For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

magichand

2016. november 21.

Kb. másfél hete használom, így a tartósságáról még nem sokat tudok mondani. De ami biztos:

- nagyon puhi
- szépen megdagad a víztől
- nem ereszti a színét, nem reped, nem morzsálódik
- nem szív magába sok alapozót
- könnyű kimosni (minden használat után átöblítem folyékony szappannal, a fotó már két használat után készült)
- villám gyorsan tudok vele haladni, és nagyon szép végeredményt produkál (a belső szemzugba egy kissé bumszli)

Egyszóval egyelőre nem tudok róla semmi rosszat mondani. Mióta megvettem azóta kergetek tartalékba még legalább kettőt, de mindig elkapkodják. :) Nem véletlen. Nem használtam eredeti BB-t, de ez után biztosan nem is fogok elcsábulni rá 5-6 ezerért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

- nagyon puhi
- szépen megdagad a víztől
- nem ereszti a színét, nem reped, nem morzsálódik
- nem szív magába sok alapozót

Oil

2016. november 20.

Nagyonnagyonnagyon jó! Szárazon is nagyon jól lehet vele dolgozni. Bár foszlékony és a rossmannban is láttam ami még a dobozában be volt szakadva, de mindent megbocsájtok neki mert nagyon ügyeske! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Candy21

2016. november 20.

Fantasztikus kis szivacs a kialakítása nagyon tetszik eszméletlenül puha szépen el lehet vele dolgozni az alapozót nem lesz csíkos sem maszk hatású. Nedvesen a duplájára duzzad.Ez az eddigi legjobb szivacsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

fairynorah

2016. november 19.

Mese puha! Szépen megdagad, nagyon finom a textúrája és nagyon jó áron van. Még csak most vettem, a tartóssága később derül ki, de ha pár hónap alatt nem megy tönkre, akkor inkább ebből veszek 2-t legközelebb,mint az ebelinesből 1-et! :)
(pont ugyanolyan az állaga,mint az ebelines pici zöld tojáskának :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

(pont ugyanolyan az állaga,mint az ebelines pici zöld tojáskának :) )