Floren

Ár:   290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Gyulladásgátló, bőrtápláló és hámképző aloe vera kivonatot tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5- provitaminnal készül. Növényi eredetű összetevői, hidratáló komponensei és parfümöl illata kellemes bőrérzetet biztosítanak a mindennapos ápolás alkalmával. Könnyedén eloszlatható a bőrfelületen, gyorsan beszívódik. Minden bőrtípusra ajánlott.

Linda0222

2012. november 10.

Vizes állagú, bár nem a kedvencem, van jobb illatú krémem is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Vizes állagú, bár nem a kedvencem, van jobb illatú krémem is

Rege

2012. október 15.

Nagyon olcsó, számomra kimondottan kellemes illatú, tényleg inkább lefekvés előtti kézápolásra való, mert nem szívódik be hamar, bár nem sűrű, nehéz zsíros, hanem vizes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Wallasz31

2012. szeptember 10.

Az árához képest elég jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Az árához képest elég jó.

nikiii.*

2012. szeptember 1.

A kamillással ellentétben nagyon jó illata van, szépen rendbe hozta a kezem, és meglepően olcsó. Este szoktam használni, jó vastagon bekenem a kezeim, és reggelre puhák és ápoltak lesznek. Szerintem a körmeimnek is jót tett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Viki000

2012. július 27.

Nagyon ócska, egy ismerősöm passzolta le nekem. Az összetevői, a hatása, a szaga mind egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Darky

2012. július 27.

Hát igazából, amikor kipróbáltam az olcsó ára miatt, az eleve száraz kézfejem méginkább kiszáradt. Zsíros érzetet hagyott maga után; nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

orban.klaudia

2012. július 11.

Nem tökéletes, de elég jó, főleg, hogy nagyon olcsó, és szinte minden eurós boltban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Rosewood

2012. január 17.

Kaptam. Gyenge hatású krém, elég vacak összetevőkkel (bár ez csak most derült ki számomra). Elhasználtam, de venni nem fogok belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Deni

2012. január 10.

Egyszer én is kaptam patikában ajándékba a narancssárga dobozosból, elfogyott, újravettem, eurós boltban kb. 150-200 Ft. Szerintem elég nehezen szívódik be, így én leginkább kesztyű alá használom északára, napközben nem ezt viszem magammal, de éjszakára tényleg szeretem. A bőröm puha lesz tőle, meg selymes, de a kipirosodáson nem igazán segít.
Ár érték arányban teljesen rendben van, használom és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Ár érték arányban teljesen rendben van, használom és fogom is.

Michelle

2011. december 28.

Nekem bevált, viszonylag gyorsan beszívódott, elég jól hidratált és az illatát is kedveltem. Fogalmam sincs, hogy egyedüliként használva mennyire hatékony, nálam mindenhol van egy-egy kézkrém, ráadásul ahány, annyiféle, de tényleg nem volt rossz. Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.