For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

amandavampiire

2017. május 8.

Ha valaki megfogja azt a 400 forintot (amennyibe ez kerül) és kidobja a kukába, ahelyett, hogy ezt megveszi, azzal is többet ér. Borzalmas, amikor bevan vizezve nem is nő, és az összes alapozót magába szívja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

rk98

2017. április 14.

szenvedosen mukodik csak alapozohoz, mashoz nem hasznaltam mert ugye alapozoszivacskent aruljak.. sok a termekveszteseg es ha 3 hetet kibir akkor sokat mondtam. tobbet er a kis muanyag dobozka amiben aruljak, mint az ami benne van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

eventually

2017. március 17.

Hát nekem egyelőre semmi bajom nincs vele :) Picit bevizezem, kompakt alapozóval használom, és ilyen ütögető, pacsmagoló mozdulatokkal viszem fel. Nekem bejött szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

sophienyuszi

2017. március 12.

Alapozáshoz teljesen useless, de ombre köröm díszítéséhez és macskajátéknak tökéletesen megállta a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

nikolettazsofia

2017. március 8.

Ha ezt használom, akkor háromszor annyi alapozót kell használnom, mert felszívja az összeset és még így se fed rendesen. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

TimyeK

2017. január 28.

Nem az igazi. Az összes alapozót felszívja, amit már nem lehet "kinyomkodni" belőle. Annyira nem is tartós, szétfoszlik 1 hónap után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Agnes3518

2017. január 24.

Én is körömdíszítéshez használom, és rúzs mattításhoz is tökéletes. Az egyiket kontúrozáshoz fogtam be, púderhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Pianka

2017. január 11.

Nagy boldogsággal vettem meg ezeket a cuki színes szivacsokat. Hát meg is bántam. Minden alapozót beszív, vagy pedig csúnyán, darabosan keni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

PKitty

2016. december 1.

Ahogy a többiek is írják, teljesen beissza az alapozót, semmit sem visz fel belőle az arcomra, pedig még be is nedvesítettem használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

erikaa

2016. november 17.

Alapozóhoz valóban nem jó, tényleg sokat beszív, és nem lehet vele rendesen eldolgozni, csíkokban ide oda tologatja csak az arcomon.
Körömdíszítéshez viszont kiváló és nagyon jó árban kapható, sőt más kreatív tevékenységhez is használom például ha akril festékkel dolgozom ezért kap négy csillagot, mert minden másra jó alapozáson kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.