Felce Azzurra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 480 Ft

Ár: 480 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

anitaanett

2015. június 11.

A márkától már megszokott kellemes, egyedi illat. Nem szárít, szőrtelenítés után azonban picit csípte a bőrömet, ezért -1 csillag. A hintőporukat és a testápolójukat is imádom. A többi terméküket is ki szeretném majd próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

szilvia.bano

2015. január 23.

Krémes, jól habzó, finom illatú, minőségi tusfürdő. Ugyanolyan jó illata van, mint a hintőpornak, meg kézmosó szappannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Flami

2014. november 17.

Nekem bejön az illata. Nagymamám fürdőszobájára emlékeztet, tényleg nosztalgikus, kicsit levendulás, régies. Nagyon tetszik.
A Köki Müllerjében vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 17.

A Köki Müllerjében vettem.

mazsola

2014. augusztus 14.

Sikerült szereznem egy flakonnal! :) Hát hol is kezdjem... Az első dolog, amivel szembesül az ember, az illata. Unisex elvileg, de gyakorlatilag az én orromnak nagyon pasi szagú :) inkább egy borotvakrémre emlékeztet. Ez volt a -1 csillag oka. Ha ezen túl tud lépni a gyengéd illatokat kedvelő ember lánya, akkor maga a tusfürdő az egyik legjobb, amit valaha használtam. Híg, gél állagú, kb. borsónyi kell a fürdőrózsára, mert annyira habzik. Már fürdés közben érezhető, mennyire könnyen siklik a hab a bőrömön, egyáltalán nem szárít, még az én vízhiányos bőrömet sem. Nagyon-nagyon kellemes élmény vele a fürdés!! Rengeteg fajta tusfürdőt kipróbáltam már, a Dove volt a kedvencem a krémessége miatt, de ez a tusfürdő kenterbe veri az összeset!! A testápolója meg pláne, de azt majd ott leírom. Elvileg (meg gyakorlatilag is) létezik más illatokban is, nőiesebb illatokban is, de elég nehéz hozzájutni, úgyhogy ha vki Olaszországban nyaral autóval, akkor érdemes beraktárazni belőle. Mert - bár ezt az illatot nem kedvelem - de az az igazság, hogy az esti zuhanyzás után, másnap reggel még mindig illatoztam tőle, szóval ilyen illat-tartóssággal még sosem találkoztam! És még egy zárójeles megjegyzés: megvettem a textilöblítőjét is, azt is ebben az Classico illatban, és valami isteni finom!!! Úgy illatozik és olyan kellemesen az összes ruhám tőle, hogy nincs kedvem parfümözni rá! Úgyhogy aki nem szereti a tusi és a habfürdő Classico illatát, az ne ódzkodjon a textilöblítő Classico verziójától, mert az az illat mennyei!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

széva

2014. április 15.

Csak jó és kész.Elsőre nem egy finom kis hízelgő illat,de annyira meg lehet szeretni,nekem olyan nosztalgikus illat,kicsit mintha levendulás volna.Nagyon szeretem,ha müllerbe járok mindig veszek.(ritkán mert nincs a közelünkbe)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 15.

Forrás: ITT

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.