Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmazó sampon normál illetve száraz hajra. A levendulavirágnak nemcsak nyugtató és feszültségoldó, hanem élénkítő, frissítő, serkentő és immunerősítő hatásai is vannak. A levendulaolaj megnyugtatja a gyulladt bőrt és serkenti a bőr anyagcsere folyamatait. A geránium szabályozza a faggyútermelést, fertőzés- és gyulladásgátló hatása van.

annapanni

2012. december 28.

kipróbáltam és úgy jártam vele mint Svivko:) mellette szól, hogy tényleg levendulaolaj-illatú, jól tisztít és elég jól habzik, nem kell sok belőle. a balzsamjától nagyon lenyalt és másnapra már zsíros lett a hajam. balzsam nélkül a száraz részeket nem bírtam kifésülni, ha normál lenne a hajam akkor nem is kellene mellé semmi. viszont a fejbőröm eszeveszetten viszket és borzasztóan korpás lett, a sömör meg mellé a ráadás:( egy időre felfüggesztem a bio és mindenféle mentes samponok használatát, mert 4hónap alatt a fejbőröm nagyon kikészült. szóval: normál hajra 4csillag, az én túlérzékeny fejbőrömre és száraz hajvégeimre: 3csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

Nessy

2012. december 13.

Update:
Sajnos le kell hogy vonjak egy csillagot, mert bár a hajam maga gyönyörű, selymes, és nem zsírosodik a ginkgos balzsammal használva, ám a fejbőröm rettentő pikkelyes lett, nagyon régen volt már ilyen. Tudom, szerepet játszhat ebben a sapka, a hideg, meg egyszerűen a pikkelysömör már csak ilyen, jön-megy. Viszont, mivel amúgy ez a sampon nagyon jó, csak nem nekem úgy látszik, és a hatása is fejbőrömet leszámítva csodás, nem pontozom le teljesen. Viszont amint kinyomozom melyik volt az a bizonyos grapefruitosnak nevezett Faith in Nature sampon, azonnal beszerzek egyet! Attól picit sem viszketett a fejbőröm, itt már első használatkor éreztem, hogy lehet baj lesz....

December eleje:
Még csak egyszer használtam ezt a sampont Biohair szalonban ajánlották, az érzékeny fejbőrömre. Az illata nagyon jó, bár használat után nem nagyon lehet érezni, és sokat kell belőle használni hogy jól habozzon. Próbáltam a tenyeremben felhabosítani, kevés sikerrel. Picit viszket tőle a fejem. Nem rossz, de most még csak 4 csillagot adok, balzsam mindenképpen kell utána. A ginkgosat vettem, és nagyon jó választásnak bizonyult.

A szalonban egy grapefruit-os samponnal mosta meg a hajam a fodrászlány, és 4 napig nem is kellett megmosni a hajam, olyan szép volt. Remélem ezzel is kibírok 3-4 napot. Nekem az nagyon jó lenne, mert 2-3 naponta mosni kell a hajam. Kicsit bánom, hogy a levendulásban egyeztünk meg, és azóta nem is tudom melyik volt a grapefruit-os. A kender és tajtékvirágosban láttam grapefruit kivonatot...talán az lehetett? Légyszi aki tud, segítsen!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Update:

December eleje:

mazsola

2012. november 21.

Na én is kipróbáltam ezt a csodasampont :) Jól tisztít, de nagyon összegubancolta a hajamat, úgyhogy a balzsamja nélkül nem ajánlom senkinek. Viszont a balzsamtól valami eszméletlen puha lett a hajam és szétjöttek a gubancok, ezért szerintem ezt önállóan nem lehet értékelni, csak a balzsammal együtt, kombóban. Az illata nekem nem maradt meg, másnapra sem, de ezt nem is hiányoltam. A hajamnak szép tartást adott, és nem zsírosította a hajtöveket jobban, mint bármilyen más termék. Tehát azt mondom, egyáltalán nincs szükség a drogériás samponokban lévő szörnyű összetevőkre ahhoz, hogy az embernek tiszta, szép és jólápolt haja legyen. Más natúr samponokhoz képest, melyek nem habzanak túl jól, ez legalább annyira habzik, mint a drogériás samponok. Az ára pedig tud megfizethető is lenni, én 990 FT-ért vettem egy akcióban. De mint említettem, a "csoda" akkor történik meg, amikor felkenem a balzsamot. Már lemosásnál érezni lehet, hogy fincsi a hajam! Ajánlom mindenkinek, aki hozzászokott a drogériás samponok nyújtotta kényelemhez, ugyanakkor szeretne áttérni a fejbőre számára egészségesebb termékre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

