For Your Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

fanta98

2016. május 14.

Egyszerű, teljesen átlagos ecset. Nincs benne semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Egyszerű, teljesen átlagos ecset. Nincs benne semmi extra.

Mturi96

2016. május 10.

Én nagyon szerettem/ szeretem ezt az ecsetet. Nekem a sokadik mosásnál iszonyatosan elkezdett hullani sajnos. Ezért, de csakis ezért le fogok vonni egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Blackxentric

2016. május 5.

Olcsónak olcsó szóval ennyi pénzért csodát nem várhatok. Nekem nagyon hullik és nem tudom vele precízen felvinni a festéket, mert szétmegy a szemhéjamon. Fura az egész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Ingi

2016. január 24.

Szerintem kb ez volt az első "rendes" sminkecsetem...:) Évek óta megvan. Jól végzi a dolgát, de kicsit szúr, nem emlékszem, hogy mióta :(
Vannak minőségibb ecsetek is, de kezdőecsetnek megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Vannak minőségibb ecsetek is, de kezdőecsetnek megéri szerintem.

AlexaNagy

2016. január 20.

Szeretem a For you beauty termékeket, ez az ecset sem okozott csalódást.
Könnyen felvihető a szemhéjfesték, nem porzik, jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Szeretem a For you beauty termékeket, ez az ecset sem okozott csalódást.
Könnyen felvihető a szemhéjfesték, nem porzik, jó vele dolgozni.

bamy

2015. július 24.

első szemhéj ecsetem volt, szerettem, sokáig bírta a strapát, viszont egy két tisztítás után elkezdett szúrni, a szőre nem hullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

wifey

2015. június 6.

Hát...éppen nem rossz, de nem is tökéletes. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Hát...éppen nem rossz, de nem is tökéletes. Egynek jó.

kendahajadra

2015. május 3.

Az első benyomásom az volt, h használhatatlan, de szerencsére adtam neki még egy esélyt. Könnyű vele szemhéjpúdert felvinni, nem hullik, kézre esik.Nem valami tömött, de bőven elég ezért a pénzért. Szeretés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

pannababo

2015. április 17.

Többet vettem belőle, könnyen mosható, nagyon jól lehet vele dolgozni , az ára is extrémen baráti, imádom a rossmannt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Paránytrilla

2014. július 30.

Kettő is van belőle. Kezdőknek abszolút hasznos, alapvető ecset. Nem drága és ahhoz képest nagyon jól funkcionál. Szépen fel lehet vinni vele a festéket, de mivel elég tömött, satírozásra is alkalmas. Napi szinten használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.