Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: nusy02, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Samponok

Sötétbarna vagy fekete hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. Az ellenőrzött biogazdálkodásból való kakaó táplálja a hajat és a fejbőrt, hatóanyagai pedig védelmet nyújtanak a környezeti ártalmakkal szemben. Antioxidánsokban gazdag és serkenti az endorfin, azaz a "boldogság hormon" termelését.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

azursatellite

2012. november 27.

Csokis-kólás illata van, semmi extra hatásügyileg. Teljesen átlagos natúr sampon, az illata nem marad meg, mosás közben sem túl intenzív. Barna hajra ajánlják, de nekem színügyileg nem csinál semmit a hajammal - aranybarna a sörényem, de az aranyos fényéből semmi sem veszített, a barnasága sem mélyült, mondjuk nem is vártam.. a dióteától sem barnult a hajam (szintén nem a barnulás miatt használtam - teljesen elégedett vagyok a hajszínemmel). Meg merném kockáztatni azt az állítást, hogy világos hajjal sem csinál semmit, csak tisztít mint más samponok és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Fenolia

2012. május 21.

Jó volt, de semmi extra. Hiányzik belőle az a kis plusz, amitől igazán szép, fényes lesz a hajam. Balzsam mindenképpen kell utána bőségesen, nekem a hozzá tartozó balzsam, ezért jóval előbb elfogyott. Az illata finom, de mosás után már nem érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Shine*

2012. április 5.

Már több hónapja használom. Natúr samponok közül eddig ez vált be legjobban. Kellemes az illata, sajnos mosás után már nem érződik. 4 napig is szép a hajam tőle, úgyhogy nem kell sűrűn mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.