For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 6 db

ritaszeged

2013. május 22.

Körömlakkokhoz használom, szivacsos átmenethez, nagyon jó hozzá. Az ára baráti és a dobozba azóta hajcsatokat tartok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

adri97323

2013. május 22.

Teljesen rendben van ez a termék, semmivel sem rosszabb mint a drágább társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Teljesen rendben van ez a termék, semmivel sem rosszabb mint a drágább társai.

kryszty23

2013. március 21.

Én szeretem ezt a terméket. Nekem nem mállik szét szerencsére az ára is jó árban volt amikor megvettem. Mosás igaz egy kicsit nekem nehézkes, de ettől függetlenül az én véleményem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Orchid

2013. március 19.

Az alakja miatt nekem macerás használni, a hegyénél például 2-3 használat után elkezdett mállani. Ilyen szempontból a kerek szivacsot sokkal jobban kedvelem. A mosástól is mállik, pedig egyáltalán nem cibálom. Ha 1-2 hétig nem használom, akkor mosás után kénytelen vagyok dobozba/zacskóba tenni, mert a széle megkeményedik és használhatatlanná válik. Kettőt elajándékoztam belőle, de még ígyis van egy, pedig már legalább 1 éve vettem, úgyhogy túlzásnak tartom a 6 db-os csomagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Dana1983

2013. március 18.

Nagyjából elégedett vagyok ezzel a termékkel, bár mostanában nem használok ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

miomio

2013. március 17.

Nem rossz cucc, viszont most kezdem el a váltást ecsetre. Azért az ecset nyerőbb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

laruci

2013. március 17.

nagyon régen vettem ilyet, de akkor szerettem. Pár hónap után össze ragad a szivacs és kuka. Amugy funkcióját tekintve jó. Ujra venném ha kéne. Már ecsetet használok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.