Fabulon

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ST-ke, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ligetszépe olajjal és szőlő kivonattal

Frissítő hidratáló arckrém normál bőrtípusra. Könnyű textúrájának köszönhetően hamar felszívódik. A arcbőr mindennapi ápolására ajánlott. Bőrtápláló hatású hatóanyagokkal (ligetszépe olaj, E-vitamin, B5 provitamin, szőlő kivonat) gazdagított. Segít megőrizni bőröd fiatalságát.

Dermatológiailag tesztelt és parabénmentes.

kattya

2017. április 7.

Kellemes illatú, könnyed kis krém, tetszettek az összetevői, sokféle extract és oil hmm :) korrekt inci-je van. Hamar beszívódik, nem éreztem, hogy nehéz réteget vagy olajos érzetet hagyna, kb. 5-10 perc után de inkább még annyi sem, lehetett rá sminkelni. Szerettem, nem tudom újraveszem-e, olyan kis általános krémnek mondanám, teljesen oké a mindennapokra, de szerintem én most vmi "többre", gazdagabbra vágyom :D egyébként csak ajánlani tudom. 4 vagy 5 csillag? a csodaszer szó talán túlzás, de igazából nem volt negatívuma, ami miatt kevesebbet kéne adnom, úgyhogy 5 *

(és amúgy wow! mármint hogy itt 900 Ft-os árat látok, ezek szerint valami hiba lehetett a tesco rendszerében, mert én ezt a krémet kb 200 ft körül vettem meg, nem vlt közeli lejáratú, a többi fabulon arckrém is mellette volt jóval magasabb áron, nem is értettem mitől lehet ez ennyivel olcsóbb, így megvettem gyorsan, nehogy észrevegyék és javítsák a hibát :) talán emiatt egész idáig úgy élt a fejemben, mint egy nagyon pozitív meglepetést okozó olcsó krém, de ezek szerint csak drágább, ami érződik is rajta. tudom ez a kis sztori nem sokat tett hozzá a krém megismeréséhez, csak úgy elmeséltem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

ponilopopolopo

2016. november 28.

Imádom! Már 2 hónapja használom kb, és nagyon szeretem, ha elfogy, biztosan újraveszem. Találomra vettem meg, nem is ismertem előtte, csak remélni tudtam, hogy kivészelem vele legalább amig nem találok egy "normális", ismertebb márkájú krémet.. DE! Ez annyira jó, hogy simán leveri a nagy garnier, neutrogena, stb... társait.. Az illata semleges, az állaga folyékonyabb mint egy átlag arckrémnek, de nagyon puha és matt lesz tőle a bőröm, jól szellőzik a krém alatt! Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Kadélka

(!)
2016. július 5.

Könnyű, kellemes krém. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést. Jól hidratál és az érzékeny bőröm is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

pniki93

2016. május 9.

Nem igazán fűztem hozzá nagy reményt, de azt kell hogy mondjam: ez egy nagyon jó krém :) most vettem meg a 2. tubust. Nagyon hamar beszívódik, semmilyen olajos hatást nem hagy a bőrömön, sminkelni is nagyon szépen tudok rá. Nem mellesleg az összetevői is viszonylag rendben vannak és 1000 Ft-ért szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

citylight900

2016. február 27.

Kellemes illatú, kissé hígabb állagú krém. Ajándékba kaptam, elhasználtam, tetszett, a bőröm is szerette, de nem nyújtott semmi extrát. Ennyi pénzért szerintem az egyik legjobb hidratáló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Vanília

2016. február 11.

Általában gyógyszertári krémeket használok, mert érzékeny a bőröm, de kíváncsi voltam, milyen ma ez a régről ismert márka. Őszintén szólva nem vártam tőle sokat, de meglepett, hogy milyen könnyű, jó illatú, kellemes krém és milyen jól működik nappali hidratálóként smink alá. Nagyon megszerettem, biztos újra veszem majd.
Update: azóta, hogy megírtam a véleményt, többször is újravettem és most már bizton állíthatom, hogy ez a kedvenc krémem. Ez az egyetlen, amit ha felviszek a bőrömre, úgy érzem, hogy megitatom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

Boga24

2015. december 28.

Eddig csodaszer. Èjszakai krèmnek kerestem nem túl drága, alkohol nèlküli hidratáló krèmet, így tèlre. Gyorsan beszívódik,jól táplál. Ès reggelre az exra zsíros bőröm matt. Nem okozott miteszert, ami nagy szó. A pattanásokat is mintha lehúzná. Elèg nagy meglepetès volt, hogy ennyire bevált :)
Ha változna updatelek.
Update: voltam kozmetikusnál, 2 hete mèg táplálóbb krèmet teszek az arcomra e helyett estènkènt. Azóta reggel problèmamentes bőrrel kelek fel, a szokásos olajosság megvan, de az mindegy :D Nem tudtam mèg eldönteni, hogy ez a kozmetikus hatása hogy nincs több csúnyaságom, vagy mert lecserèltem ezt a krèmet. Most nem vonok le pontot, majd mèg visszatèrek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Ha változna updatelek.

fokid1

2015. október 13.

Nem vártam sokat ettől a krémtől, talán csak annyit, hogy ne legyek rá allergiás. Nagy meglepetés volt, nagyon gyorsan beszívódik, kellemes érzést nyújt a bőrömnek, és az illata is tetszik. Már lassan egy hónapja használom, de ennyi pénzért biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

hzg

2015. május 2.

Nekem piros kis pöttyök jöttek ki tőle... Odaadtam a bnomnek, neki bavált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Nekem piros kis pöttyök jöttek ki tőle... Odaadtam a bnomnek, neki bavált.

som.tim

2014. november 21.

Könnyű, kellemes arckrém. Gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzést a bőrömön. Fabulon mélytisztító arclemosó géllel kombinálva használom, arcra, nyakra, szemkörnyékre egyaránt. Nagyon problémás, érzékeny, aknés, kombinált bőröm van, de eddig nem váltott ki semmilyen negatív reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin