Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmazó sampon normál illetve száraz hajra. A levendulavirágnak nemcsak nyugtató és feszültségoldó, hanem élénkítő, frissítő, serkentő és immunerősítő hatásai is vannak. A levendulaolaj megnyugtatja a gyulladt bőrt és serkenti a bőr anyagcsere folyamatait. A geránium szabályozza a faggyútermelést, fertőzés- és gyulladásgátló hatása van.

d.nikcsi

2015. április 24.

Végre elfogyott.. Sajnáltam kidobni, mert nagyon drága volt, de lehet, hogy jobban jártam volna, ha a kukában végzi.
Nagyon nem jött be, pedig ennyi pénzért várnék is valami teljesítményt. Viszketett, és korpás lett tőle a fejbőröm, ráadásul olyan gubancos lettem tőle, hogy semmilyen balzsam nem segített. (A saját balzsamja pedig csak rontott a helyzeten)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

BekeRea

2015. április 22.

Nagyon jó az illata! Szerintem pont megfelelően habzik, nekem nem szokott gondot okozni. Kétszer szoktam vele megmosni a hajamat. Lágy puha tapintású lesz utána. Nem gubancolódik össze. Nem szárítja a hajamat és nem viszket a fejbőröm sem, mint a többi sampontól! Bizosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Nagydia

2015. január 25.

Sokáig használtam ezt a sampont, imádtam, de sajnos tartósabb használatnál viszketett a fejbőröm. De lehet, hogy újra fogjuk venni, mert most keresek a kislányom hajára valami jó kis natúr sampont, és ez verhetetelen az összetevőit illetően.
Nemrég láttam hogy van a KÖKI-ben :-), szóval a beszerzése végre nem lesz olyan bonyolult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

insomnia

2014. március 30.

A legjobb sampon, amit valaha használtam! Már jó ideje a drogériás samponoknál azt éreztem, hogy már közvetlenül mosás után se szép a hajam, ezért kipróbáltam ezt. A fénytelen hajam nagyon szép fényes lett, mióta használom és nem lapul le rögtön a fejemre :)
Kicsit nehezen habzik, nehéz kifésülni a hajat utána (nem saját balzsammal használom), viszonylag sok kell belőle, így a hosszú hajamra nem sokáig elég, és elég drága is, de újra fogom venni, mert sokkal jobb, mint a többi sampon, amit próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

svivko

2014. március 12.

Egy hete fogyott el a drága, de ültem a véleményemen, mert eléggé vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Én 1500Ft-ért jutottam hozzá bioboltban, neten kiszállítással is ennyibe kerülne, így ott vettem meg.
A kiszerelés (számomra) meglepően kicsi, nagyjából 1, 1,5 hónapig elég az én hosszú hajamra.
Illatra finom, eleinte elég furcsa volt, de aztán megszerettem,ami amúgy nem túl tartós, már kb másnapra híre hamva nincs.
HATÁSA nos... Azt kell mondjam soha életemben nem volt ilyen jó samponom! A hajam gyönyörűen fénylett tőle (nem, nem használhattam mellette semmi spécit), egészséges volt -csak miracle worker (Naked) hajvégápolót használtam. Egyszerűen el voltam képedve, hogy hajfényspray, balzsam, pakolás nélkül mire képes. :) De sajnálom, hogy most találkoztunk.
A fejbőröm seborrheás. Amit nagyon szépen elcsendesített a sampon, csakhogy a 3. napra ugyanúgy - kicsit visszafogottabban, mint most - vakaróztam, korpásodtam.
A sampon közepe felé beszereztem, teafa olajat, és egy hajmosásnyi samponba 5-8 cseppet vízzel belekevertem, de így se mulasztotta el a viszketést, az a fránya 3. nap....
Úgyhogy .... végülis szívem szerint így is ötöst adnék neki, mert hát enyhítette a tüneteket, a hajszálkáim hercegnőknek érezték magukat, és tényleg ez maga a csodaszer. Nem seborrheára van, szóval nem várom el tőle, hogy tünetmentesítsen.

