Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 7.

Kategória:   Hajápolók

Normál vagy száraz hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz, parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. A jojoba megköti a bőr nedvességtartalmát, így lágyítja és nedvesen tartja azt. Magas E-vitamin tartalma védi a bőrt és a hajat. Védelmet nyújt a nap ártalmas UV sugaraival szemben.

knifeofdreams

2012. augusztus 21.

Tisztában vagyok vele, hogy nem könnyű valóban működő természetes összetételű hajápolókat készíteni, de ez a hajbalzsam minden elvárásomat alulmúlja. Sajnos a korábbi balzsamom elfogyott, és elfelejtettem időben megrendelni netről az utánpótlást, és mivel teljesen kifogytam, gondoltam, ez megfelelő áthidaló megoldás lesz, amíg megjön a rendes balzsamom. Tévedtem.

A hajammal konkrétan semmit nem csinál, nem lesz tőle puhább vagy fényesebb, mintha rá sem tettem volna. A kifésülés hajmosás után kifejezetten nehéz és hosszű művelet lett. Jó adagot vagyok kénytelen használni, ha azt szeretném, hogy mindehova jusson, fenékig érő hajamra két alkalommal elhasználtam a termék harmadát. Nagyon híg az állaga, ez mondjuk ízlés kérdése, én nem szeretem az ennyire felhígított balzsamokat. Pozitívuma az összetétele illetve a kellemes illata, de ha egyszerűen nem működik, akkor hiába. Igyekszem minél jobban kitolni a hajmosások közötti napok számát, és nagyon várom az állandó balzsamom megérkezését.

Sajnos ezt a terméket nem tudom ajánlani senkinek, mert ezen az áron egy középszerű balzsamot megvenni pénzkidobás, még akkor is, ha ilyen jók az összetevői. Egy-két éve már próbálkoztam Faith In Nature hajápolókkal, akkor sem vált be, de hallottam, hogy termékenként elég eltérő minőségűek lehetnek, gondoltam, adok neki még egy esélyt, többet már nem kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Shine*

2012. január 12.

Én kb. 3 hete használom, és szerintem jó. Kellemes az illata, és fényes lesz a hajam tőle. Nagyon barátságosak az összetevők is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol