Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és bőrregeneráló hatású virágmézet tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5-provitaminnal készül.

macska29

2013. február 15.

Gyenge minoseg, 1 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Gyenge minoseg, 1 pont!

Roxanne

2012. július 18.

Borzasztó!
100 forintos boltban vettem, relatíve olcsón. Először is: mi olyan bonyolult azon, hogy egy méztartalmúnak reklámozott krémet mézillattal lássunk el. Mert ennek az nem volt. Inkább valami orrfacsaró szörnyűség.
Vizes, nehezen szívódik be. Hidratálni sem képes.
Teljes pénzkidobás volt. Azóta messzire kerülöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Borzasztó!
Vizes, nehezen szívódik be. Hidratálni sem képes.
Teljes pénzkidobás volt. Azóta messzire kerülöm.

macsekable

2012. április 16.

Semmi extra. Gondolom, az egészséges, normál bőrre jó, de a TÉNYLEG extra száraz bőrre semmit nem ér. Olcsó, de több jó nem jut róla eszembe. Nekem nem jött be, nemrég dobtam ki, ami itthon volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

Szofi

2012. február 3.

Hihetetlenül jó! Minden télen ki van repedve a kezem, de amióta ezt használom, épp csak száraz lesz picit, ha rákenek, az is rendbe jön. Az illata nekem picit furi, de nem kellemetlen. Én 2 db 100 milis tégelyt vettem 290 forintért, azóta láttam 200 milist 210 forintért is, szóval árban verhetetlen!

Szerk.: Levonok egy csillagot, mert így kb fél év után elég műanyagszaga lett, és ebben a nagyon hidegben a hatása sem 100%-os, de még mindig a legjobb, amit eddig használtam (a gyógyszertári macerás szteroidoson kívül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Lina85

2012. január 26.

Pár napja vettem egy nagy tégellyel 290 ft-ért. Nekem nem vált be. Este kentem be vele a kezem, másnap reggel alig bírtam lemosni. Olyan volt, mintha valami réteg maradt volna rajta. Napközben is éreztem a rossz szagát. Pedig napi többször mosok kezet.
Csalódás, mert a testápolója nagyon bejött. Sokáig megmarad az illata, de ennek a kézkrémnek felkenés után fura szaga lett. Nem tudom mit kezdek a teli tégellyel, de hogy elhasználni nem fogok az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.