For Your Beauty

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Finomreszelő a sima és fényes körmökért kémiai anyagok nélkül.

Rózsaszín: eltávolítja a csíkokat, egyenletlenségeket és elszíneződéseket.

Fehér: matt fényt biztosít.

Szürke: fényesre polírozza a körmöket.

nagy_agi

2013. július 22.

olcsó, jó reszelő, egyetlen hátránya, hogy hamar elhasználódik. de az árát maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

somodiedo

2013. március 23.

Tényleg szépen dolgozik ez a csiszoló, nagyon szép fényes lesz tőle a körmöm, csak gyorsan használódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

fagas

2013. március 23.

ÉN már a harmadikat "fogyasztom" belőle, nagyon elgédett vagyok vele, szépen helyre teszi a körmök felületét. De valóban gyorsan elhasználódik, így csak 4 csilit adok rá.:-( Kár, mert nyerő lenne!:-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

yera

2013. március 12.

Elsőre nagyon szép lett az eredmény, de nekem kicsit sok időnek tűnt, míg eltüntette a csíkokat. Ezért vettem egy másik félét, amiről azt gondoltam hogy gyorsabb lesz, mert 7 féle felület van rajta. Az katasztófa volt, összekarcolta a körmöket, a finomabb részeivel sem tudtam eltüntetni azokat. Így biztos vagyok benne hogy ez megérdemli az 5 csillagot, bár láthatóan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

hedgehog

2013. február 15.

Már a másodikat vettem belőle. A piros lakkok után gyakran elszíneződik a körmöm, de nem akarok újra sötét lakkot használni. Csak előveszem ezt a reszelőt és már meg is van oldva, sehol az elszíneződés és csillog-villog a körmöm. Nem annyira mintha átlátszó lak lenne rajta, de egészségesen csillog. Teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.