Fabulon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabella, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

HIdratáló arckrém zsíros bőrre

Lime kivonattal és E-vitaminnal

SylvieMcIlrath

2015. november 23.

Nem igazán vált be. :( Néhány óráig matt lesz tőle a bőröm, de ennyi. Sőt, ha minden igaz akkor még több pattanásom is lett tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

csillanoni

2015. november 20.

Kellemes illatú, enyhe hidratáló hatású krém, én csak nyáron használtam. Nagy hátránya, hogy fényvédőt sem tartalmaz. Nem mattít eléggé, de nem is tömíti el a pórusaimat. Igazából csak amiatt vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy a tonikkal együtt használva milyen a hatása, de én arra is csak 3 csillagot adtam. Nem rossz termék, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

lucintaa

2015. november 15.

A tini tonikja ennek a márkának bevált, de ez az arckrém...nem igazán.
Egyáltalán nem mattít, kifényesedik az arcom ugyanúgy. Éjszakai krémnek se megfelelő, mikor felkelek, az arcom tocsog az olajban, és semmit nem veszek észre.Talán amit értékelni lehet benne, az a gyors felszívódás, és a kellemes illat.
Meglátjuk, hosszabb távon hogy teljesít, de eddig elég gyatra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

A tini tonikja ennek a márkának bevált, de ez az arckrém...nem igazán.
Meglátjuk, hosszabb távon hogy teljesít, de eddig elég gyatra. :(

Noxika

2015. július 31.

Sajnos nem vált be, még zsírosabb, fényesebb lett tőle a bőröm a felkenést követő 1 órán belül. Talán még pattanásom is több lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Lina14

2015. június 25.

Nagyon gyorsan beszívódik, ha egyszer elkentem velőle valahol, azonnal beszippantja a bőröm. Az illata gyerekvitaminra emlékeztet, elég erős, ezért biztos, hogy aki ezekre allergiás, nem fogja tudni használni. Engem annyira nem zavar, főleg mert nem bántja a bőröm, és mert hamar elillan. Puha bőrt eredményez, De a csomagolás sem ígér sokkal többet. Hosszútávon nem mattít túl sokat: maximum 1 órával tudja kitolni az átfényedést. De mivel nem okoz patranásokat, nem irritál és nem szárít, szerintem mindennapos használatra is alkalmas lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Zsanett01

2015. június 11.

A tonikja nagyon jó,a krém nem az az igazi,de tényleg mattosítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

A tonikja nagyon jó,a krém nem az az igazi,de tényleg mattosítja a bőrt.

Ainran

2015. június 7.

A reggeli rutinom része. Arctej és tonik után szoktam használni ébredés után. Felöltözés közben be is szívódik és jöhet a sminkelés. Nem csillog az arcom napközben sem, de azt nem tudom, hogy ez neki, vagy a púdernek köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

regidomi

2015. április 30.

A tonikjával együtt használva tök szép lett a bőröm, szeretem ezt a krémet, mert alig van illata, gyorsan beszivodik, és tényleg olyan friss érzetet hagy. A hidratálása nekem lehetne több is, de ennyi pénzért abszolút megéri kipróbálni! Iszonyat vízhiányos, löttyedt, de mégis zsíros bőröm van, és eddig egészen jól bír vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Októberi Lány

2015. április 14.

Eddig jól viselkedik. Mármint nem zsírosabb tőle a fejem, nem gyulladt be, nem tömítette el a pórusaimat, mondom ezt néhány napi használat után, általában csak reggel kenve. :) Illata tök semleges, nem tolakszik, hamar elillanós, nem gáz. A krém gyorsan felszívódik, jóban van a stiftes (Terra Naturi-s) alapozómmal is, nincs kukacosodás, ilyesmi.
Árában egészen remek, összetevői boltihoz képest (ennyi pénzért főleg) normálisak, semmi extra. Kiszerelése meglepően praktikus, a tubusos cuccok nem a kedvenceim, de ezt könnyű így adagolni, kicsi kis formás darab, női táskába behajíthatós fajta.;)
Egyetlen szívfájdalmam, hogy a nyavalyás glicerin (per pill még hibás összetevő lista szerepel itt) mindig a 2. helyen van, alig kapni olyat, ahol nem, s ez azt jelenti, hogy feltehetőleg túl sok (10% feletti) van benne, ami meg hosszú távon éppenhogy nem hidratál, hanem kiszipolyozza a bőrt. Egyelőre itt még nem tartunk, s bízom benne, hogy nem is fogunk, viszont az is tény, hogy a hidratálása nem annyira erőteljes, az én vízhiányos, de zsíros bőrömnek legalábbis.
Nem rossz, de nem ő az igazi, 4 csillag, még majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Nem rossz, de nem ő az igazi, 4 csillag, még majd frissítek.

Destiny95

2015. április 7.

Szerintem nagyon jó kis arckrém, puhává teszi a bőröm, az illata frissítő, szépek az összetevői, én smink alá használom, arra nagyon jól bevált, kicsit kitolja a zsírosodást, viszont lehetne kicsit olcsóbb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Lactic Acid