Fabulon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabella, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

HIdratáló arckrém zsíros bőrre

Lime kivonattal és E-vitaminnal

aniko_farago

2015. február 9.

Jó illatú és teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Jó illatú és teszi a dolgát! :)

dorinahezso

2015. január 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, drágább krémet szerettem volna, de nem bántam meg. Nagyon jó termék, nem megyek falnak az illatától, ami nálam pozitívum. Szeretem a határát is, nem szárít, nem zsírosít, hidratál. A mattosítás amúgy nem igaz olyan formában, hogy csillog a bőröm tőle napközben, de nem zsíros. Nem kell amúgy vastagon kenni, nekem így nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

timibaby

2015. január 21.

Karacsony utani learazasnal vettem, a tonikkal egyutt 750Ft-ert. Nem egyszeru a borom, ugyanis egyik nap olyan erzetem van, mintha tocsogna a zsirtol, majd a kovetkezo nap szahara erzet. Az orrom viszont allandoan zsiros. Na ehhez a kombinaciohoz keressen kremet az ember lanya...:D Szoval megvettem ezt, es kivetelesen nagyon elegedett vagyok. Sminkeles utan 5-6 oraval mar boven elkèl az ujrapuderezes, de amikor elkezdtem ezt hasznalni, es beleneztem a tukorbe...alig fenylett az orrom. Jelenleg nagyon elegedett vagyok vele, szamomra hozza azt, amit iger. Egy masik dolog viszont: Ha estere nem hidratalok rendesen, akkor nap kozben ez sem mattit annyira. Gondolom kompenzal a borom, vagy a Joisten tudja, hogy mit miert csinal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

sunbazsi

2015. január 20.

A tonikkal együtt tökéletes kombináció!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

A tonikkal együtt tökéletes kombináció!!!!

anabela

2014. november 8.

hát szerintem egy vicc, hogy mattosítóként, zsíros bőrre árulják, nálam éppen ellentétes a hatása, inkább száraz bőrre javasolnám. egyáltalán nem mattít, sőt, hamar átzsírosodik a bőröm, mintha még fokozná is ezt a krém az állaga, zsírossága miatt. egyébként kellemes lenne, olcsó, de más bőrtípusra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

probaa

2014. október 18.

Szuper!!!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 18.

Szuper!!!:)

Salalla

2014. július 24.

Egy hónapja vettem, szerintem jól mattít,nekem ez elég, bár én nem nagyon sok sminket használok nyáron,mert befülleszti a bőröm és kipattog. Jó illatú, hűsít, nem allergizál, közepesen mattít,ennyi pénzért megéri,hogy mással nem kell terhelni a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

tara95

2014. június 14.

Őrült tempóban kerestem valami szilikonmentes gélt nyárra. A rossmannban sikerült vagy fél órát kóborolnom, sasolva a krémeket. Mivel tudtam, hogy a márka tonikja népszerű, megvizsgáltam a dobozát. Hmhm. Az ígéretei elég szépek, akciós, el is hoztam. Lássuk, hogy vált be!
- púderes matt hatás: ez van a dobozon. Komolyan. Amúgy hülyeség, nem mattít.
- megszünteti az olajos csillogást még az orr-homlok vonalban is: dehogy szünteti.
- felfrissíti a bőrt: na, ez igaz. Tényleg limeos az illata és az állaga inkább krémgél, hamar becuppantja az arc.
Hát nem is tudom. Olcsó, nagy, frissítő. Igazából smink alá okés, de mattítás sehol. Pedig ezépt vettem :D. Elhasználom, de nem veszem újra. Esetleg valakinek tipp sz.mentes mattító krémre? Ja, fényvédő kell hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

- púderes matt hatás: ez van a dobozon. Komolyan. Amúgy hülyeség, nem mattít.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Lactic Acid