Fabulon

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ST-ke, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ligetszépe olajjal és szőlő kivonattal

Frissítő hidratáló arckrém normál bőrtípusra. Könnyű textúrájának köszönhetően hamar felszívódik. A arcbőr mindennapi ápolására ajánlott. Bőrtápláló hatású hatóanyagokkal (ligetszépe olaj, E-vitamin, B5 provitamin, szőlő kivonat) gazdagított. Segít megőrizni bőröd fiatalságát.

Dermatológiailag tesztelt és parabénmentes.

szevin007

2014. október 7.

Ahhoz képest, hogy kombinált bőröm van, nagyon szereti ezt a krémet, néha az illata zavar, de megszoktam, engem valami furára emlékeztet.
Egyébként nagyon jó, nem tömény, de kellemes! Nem használom régóta, de remélem, hogy ő marad a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Salalla

2014. július 24.

Lunita,én ezt használom szem alá :D kicsi a világ. egy hónapja vettem meg a zsíros bőrre valóval,ami egész arcra lett jó, de szememre is akartam vmit,lett ez,az olajok miatt,főleg..utána néztem,hogy más is volt olyan elvetemült,hogy szemre vett ilyet. Visszafogott illatú,nem pirosítja ki a szemem körül,nyugtat,hamar beszívódik,kevés kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Lunita

2014. június 23.

Egész arcra őt választottam,és nem bántam meg. Kombinált bőröm van,azért nem a zsírosra valót vettem,mert a zsírosra való termékek engem egy picit mindig szárítani szoktak,de a szárazra valók meg már túl sok egész arcomra kenni nap nap után. Vele jól elvagyok, hasonlóan enyhe illatú, nem kezdi ki a bőrt, egyenletesen felvihető,nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

poppy

2014. június 5.

Update: pár hét használat után sajna nemszeretem lett...mióta használom minden reggelre kijön valami kis piros pötty az arcom különböző pontjain, szerintem az olajok miatt....továbbadom valakinek majd aki szeretni fogja.

Merész voltam, vélemények nélkül dobtam a kosárba. Első próbán átment: nem túl erős az illata (nálam ez plusz pont) csak olyan kis halvány tisztaságillat. Picit mintha ragacsos lenne az elején de utána szépen belesimul a bőrbe. Kellemes érzés, nem feszül a bőröm utána. Éjszakai krémnek vettem,mert nincs benne fényvédő. Zsíros bőrre szerintem sok lenne, de kombináltra, esetleg nem nagyon szárazra jó kis krém. Amúgy meg semmi extra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Kodi

2014. június 5.

Sokszor elfelejtem a reggeli rohanásban a nappali arckrémem feltenni. A munkahelyre vettem, mert akciós volt Rossmannban. Kellemes meglepetés, könnyen beszívódik, jó az illata. A célnak pont megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

amore

2014. június 1.

Kellett már egy light-osabb krém az arcomra, és rossmannban találtam őt (van zsíros és száraz bőrre való társa is! ;) ). 1200 körüli áron jó vételnek tartom,szép összetevőkkel, enyhe illattal,gyorsan beszívódik a kombinált bőrömbe,nyárra biztos vagyok benne,hogy elég lesz nekem:) egyelőre még tesztelés alatt van,nem okozott érzékenységi reakciót sem és még magyar is. Sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin