Floren

Ár:   290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Gyulladásgátló, bőrtápláló és hámképző aloe vera kivonatot tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5- provitaminnal készül. Növényi eredetű összetevői, hidratáló komponensei és parfümöl illata kellemes bőrérzetet biztosítanak a mindennapos ápolás alkalmával. Könnyedén eloszlatható a bőrfelületen, gyorsan beszívódik. Minden bőrtípusra ajánlott.

peto.kittus

2015. június 26.

Nehezen szívódik be, sokat kell masszírozni a bőrbe, de nagyon jó az illata és nyárra szerintem megfelelően hidratálja a kezet. Kíváncsi leszek télen elég lesz-e, biztosan ki fogom akkor is próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Nicolett022

2015. május 3.

Még régebben használtam, de akkor célnak megfelelt. Ragacsos maradt utána a kezem, viszont nagyon jól puhította, ápolta és gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

fayless

2015. április 28.

Nagyon olcsó és sokáig elég. Irodában használtam a 10 perces szünetekben, a mobilitása nem valami jó, nem egy táskába bedobós formatervezésű. Enyhén száraz kézre tökéletes, a szárazabb kézre disznózsírt ajánlom szalonnával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

szekelyzsofi

2015. március 24.

Apukám választotta magának, aztán egyszer amikor sebesre hagytam kiszáradni a kezeimet, rám parancsolt, hogy kenjem be ezzel. Nagyon tetszik az illata és az állaga is. 3 kenés után rendbe tette a kezeimet. Azóta az egész család használja, és bármilyen kritikus állapotból csodásan puhává varázsolja a mancsunkat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

hena

2015. január 31.

Eredetileg apukámnak vettem, de ő nem igazán használta, nekem pedig kellett egy kézkrém a munkahelyre, így kötött ki végül nálam. Az illata nekem nagyon tetszik, sokáig érzem is a kezemen és tényleg nagyon nagyon tetszik :D A hatása inkább átlagos, napközben kézmosás után rendben van, de kell mellé estére egy zsírosabb krém, hogy ne száradjon ki a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Kimi

2015. január 28.

Sajnos a munkám mellett elengedhetetlen a kézkrém, ezért kaptam a Nagymamámtól. Aránylag gyorsan beszívódik, de egészen kézmosásig egy durva zsíros réteget képez a bőrön ami egy idő után már zavaró. Érzem a bőrpuhító hatását, de egyáltalán nem hidratál. Az illata a Nagymamámra emlékeztet (rajta is szoktam érezni), ezért ezernyi jó emlékem fűződik hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

bildikó94

2015. január 28.

Nekem nagyon bevált. Én kaptam, nem reméltem tőle túl sokat, az alacsony ára miatt.. de mikor elkezdtem használni, meglepődött voltam, hogy milyen puha lett tőle a bőröm.. az illata tényleg elég erős, ami olykor zavaró.. de mindenképp megéri ennyiért kipróbálni, én csak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Lory

2014. november 10.

Olcsó krém és meglepően jól teljesít.Nekem nagyon ki szokott száradni a kezem,szoktam mondani,hogy az első őszi szellő megfújja és már száraz :D Télen itt nem áll meg,hanem csúnyán ki is repedezik sajnos.Nos hát ez a krém elég jól helyreteszi.Könnyen beszívódik,nem ragacsos hanem egy kellemes selymes réteget hagy maga után ami nem zavaró.Ennyire nevetséges áron ez teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

PetraRéka

2014. október 13.

Semmi extra.Hatása nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Semmi extra.Hatása nem tartós.

WGR

2014. július 3.

Szeretem a Floren kézkrémeket, de kezdek átállni szebb összetevősre. Ettől függetlenül jól hidratál, éjjelre szoktam használni, a lábamat szépen felpuhította mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.