Farmasi

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amyle, Módosítva: 2019. március 14.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók

A termék 93% aloe vera sűrítményt tartalmaz, mely Ecocert-tel engedélyezett és IASC által hitelesített (Aloe Nemzetközi Tudományos Tanács). Védi az arcbőrt a bőrproblémák kialakulása ellen. Összetevője gazdag szőlőmag-kivonatban és gyors abszorpciós tulajdonsággal rendelkezik. Fellazítja a teljes testet és természetes fényt ad bőrének.

nyarivani

2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

nyarivani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

kunsagikira

2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

Farmasin

2019. március 17.

Mivel elég fehér bőrű a családom, ezért nyaralásra biztosítottam egyet magunknak. Bizony jól tettem, mert szükség volt rá. Saját bőrömön teszteltem a napégés okozta sérülést hogyan kezeli, és bizony nagyon bevált. A pirosodás csökkent és a szúrós érzés gyorsan el is múlt. Csak ajánlani tudom.

Farmasin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.