For Your Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Kata lizator

2014. június 24.

Évek óta megvan. Jó, nem hullajtja a szőrét. Most, hogy ebay-ről rendeltem egy csomó ecsetet, kevésbé használom, de az évek alatt sokat használtam (minden nap).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

zoknimajmocska

2014. június 24.

Kicsit talán nekem is túl tömött, de amúgy szuper! Nem hullatja a szőrét és jó puha. Szeretem!

Alice83

2014. április 14.

Nekem nem pontosan ez van meg(2 hete vetem), az szemhéjpúder ecset..imádom puha és rugalmas sörtékkel bíró..kellő méretű..olcsó..nekem bejött, pedig nagyon hepciás vagyok ecset ügyben..szemem környékére nem is engedek csak puha ecseteket,mert utálom ha húzza a bőröm..olcsó ecseteket egy ideje nem vállalok be, már az essence ecseteitől is kiráz a hideg...de ez nagyon jó..kb. 600 ft volt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

erikah

2013. október 17.

6-7 éve megvan, gyakran használom mégis semmi baja nincs. Nem hullik a szőre, jól felveszi a festéket. Rengeteg olcsóbb kategóriás ecsetet élt már túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

elfi777

2013. július 28.

Évek óta nem jöttem rá, honnan van az ecset, nekem a fekete verzió van meg, azt hittem, no name termék, felirat nélkül - de véletlen találkoztam vele az üzletben, és bumm, ugyanaz, csak az enyémről lekopott az írás:)
Régen sokat használtam, aztán elhagytam a festékeket, pár hónapja ismét munkába fogtam.
Megvétele óta egyben van, nem hullik, szuper a festék felviteléhez. Kedvenc! mozgó szemhéjra tökéletes, satírhoz nem, de nem is baj, nem akarok mindig füstöset.
Könnyen mosható, jó fogású, ár-érték korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

Könnyen mosható, jó fogású, ár-érték korrekt.

Tatus

2013. június 27.

Elégedett vagyok vele, puha,nem hullatja a szőrét, és könnyű használni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Elégedett vagyok vele, puha,nem hullatja a szőrét, és könnyű használni.:)

profectuscat

2013. május 25.

Nem rossz, de túl tömött a feje, nem fekszik annyira a szemhéjra. Lehet, én választottam rosszat, de nekem ilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Lina14

2013. március 12.

nekem sanos hullik mintha rángatnám. ezek szerint sikerült kifognom egy selejteset, ugyanis mások ezt nem tapasztalták. van ilyen, ez nem von le sokat az értékéből. egyébkét puha, akár füstösítésre is alkalmas, szépen lehet vele eldolgozni a festéket, és elég tömött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

petrevici

2013. március 12.

Az összes ilyen ecsetem nagyon jó!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Az összes ilyen ecsetem nagyon jó!!!

brfoo

2013. március 11.

csatlakozom Vanity véleményéhez, tartós és minőségi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

csatlakozom Vanity véleményéhez, tartós és minőségi :)