For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 6 db

barbiii_sz

2014. november 1.

Alapozáshoz a második kedvenc eszközöm, szépen el lehet dolgozni vele az alapozót, természetes eredményt kapunk. Az egyetlen bibi vele, hogy picit azért beszívja az anyagot, és kitisztítani sem lehet teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

angeltear

2014. szeptember 30.

Én körmözéshez használom (szivacsos technika), erre tökéletes, szépen felveszi a festéket. Tetszik a kiszerelése is, jó sokáig elég.

Upd.: Alapozó és korrektor felviteléhez is tökéletes, mosás után is jól használható, nem morzsolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

cicaslany91

2014. szeptember 17.

Nagyon jól használható, egy darab sokáig bírja, nem szakad, nem pereg szét :) Az ára is pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

tátombák

2014. július 26.

Sokat vártam rá, abban az időben sosem volt a Rossmannban, amikor kinéztem magamnak.
Nagyon jó állaga van a kis szivacskáknak, öröm nyomkodni őket :D Hamar visszanyerik az eredeti alakjukat.
Próbáltam kicsit benedvesíteni, hátha kevesebb alapozót szív magába, de sajnos első használatkor ez elkerülhetetlen... Első gondolatom az volt, hogy biztos nem fogom szeretni, mert előtte lapos szivacsot használtam évekig, és ez a háromszög nagyon nem esik kézre.
Megfelelő mennyiségű alapozóval használva nem csíkosodik a bőrön, formájának köszönhetően minden kis zugba elér, bár kicsit szokni kell :D Eddig tartósnak bizonyul, a 6 db szerintem sokáig elég lesz. Plusz pont a dobozért

+ Murphy törvénye a sminkszivacsokra: hiába ütögeti ki az ember belőle a lehető legtöbb festéket használat után, annyi mindig marad benne, hogy összekenjen mindent a neszeszerben

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

popszli

2014. július 26.

Nekem nagyon sok festéket beszív, majdnem hogy az összeset:).. Most már ombre körmökhöz használom:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 26.

abbey94

2014. június 14.

Nagyon puhik, nem szakadnak vagy esnek szét használat során, és jól lehet vele dolgozni :3 Az ára még barátibb csak 399 Ft :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

zsofia93

2014. április 23.

Szépen eldolgozható vele az alapozó, szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 23.

Szépen eldolgozható vele az alapozó, szeretem :)

PAncsi79

2014. április 16.

Ombre lakkozáshoz vettem, de arra végül jobban bevált a mosogatószivacs :)
Korábban ujjal vittem fel a BB krémet a bőrömre, de mostanában inkább ezeket a szivacsokat használom, sokkal szebb végeredményt kapok.
Elég sok krémet magába szív, de a végén átütögetem a bőröm ezzel és így lead valamennyit, nem megy olyan sok pocsékba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Ombre lakkozáshoz vettem, de arra végül jobban bevált a mosogatószivacs :)

Tatus

2014. április 15.

Tökre meglepődtem,hogy ilyen kis műanyag dobozka is jár hozzá, azt hittem csak a papírjában van benne, már azon agyaltam,hogy fogom tárolni!:D A szivacsok nagyon jók amúgy,puhák,jó az anyaguk, nem szakadnak könnyen! Viszont nekem muszáj volt kimosnom őket, mert iszonyat büdösek,de igazából ez orvosolható,úgy,hogy 5 pont, ennyi pénzért szipi-szupi!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

scisneros

2014. február 1.

Hihetetlenül sokáig bírja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Hihetetlenül sokáig bírja!