Facelle

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ár: 250 , Eladó: Dzsudee7
Állapot: 2x próbáltam, 2 hónapja vettem, nekem nem vált be., Helyszín: Budapest, Újpest, fizetés: Személyes átvétel
nagyalexandi

2019. október 7.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes termék.
Semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, már több flakonnal elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes termék.

Hajhullas

2019. július 18.

Nekem abszolút bevált, felfázások kisebb fertőzések esetén pár nap alatt rendbe tesz. Nekem már egy fél éve tart a flakon.
Olcsó, de pont annyit tud, amennyit elvárok tőle. Segít ha baj van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Olcsó, de pont annyit tud, amennyit elvárok tőle. Segít ha baj van.

annroi

2019. július 7.

Tök okés, ennyi pénzért meg főleg. Engem nem irritál, nem csíp, a célnak tökéletes.

Update: Visszavonom. Az elején tényleg nem irritált, viszont pár hónap alatt nagyon érzékennyé tett odalent, nem ajánlanám, inkább a Lactacyd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Tvylvis

2019. március 31.

A célnak tökéletesen megfelel. Nem csíp, nem irritál, szerintem az - egyébként nem túl erős - illatával sincsenek gondok (mondjuk az kérdéses számomra, minek egy intim lemosóba parfüm). Könnyen beszerezhető és nem drága. Maradok a natúrkozmetikum intim lemosóknál, de összességében ezzel sem volt semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

persephone

2019. március 19.

Engem sajnos csípett és irritációt okozott, érzékenyeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Engem sajnos csípett és irritációt okozott, érzékenyeknek nem ajánlom.

csvik

2019. február 3.

Jól habzik viszont használatakor olykor-olykor csípő érzést tapasztaltam és ezért inkább váltottam egy másik márkára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

PinkMcFreeze

2019. január 13.

Csodálkozok a sok pozìtiv véleményen, de ti tudjátok csajok, szerintem borzalmas szaga van, mert egyszerűen alig várom, hogy elfogyjon és utálom az illatát☹ Pedig nincs sok elvárásom a intim mosók terén szerintem. A rövid történet annyi, hogy a DM-ben pont elfogyott, amit szoktam használni és akkor bementem egy Rossmanba, hogy jaaj biztos ez is jó lesz. Biztos nem fogom újra venni, ilyenkor sajnálom, hogy kìsérletezős vagyok, aminek van némi hátránya az ilyen esetekben 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Rozmaring

2018. december 30.

Már idejét se tudom mióta használom ezt. Teljesen a mindennapjaim részévé vált, mert a szappan nem tett jót, és a sima tusfürdő sem szuperált valami jól odalent. Ezzel semmi bajom se volt. ülönöset nem érzek hogy történne, de végülis nem is várok tőle. Jól habzik, kellemes az illata. Azt nem értem mondjuk, hogy ha már szenzitív akkor miért van benne parfüm, de eléggé hátul van az INCIben és nem is okozott irritációt nálam. Szóval ár érték arányban eléggé verhetetlen szerintem. Ezelőtt a Dove intim mosakodóját használtam, annál nem tud kevesebbet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Jucsi10

2018. november 19.

A drágább intim mosakodókhoz képest nagyon szuper termék.
Jól habzik, kellemes az illata (bár illatmentesnek van feltüntetve), egy használatnál elég belőle kevés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

A drágább intim mosakodókhoz képest nagyon szuper termék.

snora

2018. október 7.

Teljesen jó egyetlen hibája, hogy nem illatmentes sensitive elnevezése ellenére. Az illata egyébként kellemes, enyhe, nem irritál. Ennyi pénzért teljesen ok, ráadásul sokszor akciózzák is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.