For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

stripedpanda

2018. október 14.

Nem igazán van viszonyítási alapom, csak kipróbálásra vettem meg először, de annyira megszerettem, hogy már beszerezetem egy újat :) Nekem nincsen vele problémám, meleg vízzel szoktam benedvesíteni, így jó kis pufi lesz és szépen eldolgozza a korrektort, jobban mint bármi más. Alapozás után is használom, hogy az esetleges ecset okozta csíkokat eltüntessem. Nekem visszanyeri a formáját és ahogy megszárad, az eredeti méretét is. A tisztítása persze nem olyan egyszerű, de az ilyesmit amúgy is érdemesebb sűrűbben cserélgetni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

gothy

2018. augusztus 27.

Ez volt a második "fake blenderem", és jobb, mint az Avonos társa. Bár ez is elég kemény, de nedvesen használva nagyon szépen lehet vele dolgozni. Sajnos ugyanaz lett a vége: három-négy hónap után már nem tudtam kimosni belőle az alapozót, és bevizezve teljesen eldeformálódott. Nem rossz termék, főleg ennyi pénzért, de már minőségibb blendereket használok, így nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Abszolút korrekt az ára, tartós is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Abszolút korrekt az ára, tartós is

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Ennyi pénzért érdemes megvenni. Aki fontolóra veszi hogy ecset helyett kipróbálja a szivacsot,de nem akar sok pénzt rákölteni akkor ezt érdemes megvenni. Úgy voltam vele, hogy kiprónálom mert akciós volt és nem sok veszíteni valóm volt vele. Nagyon jól megszívta magát és könnyen el lehetett oszlatni az alapozót, mostanában meg csak ezzel sminkelek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

kBogyo

2018. július 23.

Drogériás viszonylatban a legjobb szivacs. Puha, nem szív fel több terméket, mint bármelyik másik, nagyon szépen eldolgozza az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Yerzinia

2018. július 4.

Nagyon érdekes,mert szerintem (kimosáskor látom), hogy sokat felszívott, ettől függetlenül szépen el lehet vele dolgozni az alapozót. Nedvesen használom, szerintem úgy szebb eredményt ad. Én egy arcra való szappannal szoktam kimosni, ami teljesen jól kihozza belőle a sminket. Már régebb óta használom és a nagy gömb alakú része amit többször használok elkezdett kicsit kibolyhosodni és van amikor jönnek le belőle darabok... Csak ezért négy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

bodagabi94

2018. április 11.

Imádom! Nagyon szépen eloszlatja az alapozót, minden tekintetben tökéletes. Korábban kézzel vagy ecsettel vittem fel reggel az alapozót, de ez a szivacs nagyban meggyorsítja a reggeli készülődést. Én kb 2-3 naponta mosom át szappanos vízzel, szerintem elég jól tisztítható, tartós darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

trixie22

2018. április 10.

Még csak pár napja használom, minőségibb összehasonlítási alapom pedig nincsen, de egyelőre nagyon tetszik a végeredmény amit ezzel a kis szivaccsal el lehet érni. Gyorsan megszívja magát, a kialakításával mindenhova elérhetünk és minimálisan szívja csak magába az alapozót. Egy próbát szerintem mindenképp megér, aztán updatelek ha esetleg meggondolom magam ebben! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

marshmallow0322

2018. április 10.

Körülbelül három hete vettem meg az egyik helyi Rossmannban, az itteni vélemények alapján....És szerencsére nem kellett csalódnom! Egyenesen imádom! Bevizezve szépen megpuhul, nem repedezett még meg, egyenletes és természetes lesz a végeredmény. Nekem újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

MissBako

2018. március 19.

Eddigi legjobb eszköz a smink felvitelére! Én nedvesen szoktam alkalmazni, gyönyörűen össze tudom vele dolgozni a kontúrokat. Egy héten egyszer kimosom tusfürdős vízzel is, így az illatos is lesz. Ez előtt ecsettel dolgoztam, azzal viszont néha csíkokat hagytam az arcomon. Ennél a terméknél abszolút nem tapasztaltam ilyet. Esetleg majd a sokadik használat után, de akkor pedig lecserélem egy újra :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.