Fenjal

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lili13, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Beba01

2015. május 6.

Letisztult finom illat.Imádom mindenhol megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Letisztult finom illat.Imádom mindenhol megállja a helyét.

kék lány

2014. szeptember 4.

20 éve Nivea Dry golyós deót használok. Mivel jó véleményeket olvastam itt a Fenjalról, gondoltam, kipróbálom. Nos, semmivel nem jobb, mint a Nivea. Kb. ugyanannyira izzadok tőle (igen, izzadok). Elég drága (dm-ben 1200 Ft, ott vettem meg, mert bár az Euro Family-ben 600 Ft, pont ezt az illatot nem árulják, csak a másik kettőt), úgyhogy visszatérek a Nivea-hoz, amit akciósan 500 Ft-ért szoktam megvenni, olyankor 2-3 darabot is. Annak még az illata is enyhébb, és jól érvényesülhet mellette a parfümöm. Egyébként az illatával ennek sincs baj, nagyon kellemes púderes illat. De izzadásgátlás szempontjából nem különlegesen jó, teljesen átlagos. Ja, és a Nivea-hoz képest tényleg sokkal gyorsabban szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

janush

2013. november 28.

A második üvegnél tartok, ez eddig egy natúron kívül sosem fordult elő.De ez bevált. A ruháimat nem fogja meg, kellemes illata van , és amióta egy ideig csak a natúr dezodort használtam, azóta elég ez a fajta is, pedig régen nagyon nem passzoltunk a golyós meg én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

OOKakadu

2013. szeptember 28.

Az illata valami fantasztikus! Amióta eltűnt a hagyományos kék dove illata, és új "original" jott helyette, ez az első termék, amin újra hasonlóan finom "szappanosan tiszta" illator érzek. Nem hagy foltot és jól véd az izzadás ellen, újra fogom venni valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Andy B

2013. május 12.

Nagyon szeretem, régi kedvenc, már évek óta használom rendszeresen. Kipróbáltam egy csomó Avonos, Oriflame-es meg Niveás izzadásgátlót, de a Fenjalhoz rendszeresen visszatérek. Egyrészt a csodálatos illata miatt, meg hogy nem hagy fehér foltot a ruhán és főleg az egész napos hatás miatt. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.