Faith In Nature

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth_k, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A neem fa leveléből készült kivonat regenerálja a hajat és a fejbőrt és erős antibakteriális hatással rendelkezik. A Faith in Nature samponhoz használt neem falevél egy ghánai faluból származik, ahol a neem fát nem permetezik. A propolisz erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést, regenerálja a bőrt és serkenti a hajnövekedést. A narancsból illetve a narancsfa hajtásaiból kinyert olajjal, mandarinolajjal, fahéjolajjal és kubebabors olajjal a sampon távol tartja a kórokozókat és hatékonyan táplálja a hajat és a fejbőrt.

kate.black888

2013. március 31.

Nekem a szalonban, ezt korpás hajra javasolták, hát arra egyáltalán nem vált be, kicsit zsírosította a fejbőröm, de nem volt zavaró. Viszont számomra a szaga az borzalmas, és a többi samponjukkal ellentétben, ennek a szagát még másnap is éreztem. Azért 2*-ot kap, mert jól tisztított és az összetevőivel sem lenne gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

cákk

2013. március 11.

Én azt gondoltam, hogy a teafás samponjuk után ez csak jobb illatú lehet. Tévedtem :D. Borzasztó "mocsár" szagként jellemezném. Nagyon szép utána a hajam, de a szaga miatt egyszerűen képtelen vagyok csak ezt a sampont használni. De!, ha ezt nem nézem, akkor egészen jó sampon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Edit89

2013. január 22.

Én a teafás samponnal kezdtem az ismerkedést, az tényleg nagyon jó volt zsíros hajra. 1-2 nappal tovább bírta vele a hajam, aztán egy flakon után valahogy elfáradt, megunta a hajam, megint kezdett zsírosodni, nem tudom, mi történt. Amikor elfogyott ezt a fajtát vettem meg. A különbség nekem annyi, hogy ezzel a samponnal ugyanúgy zsírosodik a hajam, 2-3 nap után már meg kell mosni. Ami viszont jobb, hogy ettől hihetetlen fényes, selymes és puha lett a hajam, szerintem nem is szárít annyira, mint a teafás. Nagyon kíváncsi vagyok még a rozmaringos testvérükre is, az lesz a következő. Ami számomra + pont ezeknél a samponoknál, hogy kevésbé feltűnően kezd zsírosodni a haj. Jár az 5 csillag, mert az én hajammal egyébként sem könnyű... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Rekuuu

2013. január 18.

Huu, ünneprontó leszek, mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam az itt leírtaknak.. Azt hiszem, bátran nyilatkozhatok róla így, hogy majdnem elfogyott már az egész flakonnal.. A zsírosodásomon semmit nem javított, sőt, még soha nem zsírosodott be olyan hamar a hajam, mint emellett a sampon mellett. Gondolkoztam azon, hogy a fejbőr méregtelenítő folyamatai miatt van-e, de ennyi hónap után kétlem, hogy még mindig méregtelenítés alatt lenne a fejbőröm. Más extra hatásáról sem tudok nyilatkozni, talán egy kicsit fényesebb a hajam a használata mellett. Az összetevői és illata (én imádom :D) miatt kap 2 csillagot. Ilyen ár mellett túl nagy csalódás számomra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

annapanni

2013. január 17.

Tényleg kitolható vele a hajmosás időpontja, nem zsírosít másnapra! Nincs vakarózás, korpahegyek, mint a levendulásnál. Jól tisztít, csikorog a haj tőle, de pont ezért nagyon szárítja és tiszta gubanc tőle. Egy jó balzsammal ezen túl lehet lendülni, sajnos nekem a sömör ismét kijött:( Próbálkozom tovább egy másikkal, hátha. Illata egyáltalán nem rossz, kicsit gyógynövényes (lándzsás útifűbalzsam?) 4 csillag a sömör miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

koc

2013. január 2.

Öt-hat hajmosáson vagyok túl, és kijelenthetem, hogy egy nappal tovább bírja a hajam. Ezt a teafás sampon nem tudta. Viszont az illata... jájj. :) Borzasztó. :) De kibírom, a hatás kedvéért.

2013. január 2. Nos, adok még egy csillagot. Egy egész hetet kibírt legutóbb a hajam, egy hétig vállalhatóan néztem ki, nem csöpögött a fejem a zsírtól. Eddig ezt semmilyen sampon nem érte el nálam. December 24-én mostam meg, és legközelebb elég volt 31-én. :) És akkor sem nézett ki zsírosan, csupán már nem volt meg a frissessége, amit úgy szeretek, és rettentően elfeküdtem, kócos voltam. Viszont azt az érdekességet vettem észre, hogy mosás után a hajam fokozatosan egyre sötétedik, mint amikor zsírosodik, viszont a fejbőr és a haj tapintása mégsem zsíros, és nem áll össze tincsekbe (mint amikor valóban zsíros).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

C.Dóri

2012. szeptember 13.

Eléggé zsírosodik a hajam, de szeretném minél kevesebbszer megmosni, ez heti két alkalmat jelent (plusz száraz sampon). Amióta ezt a fajta sampont használom egy szűk nappal tovább tűnik frissen mosottnak a hajam, ami nem valami sok, de legalább nincs benne mesterséges anyag és természetes anyagokból is van, ami mindenképpen pozitív. Az illatukat is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

fayless

2012. augusztus 5.

Engem valami köptetőszirupra vagy a régi gyermekkori lázcsillapító szirupra emlékeztet az illata. :D Az elején szokatlan volt, hogy hígabb és kevésbé habzik, mint a Syoss vagy más samponok, de a tisztító és a dúsító hatása verhetetlen. Aki szeretne oroszlánsörény hajat, annak ajánlom a figyelmébe. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

ancsibancsi

2012. március 13.

Kb. egy hónapja használom ezt a sampont, eléggé zsírosodott a hajam előtte, 2 napot bírt ki. Ezt használva 3-4 napot simán kibír, dúsabb lesz tőle a hajam, igaz kicsit kiszárítja, de kevés balzsam segít rajta! Szerintem szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

anitanadasdi

2012. február 7.

Egy hónapja használom a sampont, és valóban megszűnt a viszkető érzés, és kevésbé korpásodik a hajam. A biohair-ben ajánlották. Ami nagyon nagyon jó benne, hogy tökéletesen tisztítja a hajam, de közben nem szárítja ki. A párom is elkezdte használni, ő két-három naponta mos hajat, és én fényesebbnek, erősebbnek látom a frizuráját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.