For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 6 db

Ingi

2016. január 24.

Hát ez valami borzalom :D Mindent beszív, mindenhogy tapad, lehetetlenség vele dolgozni. Ráadásul iszonyú büdös és az is marad.
Már nem is tudom hány éve vettem, de csak porosodik... kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Már nem is tudom hány éve vettem, de csak porosodik... kuka!

Moll1

2015. december 24.

Hosszú ideig használtam őket, nekem a célra (BB krém eldolgozására) teljesen megfeleltek. Az áruk is nagyon kedvező és ha már nagyon bepiszkulnak ki lehet őket mosni és újra használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 24.

Kingácska0807

2015. december 11.

Akartam szeretni,de nem ment. Egy Catrice alapozóra ruháztam be, ugyanis most, hogy megérkezett a hőn várt vizsgaidőszak,eléggé karikás a szemem. Sajnos a púder nem mindig volt elég rá, ezért döntöttem el,hogy veszek valami lágy fedésű alapozót. A minap reggel ki is próbáltam a kis szivacskát,benedvesítettem. Rányomtam a kézfejemre az alapozót, szépen eloszlattam a kis pofámon, majd azt vettem észre,ahogy elkezdtem a szivaccsal dolgozni, eltűnt az alapozó. Nahát.. Hát ez a kis piszok magába szívta az összeset. Így számomra pénzkidobás volt, még az az 500 forint is... Majd valamire jó lesz alapon nem dobtam ki. De alapozásnál maradok a kézzel felkent módszernél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

GNóri

2015. november 30.

Én sem szerettem meg. Tényleg beszívja az alapozó/bb krém nagy részét, még úgy is, ha előtte termálvízzel befújom. Valóban pocsékolás a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

dori96

2015. november 9.

amikor megvettem,nem gondoltam át,hogy a szivacs fel fogja szívni az alapozót/bb krémet.
szóval nem is értem a funkcióját. a kinyomott termék 90%át felszívja, be a szivacs közepébe.szóval egyátalán nem gazdaságos.
a csomagolása viszont nagyon tetszik,de hát nem tudom így elhasználni. már ingyen se kéne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

lilvir

2015. október 25.

Nekem mindig beszívta az alapozót,BB krémet szóval nem szerettem az arcomra használni, köröm 'díszítéshez' viszont szerintem is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

borntobe

2015. október 25.

Alapvetően kézzel/ecsettel alapozok, körmözéshez vettem a szivacsot, ahhoz jó, ugye ott pont az a lényeg bizonyos manikűröknél, hogy a nedvességet felszívva töményebb glittert/flakie-t/homokot tudjunk felvinni vele. Alapozásnál ez a visszájára fordul, párszor próbáltam, nem jó. Max. krémes, nem folyós termékek eldolgozására használható, jön a halloween, fessetek arcot, jeee.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Redzsi

2015. szeptember 6.

Nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Maga a design nagyon jó,tetszik benne,hogy két színű szivacsokból áll az egész meg praktikus hozzá ez a műanyag kerek tároló. BB illetve CC krémemet rendszeresen elnyeli, olyan szépen nem is lehet eldolgozni vele a krémet,mintha pl egy ecsettel vagy pusztán csak az ujjaimmal csinálnám. Körömfestésre még nem próbáltam ki,bár lehet arra jobban beválna. Árértékben nem vészes,sőt eddig ennyi alapozószivacsot ilyen olcsón még nem láttam. Általában szárazon használom,mert vizesen felvéve a BB/CC krémet nem olyan szép a végeredmény. Egy-két használat után már ki kell mosni,mert nagyon megfogja az alapozó és szerintem nem vagyok higiénikus így a többszörös használata. Amire viszont tökéletes az az,hogy sötétbarna henna szemöldökfestékemet mikor felkenem a szemöldökömre és a lejárt idő után ezzel a szivaccsal amit előre bevizezek tökéletesen le tudom szedni. Azt nem fogja meg a henna szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Nekem bevált,szépen lehet dolgozni vele.Tény,hogy sok alapozót szív magába,de hogy ha bevizezed kicsit,akkor egész jól ki lehet belőle nyomkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

KlaudiaZs

2015. július 30.

Spontán megvettem a nagy szivacsmánia hatására, de kedvenc is lett meg nem is. Rengeteg alapozót elnyel, tisztítani kb 1-2 használat után muszáj, nedvesen a leghasználhatóbb. Viszont amiért nem pontozom le nagyon, az az, hogy a True Match alapozóm ezzel tudom a legszebben felvinni, semmi mással nem tetszik a hatása az arcomon, se kézzel, se ecsettel, úgy túl maszkos és csúnya, úgyhogy legalább nem kell kidobjak egy drága alapozót, mert ezzel el tudom dolgozni vállalhatóan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.