FC

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az FC CC ceutical normál és zsíros bőrre kifejlesztett változata színkorrekciós anyagok segítségével egyenletessé teszi a bőr tónusát, elhalványítja a pórusokat és elfedi a kisebb bőrhibákat. Egyedülálló formulájával csökkenti a bőr faggyútermelését, miközben megerősíti természetesvédekezőképességét. Hatékony fényvédelmet biztosít egész nap.

barbyka01

2016. március 1.

Magamtól én se vásárolnám meg, szintén Pixivel jutottam hozzá. Alapból nincs szüksége a bőrömnek nagy fedésű alapozókra szerencsére, csak alkalmakkor, bulik előtt használok valami gyengébb fedésű alapozót/BBkrémet/CCkrémet, hogy egyenletes bőrfelszínt kapjak. Nekem erre a célra tökéletesen megfelelt, a színe is pont passzol a barna bőrömhöz, örülök, hogy megismertem, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

bokros

2016. március 1.

Szintén pixibox-ban jutottam hozzá. Kétszer-háromszor használtam már hévtvégenként, amikor nem akartam túlzott fedést biztosítani. A legnagyobb hátránya szerintem, hogy bár zíros bőrre ajánlott, nagyon hamar átfénylett (még púderrel is). Úgyhogy zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. A színe kicsit elütött az arcbőrömntől (nem vészesen), szépen egységesített és szepp bőrképet eredményezett. Én ennek ellenére nem adnék neki három csillagnál többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

katamasni

2016. február 15.

Egy-egy nap használva tökéletes színezett hidratáló, de négy egymás utáni napon használva kipattogott tőle a bőröm, és a T- vonalam is fénylett a nap közepén...
Ezeket leszámítva nagyon szeretem, -ezért jár a 4 csillag- kisebb bőrhibákat szépen lefedi, és szép, egységes,üde színt az arcnak.
Pixiboxban volt, de a leírtak alapján nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Pixiboxban volt, de a leírtak alapján nem vásárolnám meg.

petoandika

2016. február 3.

Hát nekem ez nagyon bejött. Nem ül be a szemem alá, nem tömíti el a pórusaimat.
Könnyű eloszlatni, a színe tökéletesen illeszkedik az arcomhoz. Illata minimális, nem zavaró egyáltalán. Ujjal eloszlatva is működik, bár én már egy ideje áttértem az ecsetre. Fedni valóban nem fedi el a nagyobb bőrhibákat, de arra használok korrektort és így együtt nagyon jól kiegészítik egymást.
Élettel teli arcszínt varázsol, még a fakó reggeleken is. :)
A csomagolása nem rossz, de nekem valahogy a pumpás rész beragadt a kupakjába - valószínűleg túl könnyen letekerhető a feje. Így elég macerás a használata...de ez az egyetlen negatívum számomra.
Egy szó, mint száz: ha valaki színezett hidratálót keres, aminek enyhe fedése van, annak nagyon tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Hát nekem ez nagyon bejött. Nem ül be a szemem alá, nem tömíti el a pórusaimat.
Élettel teli arcszínt varázsol, még a fakó reggeleken is. :)

Langel

2015. november 20.

Pixiboxban kaptam, egyszer kipróbáltam, de nem szerettem meg azalatt.
Egy használat után: jó a krém állaga, könnyen el lehet oszlatni. Egységesít és szebb színt ad az arcnak.
Nálam a fakó arcszínemtől sem ütött el, szerintem elég természetes a színe. Ha van illata, akkor az nagyon nagyon minimális, én szerintem nem is éreztem semmit, ami külön plusz.
4* mert aki cc-t keres, annak jó lehet, nálam erősebb fedés kell az allergiás pöttyeim miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Pixiboxban kaptam, egyszer kipróbáltam, de nem szerettem meg azalatt.

Viki9727

2015. november 4.

Az októberi Pixiboxban volt ez a CC krém,aminek nagyon megörültem. Imádom az illatát, tartós, illeszkedik a bőröm színéhez. Viszont nem igazán fedi el a bőrhibákat, nagyon jól ápol puha lesz az arcom tőle. Nem emeli ki a kiszáradt részeket. Mivel fényérzékeny vagyok ezért örülök hogy tartalmaz fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol