Farmasi

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tesa, Módosítva: 2021. május 18.

Lelőhely:   tanácsadók

Multifunkciós és könnyeden színező formula ami kiegyenlíti a szabálytalan bőrt a pórusok eltömítése nélkül. Makadámia olaj hidratálja a bőrt egész nap. B3 és C vitamin biztosítja az egyenletes színt és fényt. Zabkivonat regenerálja a bőrt. SPF 25 véd a nap káros hatásai ellen. Selyem protein meglágyítja és kiegyenlíti a bőrtónust. A kollagén és argán olaj csökkenti a ráncokat és gátolja az öregedést.

Farmasi CC 8in1 Color Control Krém LIGHT
Ár: 1500 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Andyca

2019. március 9.

Ugyanaz, mint a BB krém : nagyon szárít, hámlik tőle a bőröm, nem szeretem 😡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Ugyanaz, mint a BB krém : nagyon szárít, hámlik tőle a bőröm, nem szeretem 😡

kunsagikira

2019. február 28.

Hosszú évek után megtaláltam a számomra tökéletes CC krémet, ami nem szárít, nem irritál, fed, hidratál, nem ül bele a ráncaimba és a helyén marad!
Nekem tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Nekem tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom!

Anriette

2018. október 25.

Mintákat kaptam ebből a CC krémből. Nekem nagyon tetszett, a fedése elé jó, az állaga krémes, a bőrömet nem szárította, nem irritálta! egész nap kitartott, mégis könnyed és a bőröm tudott tőle lélegezni. Fogok belőle vásárolni-pozítív csalódás, nem vártam alapozó hatást egy CC krémtől. Hétköznapokra természetes és tökéletes. Szépen lehetett rá felvinni a bronzosítót is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

usamisa33

2018. június 26.

Még nem sokszor használtam de eddig jónak tűnik. A világosabb árnyalata pont jó az arcszínemhez. Pont annyira fed amennyire kell. Az itteni vélemények miatt vettem meg. Az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Kamforka

2018. május 24.

Mintát kaptam a sötétebbik változatból. Nagyon jó az állaga, szépen fed, de nem alapozó hatású! Imádnám, de utálom, hogy csak rendelni lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 24.

viragnyelven

2018. május 19.

Első cc kremem, nem akartam alapozót használni. Kicsit (nagyon) féltem tőle, hogy majd ragyákat csinál, mint régebben szinte az összes alapozóm.
1. nagyon korrekt összetevők, 2-3x drágább termékeknek sincs általában ilyen jó. Plussz szeretés a fenyvedelme miatt, így azt is megspórolom
2. Az ára 2500 körül van, ami elég olcsó. Fél év alatt fogyott el az első tubus, nagyjából minden napos használat mellett.
3. Illata kellemes, nem zavaróan erős és nem mű, olyan kicsit parfümös de semleges
4. Az állaga könnyű, olajos kicsit, de nem ragad, bár a púder jot tesz neki plusszban. Egy napig úgy-ahogy bírja az arcon. Száraz részeken csúnya (de azon szinte minden az, nem?).
Összességében ennyi pénzért szerintem bőven tulteljesit, nem is tervezek mást használni mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

LollYS

2018. április 21.

Jol fed, nem fénylik az arcom töle. A sötétebb árnyalatot vettem, mert a másik nagyon világosnak tünt.lehetne egy médium árnyalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

EdinaJ13

2018. március 27.

Nem mondanám érzékenynek a bőröm, de ennek csak a mintáját próbáltam és olyan rákvörös lett alatta a bőröm, hogy csak na... két csillag mert amúgy jól fedne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

WBKlara48

2018. március 27.

A világos/közepes színt kezdtem el használni. Valóban jól fed, tartós, kellemes az illata. Az ára pedig jóval kedvezőbb az itt feltüntetettnél, a katalógusban most 2399 Ft volt (márciusban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Szappanka92

2018. február 16.

kb 1700ft-ért vettem tanácsadóként és IMÁDOM!
A világos jó a hófehérkéknek, egységesít, nem szárít, tökéletes a fedése is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kb 1700ft-ért vettem tanácsadóként és IMÁDOM!
A világos jó a hófehérkéknek, egységesít, nem szárít, tökéletes a fedése is!

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Calcium Gluconate, Niacinamide
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology