For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Orsolya13

2016. november 24.

Ecsetet használtam eddig, de muszáj volt kipróbálni ezt a szivacsot, így kb. egy hete meg is vettem :D Igazság szerint tetszik, kellemes az anyaga, jól lehet vele dolgozni és tényleg jobb összképet ad a bőrnek, ha szivaccsal ütögetem bele az alapozót, mint az ecsettel való eldolgozásnál. Nem kell sok alapozót használni, mert eloszlat mindent és az alapozót rétegezni is kényelmesebb vele. A szem környékén macerás, de ott inkább ujjal szoktam felvinni a korrektort. Eddig egyszer mostam ki, de szépen ki lehetett tisztítani, megszáradt rendesen és nem lett semmi küllemi baja. Kellemesen csalódtam és nekem plusz pont, hogy latexmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

soiree

2016. november 23.

Nos, én nem voltam nagy szivacsos, de a Real Techniques szivacs nem volt nálam valami nagy siker, gondoltam, kipróbálom ezt.
Nagyon jó! Sokkal jobb, mint a RT, az áráról meg ne is beszéljünk. Puha, nem szív be sok alapozót, nem az a tipikus szivacs anyagú, mint a RT, nekem ez az anyag sokkal alkalmasabb az alapozó/korrektor eloszlatására. Szárazon is.
Remélem, a tartósságáról is pozitívan számolhatok majd be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Remélem, a tartósságáról is pozitívan számolhatok majd be.

magichand

2016. november 21.

Kb. másfél hete használom, így a tartósságáról még nem sokat tudok mondani. De ami biztos:

- nagyon puhi
- szépen megdagad a víztől
- nem ereszti a színét, nem reped, nem morzsálódik
- nem szív magába sok alapozót
- könnyű kimosni (minden használat után átöblítem folyékony szappannal, a fotó már két használat után készült)
- villám gyorsan tudok vele haladni, és nagyon szép végeredményt produkál (a belső szemzugba egy kissé bumszli)

Egyszóval egyelőre nem tudok róla semmi rosszat mondani. Mióta megvettem azóta kergetek tartalékba még legalább kettőt, de mindig elkapkodják. :) Nem véletlen. Nem használtam eredeti BB-t, de ez után biztosan nem is fogok elcsábulni rá 5-6 ezerért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

- nagyon puhi
- szépen megdagad a víztől
- nem ereszti a színét, nem reped, nem morzsálódik
- nem szív magába sok alapozót

Oil

2016. november 20.

Nagyonnagyonnagyon jó! Szárazon is nagyon jól lehet vele dolgozni. Bár foszlékony és a rossmannban is láttam ami még a dobozában be volt szakadva, de mindent megbocsájtok neki mert nagyon ügyeske! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Candy21

2016. november 20.

Fantasztikus kis szivacs a kialakítása nagyon tetszik eszméletlenül puha szépen el lehet vele dolgozni az alapozót nem lesz csíkos sem maszk hatású. Nedvesen a duplájára duzzad.Ez az eddigi legjobb szivacsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

fairynorah

2016. november 19.

Mese puha! Szépen megdagad, nagyon finom a textúrája és nagyon jó áron van. Még csak most vettem, a tartóssága később derül ki, de ha pár hónap alatt nem megy tönkre, akkor inkább ebből veszek 2-t legközelebb,mint az ebelinesből 1-et! :)
(pont ugyanolyan az állaga,mint az ebelines pici zöld tojáskának :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

(pont ugyanolyan az állaga,mint az ebelines pici zöld tojáskának :) )