Floren

Ár:   210 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Körömvirág kivonatos kézkrém minden bőrtipusra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

salzstangen98

2013. március 29.

imádom ezt a krémet minden nap szoktam használni többször is. kissé nehezen szívódik fel, de semmi bajom vele, nagyon jót tett a kezemnek selymes lett tőle a kezem. az iskolába is viszem, és ha van néhány szabad percem bekenem vele. A hideg fagyos időben ki szokott repedezni a kezem, és erre is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

alizee555

2013. március 24.

Már egy pár hete használtam a floren körömvirág kézkrémet. Amikor az utóbbi időkbe egyre jobban köhögtem tőle. Jobban száradt a kezem. És nem tudtam mitől fulladok esténkét. Utánaolvastam az összetevőket és rájöttem a krém az oka mindennek. Általában estére kentem be a kezem lefekvés előtt.Később köhögés jött rám. Ma meg mikor napközbe bekentem a kezem meg a karom mert a kezem elég száraz, majdnem megfulladtam olyan köhögés jött rám. Kérdem én, ha ennyi káros és mérgező anyag van benne hogy lehet forgalomba helyezni a terméket?????

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Pinky

2013. január 8.

nagyon szeretem. :) nagyon jól hidratal, gyorsan beszívódik, arcra is hasznalom, oda is tökéletes. picit olajos, de szerencsére nem hagy vastag selymes réteget a bőrömön, mint a többi eddig kiprobált krém, amik ráadásul semmit nem hidratáltak. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

vador

2012. november 27.

Régebben kipróbáltam, az tény, hogy hibátlanul hidratál, de ritka undormány szaga van, botorrúak előnyben. Az összetevők okán sem gondolom, hogy erőltetni kéne, így sosem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

somodiedo

2012. október 28.

Tavaly télen annyira kiszáradt a kezem, hogy kirepedezett és már vérzett is, hiába kentem ilyen olyan drágább kézkrémmel, semmi nem használt. Már a kézmosáskor a víz és szappan is csípte, a kezem állandóan vérpöttyös volt. A drágább termékek kudarca után annyira felmérgeltem magam, hogy megvettem ezt a krémet 100-200,-Ft-ért. Csodák csodája ez az olcsó valami 2-3 nap alatt tökéletesen rendbe tette a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

csillag

2012. szeptember 8.

Télen, patikában kaptam 2 db-ot ajándékba gyógyszerkiváltáskor. Elhasználtam..Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

szilvi07

2012. július 27.

Mi is csak itthonra használjuk, máshova nem cipelem magammal. Az illata tök jó, eltart egy ideig míg beissza a bőröm, de jó kézkrém. 209 Ft-ot mindenképp megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Jazz-meen

2012. július 19.

Én egyszer ajándékba kaptam, miután válaszoltam egy kérdőívre... Nem rossz, nekem az illata is tetszett. Gyorsan beszívódott, megfelelően hidratált, nem jött le rögtön kézmosás után. Egyedül a tégelyes kiszerelés nem annyira tetszik, de itthoni kézkrémnek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

bandita

2012. július 19.

Csak akkor vásároltam ezt a terméket, amikor nem volt más elérhető alternatíva. Tény, hogy ezt az utóbbi évek során már két alkalommal megtettem és nem okozott csalódást ez a kézkrém. Az összetevőket nem vizslattam, hatékonyan hidratált, védett és nagyon olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Bibi

2012. július 17.

Kedvenc:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Kedvenc:D.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.