fayless

2012. október 7.

Egyik kedvenc samponom, mert a koszt szépen leszedi és több nap után is megmarad az illata. A Biohair szalonokban pofátlan áron árulják, ezért érdemes átvétellel a netről rendelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

vegyesz001

2012. augusztus 21.

update: egy hónap után sem tudok rosszat írni erről a samponról. Szuperül habzik, a fejbőröm már kicsit sem viszket :), nem korpásodik.Csillagos5ös! Talán egyetlen negatívuma, h nekem kicsit összegubancolódik tőle a hajam, de balzsamot használva már ez sem probléma :). Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

vegyesz001

2012. július 23.

Örülök, h megvettem ezt a sampont az előttem kommentelők írásainak hatására. Már jó ideje szenvedek állandó fejbőrviszketéssel (sebhorreás fejbőrgyulladás), amelyen eddig csak bőrgyógyász által felírt szteroidos sampon és a Psorioderm sampon segített. Már egy vagyont költöttem drágábbnál drágább samponokra (Babé sampon, freederm stb), a Psorioderm sampont 4000 ft-ért vettem. Eddig még csak kétszer használtam ezt a Faith In Nature levendulás sampont, amit 1500 ft-ért vásároltam, de maximálisan megvagyok vele elégedve, a fejbőrőm nem viszket tőle , a hajam selymesebb és úgy veszem észre, h a zsírosodáson is segített. Remélem, hogy a további tapasztalataim is pozitívak lesznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

skincare

2012. július 22.

Ebből a samponból már 3 flakonnal is elhasználtam, és mindig van itthon.
Nagy kedvenc, mert:
- jól tiszít
- finom illata van
- nem zsírosít (jobban semmiképpen mint más sampon)
- puha és selymes a hajam tőle
- kiadós!

- ÉS legfontosabb, amiért rá esett a választásom, hogy nyugtatja a fejbőr!! Érzékeny a fejbőröm, szinte minden tudja irritálni, de tényleg 2 - 3 mosás után még a legrosszabb eseteken is segített rajtam. Hatalmas 5-ös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

Ebből a samponból már 3 flakonnal is elhasználtam, és mindig van itthon.
Nagy kedvenc, mert:
- jól tiszít
- finom illata van
- nem zsírosít (jobban semmiképpen mint más sampon)
- puha és selymes a hajam tőle
- kiadós!

gerbaud

2012. június 13.

Nagyon finom illatú sampon. Használata után nem lesz sprőd a hajam, mint sok samponnál. Bár szinte mindig használok balzsamot, de mikor nem volt rá lehetőségem, akkor is ki tudtam fésülni, pedig lassan fenékig ér és gubancolódásra erősen hajlamos. Nem is zsírosodik tőle hamarabb, mint bármelyik másik sampontól. Hígítva használom, sokáig elég egy flakon, szerintem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

camillea

2012. április 11.

Szeretem az illatát, a hatását, nagyon jó sampon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Szeretem az illatát, a hatását, nagyon jó sampon!

mstindigo

2012. április 11.

Tegnap próbáltam. A kiszőkített hajam kicsit kiszáradt, de nem vészesen, viszont 2-3 héttel festés után már alig van fénye.. Az illata számomra csodás ennek a samponnak, a fejbőröm megnyugtatta, ami különösen érzékeny, a hajam pedig! Rövid, vékonyszálú hajam van, de most dús, és csodásan ragyog. Elaléltam. ;)

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.