Szóval; seborrheára nem megoldás, de amúgy kitűnő sampon! Nem ront a helyzeten, és a hajszálak nagyon egészségesek a használata mellett.

Ronicic, ne aggódj, ez a sampon nem szívja a színét a hajnak. Az én sötétbarna festett hajam színe csak úgy vibrált vele. :)

@amnesia provitamin.hu -ról lehet legolcsóbban rendelni, amúgy bioboltokban, és biohair szalonokban is meg tudod venni a FIN termékeket, picivel húzósabb áron,

1 év utáni update: Hiányzik, a Tigis Recovery után újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

1 év utáni update: Hiányzik, a Tigis Recovery után újraveszem! :)

dögöcske

2013. december 29.

A húgom ajánlotta a sampont,neki bevált szeborreás fejbőrére,nekem sajnos nem.A fiamnak is és nekem is viszket tőle fejbőrünk(szeborreás)sajnos.Pedig nagyon szerettem volna egy nem túl drága sampont a beteg fejünkre....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 29.

dalma-julia

2013. november 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ez életem első biosamponja, de nem érzem különösebben jónak. Az illata érdekes, de alapvetően tetszik. Nagyon nem szeretem, hogy alig habosodik fel. Tudom, hogy ez azért van, mert sls-mentes, de akkor is zavaró, hogy nehéz normálisan eloszlatni a hajon. Azt érzem, hogy olyan csikorgós lesz tőle a hajam, hajmosás után száraznak érzem a hajam, pedig direkt azért választottam a normál hajra valót annak ellenére, hogy kicsit zsírosodik a hajam, mert attól tartottam, hogy a zsíros hajra való szárítana. A másik, ami miatt nem szeretem, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. A természetes összetevők miatt, és hogy alapvetően teszi a dolgát, legyen 3 pont. Nem hinném, hogy ki fogok próbálni más FIN sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Fenolia

2013. november 7.

Kb. két hónapja használom a balzsamjával együtt és teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon puha, fényes a hajam és kevés mennyiség is elég belőle, nekem néha elég egyszer samponoznom. Semmilyen irritációt nem okozott és ha kell egy nappal ki is tudom tolni a hajmosást. Az illata nem tett rám mély benyomást, nem is tudom mihez hasonlítani, de mindegy is, mert utólag nem is érzem a hajamon. Összességében az én normál hajamra tökéletes volt, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

boglarka88849

2013. május 26.

Nos én egyáltalán nem vagyok tőle elájulva. Egyszer próbáltam ki, de az bőven elég volt, hogy elmenjen tőle a kedvem. Rendesen habzik, kevés is elég belőle, viszont olyan csikorgóssá és tapadóssá tette a hajam, hogy azt hittem, elájulok. Ragadt tőle a hajam.Utána gyorsan lebalzsamoztam, nem FIT-el, és máris jobb lett. Szerintem rövid hajúaknak még beválhat, de én nem szeretnék többet így járni. Az illata érdekes.

Update:egyáltalán nem olyan rossz, mint elsőre tűnt.Újra megpróbálkoztam vele, és most is csikrgós volt picit a hajam, de balzsammal ezt ki lehet védeni.Mellesleg az összetevők is szépek. +2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

emilil

2013. április 3.

Több FinN sampont is kipróbáltam már, mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve. Szuper az illata, nagyon szép lesz tőle a hajam (félhosszú, hennázott hajam van), a hajmosást egy nappal ki tudom tolni. Balzsamot sem használok utána, nincs rá szükség. A flakonon az van, hogy kétszer kell vele megmosni a hajat, nekem egyszer is elég és kevesebb kell belőle mint az eddig samponjaimból. Egy Alverde sampontól elkezdett hullani a hajam és viszketett a fejbőröm, ez a sampon teljesen rendbe hozta. A lányaim haját is ezzel mosom, gyönyörű csillogó lesz, még egy hét után sem zsíros egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.