For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 6 db

fruzsi94

2013. december 29.

Ha durvább fedést akarok, ezt használom a Real Techniques Buffing Brush-al és hipp hopp eltűnik minden csúnyaság az arcomról. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

beautifullife

2013. november 21.

Ombre körömhöz vettem meg,de mivel meguntam,így most alapozáshoz használom.
Annyira nem vagyok én sem jártas a sminkecsetekben,szivacsokban,de szerintem jó kis termék ilyen áron. A formája kézre áll,könnyű vele dolgozni.
Valóban beszívja az alapozót,hiszen szivacs,azonban ha sminkelés közben nyomással használod,akkor jobb esetben ki is jön belőle az alapozó nagy része a bőrödre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Ombre körömhöz vettem meg,de mivel meguntam,így most alapozáshoz használom.

francais

2013. november 21.

Ez egy tuti darab, highlighterhez is használom, én hamarabb fel tudom vinni az alapozót. Ha ezt használom,nem kell félnem a maszkhatástól. Egyébként mindig ezt a szivacsot használom, eléggé strapabíró. Jól összelehet vele mosni a pirosítot , púdert...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Ophelia

2013. november 1.

Csak halloweeni arcfestéshez használtam, nagy tapasztalatom amúgy sincs az alapozószivacsokat illetően, de én elégedett voltam vele, egyenletesen felvitte a festéket, és nem is nagyon tűnt el benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Eszter0209

2013. szeptember 24.

Nekem sajnos nem jött be. Rengeteg alapozót szív magába, ami szerintem pazarlás. Inkább felitatja a bőrömről, minthogy rendesen felvigye. Lehet, hogy én vagyok a béna, de én többet nem veszem újra. Jobban szeretem az ujjaimmal felvinni az alapozót és egyenletesen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Anna-

2013. szeptember 14.

Amíg nem használtam alapozó ecsetet, aiddig csak ezt a szivacsot használtam. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

csevelin96

2013. augusztus 25.

Jó kis termék. Már lassan egy éve meg van az első doboz, mostanában ritkábban használom. Egy pár használat után a szivacs széle szétmállik, de ez elnézhető, mert nem nagy mértékben. Viszont nem szeretem, hogy felszívja az alapozó nagy részét, ezért ecsetre váltottam, de habállagú alapozóknál azért elő kerül ez a kis szivacs.:) Ezért az árért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

vadi

2013. augusztus 25.

Jó kis termék:) Sokáig használom, mert ugye hat darabos, szépen lehet vele dolgozni. Én alapozáshoz és korrektorozáshoz használom, jól teljesített:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

tuzgyujto

2013. június 17.

Használom korrektorhoz, highlighterhez, lakkozáskor szivacsos átmenethez. Nagyon jó, már egyszer-kétszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

mankablogja

2013. május 24.

Külföldön szereztem be ezt az alapozószivacsot,csak ott ez a márka Cala néven fut,legalábbis teljesen ugyanolyanok a termékek,az ecsetek,stb.Ennél a szivacsnál annyi a különbség,hogy a fehér mellett lila a másik szín .Na de lássuk!Én azt hittem,hogy rosszul leszek,ugyanis régóta keresem már a tökéletes alapozó technikát,több tízezret kiadtam különböző ecsetekre,és mégis ebben a pár 100 forintos kis szivacsdarabban találtam meg azt,ami nekem kell.Elég hülye,foltos,problémás bőröm van mostanában,sőt zsírosodik is,ezért a nagyon híg alapozókat most nem használom.De a keményebbeket,vagy a camouflage-okat ecsettel nagyon nehéz szépen eldogozni.De ezzel a kis csodával nagyon meg vagyok elégedve.Az egész arcomra a Catrice camouflage-t vittem fel, benedvesítettem a szivacsot,jól kinyomkodtam,és nyomogatva vittem fel az arcomra.Hihetetlenül vékony,természetes fedést adott,nem volt maszkos,egy darab bőrhibám nem maradt.Számomra csodaszer.5**********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.