For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nagyrenii

2016. november 10.

Nekem nem vált be, nem tudom vele szépen eloszlatni az alapozót, plusz szerintem elég sokat be is szív. De igazából a szaga miatt egyébként még akkor sem használnám, ha a funkcióját be tudná tölteni, számomra elviselhetetlenül büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Bebek

2016. szeptember 20.

Színesben vettem meg, jajj de cuki. De ennyi az összes pozitívum sajnos.
Az anyaga nagyon ócska. Beissza az alapozót, meg szerintem nem is lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Színesben vettem meg, jajj de cuki. De ennyi az összes pozitívum sajnos.

Dourou

2016. szeptember 18.

Azert vettem,mert elhagytam az akkori imadott szivacsomat es surgosen kellett valami. Utana meglett a szivacsom szerencsere,mert ezekkel a haromszogekkel nem tudtam mit kezdeni:( bar lehet en vagyok a bena. Csak korrektort akartam vele felvinni,de annyira nem ment,hogy inkabb kezzel csinaltam. Nekem tul puha es tenyleg eleg budi is. Feltem,hogy az arcomon marad a szaga. Majd valamire csak jo lesz:\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Vanda234

2016. szeptember 11.

Jónak jó volt egy. De hamar szetmentek kb 1 haszanálat volt mindegyik. 😐
De az ára nem volt rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Jónak jó volt egy. De hamar szetmentek kb 1 haszanálat volt mindegyik. 😐
De az ára nem volt rossz

Hannah11

2016. szeptember 9.

Öhm...nem értem a kommenteket.Egy hónapja kezdtem el használni az első kis háromszöget.
Annyira istenien puha hogy imádom fogdosni.Nem szívja magába az alapozót és nem lesz csíkos az arcom.
Teljesen el tudom dolgozni vele az alapozót,korrektort.
Gyönyörű természetes hatást ad,ahogy ütögető mozdulatokkal átviszem az arcomon.Nem kell többé alapozóecset,hisz ez a csoda százszor jobb.
És hihetetlenül olcsó,6 darabos,vagyis iszonyat sok ideig elég lesz.Szerelem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Teljesen el tudom dolgozni vele az alapozót,korrektort.

clevergirl

2016. augusztus 27.

Célnak teljesen megfelel, s az ára verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Célnak teljesen megfelel, s az ára verhetetlen!

Nyuszoka

2016. augusztus 27.

Számomra teljesen jól bevált, ár-érték arányban kitűnő és sokáig bírja. Eleinte tényleg kellemetlen az "illata", de ha kimossuk egy párszor, akkor utána már szinte nem is lehet ezt érezni. Én egy picit benedvesítem használat előtt, így nagyon szép természetes eredményt tudok elérni vele, megfelelő technikával nem csíkoz egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 25.

Nálam szépen ellátja a funkcióját, de azt hozzáteszem, hogy nagy elvárásaim nincsenek vele szemben. Tegye fel az alapozót az arcomra, de úgy, hogy vállalható legyen. :D
Kedvező az ára, ez a 6 db sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Kedvező az ára, ez a 6 db sokáig elég lesz.

bius92

2016. július 19.

Szerintem nagyon rossz alapozáshoz, túl puha, csíkoz. Viszont körömfestéshez, és arcradírozáshoz nekem működik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

spari193

2016. július 5.

Szeretem, mindigezt használom. Hónapokig kitart, bár egy ponton túl már nagyon sokat magába szív a szivacs, ekkor szoktam cserélni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.