For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KaradyAnn

2020. március 6.

Évek óta csak ilyet használok. Időnként bepróbálkozom ecsetekkel, más szivacsokkal, de mindig ehhez térek vissza. Gyönyörűen el lehet dolgozni vele az alapozót, korrektort is. Ha kézzel viszem is fel ezeket, utána nedves szivaccsal mindig átdolgozom, hogy természetesebb, "bőrszerűbb" legyen a hatás. Szuper termék, örök kedvenc! 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

gabriella2121

2019. május 4.

Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk. Próbáltam mindennel kimosni, de egyszerűen nem jött ki belőle szépen az alapozó. Aztán a sima palmolive szappan meghozta az eredményt. Azóta dúl a szerelem. Hosszútávon majd meglátjuk, addig is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

szabo123

2019. március 18.

Nekem rózsaszín volt, most márvány mintás van...ez mintha keményebb és gumisabb lenne.A rózsaszínnek jár a négy csillag,mert egy picit eszi az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kocosfox

2019. január 31.

Megvettem, mert nem volt más, kár volt érte. Az arcon olyan hangja van mint egy gumilabdának, illetve a minőségéről az is tanúskodik, hogy ha hosszabb körömmel összenyomom, akkor bármilyen óvatos is vagyok, egyből megjelennek rajta kis mélyedések. A drágább társainál ilyet soha nem tapasztaltam. + egy idő után ha bevizezem és kinyomkodnám, akkor összeáll mint valami gyurma. Kuka! Inkább vegyétek meg a DM saját márkás Ebelin beauty blender-jét, egy ezressel drágább, vagy a szintén DM-ben kapható blendereket (márkanév most nem jut eszembe..), az is olyan 1600-1800 Ft, és sokkal de sokkal jobban megéri! Szerintem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Gizimester

2018. november 13.

Előtte azokat a kör alakban kapható háromszög alakú förtelmeket használtam. Hát ez ahhoz képest csodás. Benedvesítve használom, sokkal kevesebb alapozót szív magába mint az előző szivacsaim, és milliószor szebben lehet vele dolgozni. Nem tudom mennyivel marad el az eredeti beauty blender-től, de nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

FDA

2018. november 1.

Szerintem ez a legjobb “utánzat”. Egész sokáig jó, elég puha, ha benedvesítem. Az ára is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Kristin

2018. október 31.

Alapozószivacsnak szereztem be barátnőm tanácsára akciósan, 600 Ft-ért.
Alaposan be kell nedvesíteni langyos vízben. Ha ez megvan egy kellemesen puha, de jó tartású szivaccsal dolgozhatunk.
Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Alapozószivacsnak szereztem be barátnőm tanácsára akciósan, 600 Ft-ért.
Nagyon szeretem

stripedpanda

2018. október 14.

Nem igazán van viszonyítási alapom, csak kipróbálásra vettem meg először, de annyira megszerettem, hogy már beszerezetem egy újat :) Nekem nincsen vele problémám, meleg vízzel szoktam benedvesíteni, így jó kis pufi lesz és szépen eldolgozza a korrektort, jobban mint bármi más. Alapozás után is használom, hogy az esetleges ecset okozta csíkokat eltüntessem. Nekem visszanyeri a formáját és ahogy megszárad, az eredeti méretét is. A tisztítása persze nem olyan egyszerű, de az ilyesmit amúgy is érdemesebb sűrűbben cserélgetni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

gothy

2018. augusztus 27.

Ez volt a második "fake blenderem", és jobb, mint az Avonos társa. Bár ez is elég kemény, de nedvesen használva nagyon szépen lehet vele dolgozni. Sajnos ugyanaz lett a vége: három-négy hónap után már nem tudtam kimosni belőle az alapozót, és bevizezve teljesen eldeformálódott. Nem rossz termék, főleg ennyi pénzért, de már minőségibb blendereket használok, így nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Abszolút korrekt az ára, tartós is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Abszolút korrekt az ára, tartós is