Facelle

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2020. március 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gabyca88

2020. szeptember 27.

Én szeretem.
Árban nagyon kedvező, kiadós, sokáig tart, az adagolója is jó, nem zuttyan ki sok belőle egyszerre.
Friss érzés és nem irritál, más neves, drága konkurenciával ellentétben.
Biztos újravásárolom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Én szeretem.
Friss érzés és nem irritál, más neves, drága konkurenciával ellentétben.
Biztos újravásárolom!

vikica00

2020. augusztus 10.

Korábban már elhasználtam belőle egy flakonnal,most a másodiknak a felénél tarthatok kb. És arra jutottam,hogy jó kis cucc. Nem irritál egyáltalán és használat után friss érzést nyújt. A mennyiség ami a flakonban van elég kiadós,lassan fogy. Ja és árban is kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

lenochka

2020. március 20.

Egyszerű, de kedves a csomagolása. Olyan igazán nőies. 300 ml-es kiszerelésben kapható, ami nekem általában 2-3 hónapig is elegendő.
Kupakja jól záródik. A rajta lévő lyuk 'pont jó' méretű. Nem kicsi, nem nagy. Magáról a gélről: kellemes, nagyon enyhe, finom illatú. Bár kicsikét túlságosan is folyékonynak tartom, de ettől eltekintve nincs semmi kivetnivalóm ellene. Szuper árban van: 499 Ft-ba kerül. Kellemes illatú, jól habzik és kevés kell belőle. Nem okozott irritációt, jól tisztít, valamint kellemes, friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Dorotii66

2020. március 16.

Nem irritál, olcsó, sokáig eltart, az árához képest teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nem irritál, olcsó, sokáig eltart, az árához képest teljesen megfelelő.

tara95

2020. február 2.

Ultimate kedvencem. Arca, borotválkozáshoz, testre, intim felületre pedig minden nap. Nem irritál, nem csíp, olcsó és rengeteg ideig kitart, üde és tiszta érzetet biztosít. Ha egyszer az életben elfogy, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Nicu

2020. január 26.

Ezelőtt a vetélytársét használtam. Kellemes, illatmentes, és nem folyik fél liter a kezembe. Sűrű, minimálisan habzik, nem irritál, teszi a dolgát. Nagyon jó árban is van, sokáig elég lesz ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

cicaaholdrol

2020. január 13.

Első találkozásunk, előtte X-epilt, Jessat vagy Lactacydot használtam. Elég nehezen tudom kinyomni a flakonból, de legalább nem ömlik belőle. Áttetsző, tejsav szagú gél, habzása jó, szerintem tovább tart elhasználni, mint a többit, így mondhatni gazdaságos.
3 hét alatt irritációt nem okozott. PH értéke szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

3 hét alatt irritációt nem okozott. PH értéke szuper!

nagyalexandi

2019. október 7.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes termék.
Semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, már több flakonnal elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Szerintem ár-érték arányban tökéletes termék.

Hajhullas

2019. július 18.

Nekem abszolút bevált, felfázások kisebb fertőzések esetén pár nap alatt rendbe tesz. Nekem már egy fél éve tart a flakon.
Olcsó, de pont annyit tud, amennyit elvárok tőle. Segít ha baj van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Olcsó, de pont annyit tud, amennyit elvárok tőle. Segít ha baj van.

annroi

2019. július 7.

Tök okés, ennyi pénzért meg főleg. Engem nem irritál, nem csíp, a célnak tökéletes.

Update: Visszavonom. Az elején tényleg nem irritált, viszont pár hónap alatt nagyon érzékennyé tett odalent, nem ajánlanám, inkább a Lactacyd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.