Facelle

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Avokádóval. Kellemes illatú.

n.eszter92

2013. január 11.

Kb. nyár óta használom, és szerintem fogom is még jó darabig. Jó termék, olcsó és sokáig elég. Más félét még nem használtam, de szerintem nem is fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

missrenny

2013. január 4.

Kedvenc lemosóm!Korábban én is a sensitive változatot használtam,de annak nem nagyon tetszett az illata,így erre váltottam,szerintem semmi különbség. Jól habzik,kellően tisztít és még olcsó is.Kell ennél több!? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

vira.15

2012. december 17.

Nekem is az összetevők és az itteni vélemények miatt keltette fel az érdeklődésem, és még amiatt hogy csalódtam a Nivea Intimo-ban. Meglepődtem az árán, többre számítottam, talán 400-500 Ft volt 300 ml. Ez már nagyobb mennyiség, mint a Niveánál, sokkal jobb áron. Semmi csípő, égő érzést nem tapasztaltam, nem úgy, mint a Niveánál.... -.- Az illata kellemes ennek is, mint a Niveának, de hatásra egyenlőre jobb ez, ez persze majd az idő mondja meg hogy hatásos-e, és hogy jó a bőrömnek. Jelenleg 5 csillag, de majd még jövök :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Doma

2012. december 17.

Az összetevők és az itteni vélemények miatt döntöttem mellette. Tényleg jó termék. Finom az illata, nem olyan mesterséges, mint pl. a Nivea lemosóinak- engem kicsit a Babe tusfürdőjére emlékeztet.
Még az ára is meggyőző :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Még az ára is meggyőző :-)

huncutka

2012. november 4.

Ez egy nagyon jó termék jó áron. Szép összetevőkkel. Kellemes illattal. Szerintem ez teljesen uniszex termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

cecília

2012. október 17.

A Krémmánián keresgéltem az intim lemosók között, elsősorban összetétel alapján. Számomra ez nyert, nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban valószínűleg Lactacydot vagy Niveát választottam volna, és úgy gondoltam volna, hogy jó márka, a minősége is hasonló lehet. Sajnos összetevők alapján nem ez a helyzet :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 17.

kakaska

2012. szeptember 30.

Hasznos, kedvelem. Nem irritál, mint például a drágább társai. Nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Gigi81

2012. augusztus 12.

Az összetevők miatt váltottam erre, kicsit szkeptikusan próbáltam ki, de nagyon megszerettem. Az illata kellemes, nem tolakodó, az ára sokkal barátibb a többi hasonló termékhez képest, nem irritál, egyszóval remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

allcatsaregrey

2012. május 25.

Ezt használom tusfürdő helyett, mert nagyon érzékeny a bőröm, és nagyon szeretem! Szerintem ez a legolcsóbb és leggazdaságosabb, bár nem használtam más ilyen jellegű lemosót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 25.

Viki000

2012. május 21.

Szerintem nagyon jó. Igaz, nem mindig látom értelmét használni, mivel a tusfürdőm is nagyon kíméletes, nem jelent gondot a használata intim területeken sem. Mindenesetre van itthon a polcomon, és teljesen elégedett vagyok + olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.