For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Ditti79

2021. június 15.

Én a képen látható magenta színűt vásároltam meg.A létező legjobb szivacs,amit eddig próbáltam.Volt már beauty blender,real techniques,essence,oriflame szivacsom,de ez a legeslegjobb!Nem kezd el szétmállani egy hét használat után,akkor sem,ha minden nap kimosom,pihe-puha,szépen megdagad a víztől és nagyszerűen teríti az alapozót,nem vesz fel sokat belőle.Az ára is remek,betárazok belőle,az TUTI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

sophienyuszi

2021. január 24.

Update 2021: mióta megváltoztatták ezt a szivacsot (mióta ilyen "batikolt", többszínű verzióra is kapható), azóta ez a szivacs kuka. Konkrétan olyan kemény marad bevizezés után is, mintha egy téglával tapogatnám a bőröm, ráadásul az alapozót is magába szívja. Miért kell a jó dolgokat mindig elrontani?

2017: Volt mar ebay szivacsom és RealTechniques is, mégis: hogy tudtam eddig élni enélkül????? Ez az első olyan szivacsom, ami tényleg megnő és extra puha lesz a víztől, nagyon szépen lehet alapozni vele. Nevetségesen olcsó volt ehhez képest, nem tudok nem ötöst adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

LiiL

2020. november 11.

A legjobb szivacs ami eddig a kezembe került. A többi ócskával ellentétben, ez a szivacs nem keményedik és nem töpörödik össze egy este alatt. Pár naponta fürdés közben kimosom tusfürdővel, és simán kijön belőle minden. Imádom a formáját, hogy szépen viszi fel a bb krémet, alapozót. Kicsit benedvesítem és a természetes hatás garantált. Ár érték arányban a legjobb. Fél éve napi szintű használat mellett eddig semmi jelét nem adta az elmúlásnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

KaradyAnn

2020. március 6.

Évek óta csak ilyet használok. Időnként bepróbálkozom ecsetekkel, más szivacsokkal, de mindig ehhez térek vissza. Gyönyörűen el lehet dolgozni vele az alapozót, korrektort is. Ha kézzel viszem is fel ezeket, utána nedves szivaccsal mindig átdolgozom, hogy természetesebb, "bőrszerűbb" legyen a hatás. Szuper termék, örök kedvenc! 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

gabriella2121

2019. május 4.

Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk. Próbáltam mindennel kimosni, de egyszerűen nem jött ki belőle szépen az alapozó. Aztán a sima palmolive szappan meghozta az eredményt. Azóta dúl a szerelem. Hosszútávon majd meglátjuk, addig is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

szabo123

2019. március 18.

Nekem rózsaszín volt, most márvány mintás van...ez mintha keményebb és gumisabb lenne.A rózsaszínnek jár a négy csillag,mert egy picit eszi az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kocosfox

2019. január 31.

Megvettem, mert nem volt más, kár volt érte. Az arcon olyan hangja van mint egy gumilabdának, illetve a minőségéről az is tanúskodik, hogy ha hosszabb körömmel összenyomom, akkor bármilyen óvatos is vagyok, egyből megjelennek rajta kis mélyedések. A drágább társainál ilyet soha nem tapasztaltam. + egy idő után ha bevizezem és kinyomkodnám, akkor összeáll mint valami gyurma. Kuka! Inkább vegyétek meg a DM saját márkás Ebelin beauty blender-jét, egy ezressel drágább, vagy a szintén DM-ben kapható blendereket (márkanév most nem jut eszembe..), az is olyan 1600-1800 Ft, és sokkal de sokkal jobban megéri! Szerintem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Gizimester

2018. november 13.

Előtte azokat a kör alakban kapható háromszög alakú förtelmeket használtam. Hát ez ahhoz képest csodás. Benedvesítve használom, sokkal kevesebb alapozót szív magába mint az előző szivacsaim, és milliószor szebben lehet vele dolgozni. Nem tudom mennyivel marad el az eredeti beauty blender-től, de nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

FDA

2018. november 1.

Szerintem ez a legjobb “utánzat”. Egész sokáig jó, elég puha, ha benedvesítem. Az ára is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Kristin

2018. október 31.

Alapozószivacsnak szereztem be barátnőm tanácsára akciósan, 600 Ft-ért.
Alaposan be kell nedvesíteni langyos vízben. Ha ez megvan egy kellemesen puha, de jó tartású szivaccsal dolgozhatunk.
Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Alapozószivacsnak szereztem be barátnőm tanácsára akciósan, 600 Ft-ért.
Nagyon szeretem