Farmasi

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amyle, Módosítva: 2019. március 14.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók

A termék 93% aloe vera sűrítményt tartalmaz, mely Ecocert-tel engedélyezett és IASC által hitelesített (Aloe Nemzetközi Tudományos Tanács). Védi az arcbőrt a bőrproblémák kialakulása ellen. Összetevője gazdag szőlőmag-kivonatban és gyors abszorpciós tulajdonsággal rendelkezik. Fellazítja a teljes testet és természetes fényt ad bőrének.

Zsuzzia

2019. április 9.

Szépen leviszi a pirosságot, esetenként a gyulladást. Könnyű felvinni, jó az állaga viszont nagyon nem szeretem azt a viaszos érzést, amit a bőrömön hagy, miután beszívódott. De hát ebből is látszik, hogy tényleg az van benne, ami rá van írva: aloe vera 100%. 4/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

knikolettv

2019. április 9.

Nekem elég "rossz" bőröm van, zsíros, egyenetlen, olykor pattanások, illetve régi pattanások hegei... Na és ez volt az, ami igazán hatott. Esténként szoktam egy vékony réteget felvinni, és amellett, hogy hamar beszívódik remekül kiegyenlíti a bőröm és puhává teszi. Konkrétan mióta ezt használom megszokták kérdezni, hogy nekem mégis mitől ilyen "makulátlan" a bőröm. :D Szóval recommend!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Coffee123

2019. április 6.

Napégésre próbáltam, de sajnos nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Napégésre próbáltam, de sajnos nem hozta a várt hatást.

mkdorina

2019. április 2.

Több aloe gélem volt már, de eddig ez a legszörnyűbb.....Csípi a kirepedezett, száraz bőrömet. Ami számomra rettentően furcsa, hogy iszonyatos erős illata van. Pedig tudomásom szerint az aloénak nincs illata. Az árát pedig kiváltképp sokallom! Ennyi pénzért inkább veszek Holika aloe gélt 3 tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

nyarivani

2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

kunsagikira

2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

Farmasin

2019. március 17.

Mivel elég fehér bőrű a családom, ezért nyaralásra biztosítottam egyet magunknak. Bizony jól tettem, mert szükség volt rá. Saját bőrömön teszteltem a napégés okozta sérülést hogyan kezeli, és bizony nagyon bevált. A pirosodás csökkent és a szúrós érzés gyorsan el is múlt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.