*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Az illata kellemes, de ez kevés. Nálam kissé leszerepelt, csak 2*-ot adok neki.

Biann94

2013. szeptember 12.

Az illata tetszik, viszont nem mondanám hatékonynak. Segít valamennyit, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

sissy93

2013. szeptember 10.

Nagyon szeretem, mert hatékony, és enyhe az illata, simán lehet mellette akár parfümöt is használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

csevelin96

2013. szeptember 6.

Én is sportolás miatt vettem, szerintem nem egy csodaszer, de még sportolok hatásos és utána is érzem az illatát. Ha elfogy kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Laura19

2013. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, magamtól rá se néztem volna...hol is kezdjem?
Talán a legnagyobb gond vele, hogy: ALUMÍNIUMOS!!!
96 órás védelem?! Őszinte leszek...egy órán át sem bírja. Az illatában sincs semmi extra, sőt! Engem lassan ingerel. Kb. kétszer használtam, utána kézbe se bírtam venni. Lepasszoltam, és többé csak érezni sem akarom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, magamtól rá se néztem volna...hol is kezdjem?
Talán a legnagyobb gond vele, hogy: ALUMÍNIUMOS!!!

prne0919

2013. szeptember 6.

Még csak pár napja használom, de eddig elégedett vagyok vele. Sportolás után is tartott még az ereje. :)

És azt elfelejtettem írni ,hogy ráadásul nagyon kedvezményesen, 350 Ft-ért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.