For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

LiSha

2017. december 31.

Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Ha bevizezzük akkor pedig még jobb. Könnyen tisztítható, rengetegszer kimostam már és még mindig tökéletes. Nagyon imádom, biztosan újra veszem! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Amadea

2017. december 21.

Update: Felpontozom, nagyon megszerettem. Próbáltam ecseteket is használni, mondván, higiénikusabb és könnyebb tisztítani, de nekem ezzel sikerül a legszebben eloszlatni az alapozót. Nehezen szárad és vigyázni kell rá, éltesebb korában már nem sikerül kimosni belőle a foltokat, viszont napi nyúzás mellett se repedt be nekem. Nem tudom, ezek mennyire jellemzőek a többi BB dupe-ra, vagy magára a BB-re (amivel a BeautyBay akciójában nagyon szemeztem, de még 30% kedvezmény mellett se rendeltem meg, mert egy szivacs, ami valószínűleg ugyanígy gyűjti magába a bacikat, mint az olcsóbb változatai).
Akárhogy magyarázom: olcsó, könnyen elérhető, működik, egyszerűen nincs ingerenciám többet invesztálni egy szivacsra (most, aztán majd egyszer lehet, hogy kipróbálom az eredetit, vagy a RT dupe-ot).

Nincs nagy tapasztalatom blender szivacsok terén, egyedül a dm-es, többszínű szörnyűséget használtam korábban - szóval, lehet, hogy egy minőségibb-márkásabb darabhoz képest rosszul teljesít, de az első darabomat messze túlszárnyalja. Könnyen tudok vele dolgozni, szépen eloszlatja az alapozót, a csúcsos részével akkor is ezzel dolgozom el a korrektort, ha alapozót / BB krémet nem teszek fel az arcomra, mert természetesebb lesz az eredmény, mintha ujjal ütögetném be a bőrömbe.
Nem szakadozik két használat után és egy gyengéd mosás után szép tiszta lesz. Rendszeresen használom, de olyan, mintha csak két napja csücsülne a fürdőszobában, az árát simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

lia0000

2017. december 21.

Egy szó: tökéletes! Nagyon könnyen el lehet oszlatni az alapozót, persze előtte érdemes bevizezni. Jelentősen megkönnyíti és felgyorsítja a sminkelést! :) Volt már jó pár csalódásom blenderek terén, de szerencsére rátaláltam erre a kis csodára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Fruzsi

2017. december 17.

Szépen el lehet oszlatni vele az alapozót, de pár hét után kimoshatatlan, berepedezett. Ki fogok próbálni más márkát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

ntina

2017. december 12.

Nagyon kezdő vagyok sminkelés terén, de ezzel a szivaccsal úgy érzem elronthatatlan alapozást tudok készíteni. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Tutira újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Misa

2017. november 30.

Update: a harmadik darabnál tartok. :) Nekem mindennapi használat mellett, használat előtti alapos kimosás (arclemosóval) mellett kb. két hónapig bírja. 2 hónap után sem tragikus a helyzet, mert annyi baja van, hogy nehezebb kimosni, és aprócska repedések jelennek meg a felületén. Ettől még lehet használni, de mivel időről időre leárazzák, általában inkább újraveszem. Annyit hozzátennék még, hogy a kimosása minden alaposságom mellett felületes, mert beszivattam magam egy maybelline alapozóval, amit szerintem a királyvíz vinne csak ki belőle. A beauty blendert nem próbáltam, mert nálam van egy lélektani határ, ami felett nem költök sminkcuccra, és a bb azt túllépte, de emellett a kis rosszmannos faszagyerek mellett nem is érzek rá igényt. :)

Nagyon jó vásár. :) Elképesztően puha, kétszeresére dagad. Könnyű dolgozni vele, nem nyeli el az alapozót, nagyon egyszerűen ki lehet mosni. Baromi jó.
Hogy mennyi ideig bírja, arról még én sem tudok beszámolni, de eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

lovecreams

2017. november 11.

Ez a kis csoda újraértelmezte számomra a BB krémezést és a korrektorozást. Könnyű vele dolgozni, kellően puha, szépen megduzzad a víztől, a tisztítása is pofonegyszerű. Valóban...hogy tudtam eddig enélkül élni?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

lilla93

2017. november 4.

Vannak dolgok, amelyek amíg nincsenek az életedben úgy érzed, hogy nem hiányoznak. Aztán egyszer csak megkapod, és azt kérdezed: hogy élhettem eddig nélküle? Tegnap vettem meg, és az első használat után azt mondhatom,hogy FANTASZTIKUS!!! :D
Hála istennek, hogy az eBay-es blenderemet véletlenül megpörköltem a radiátoron :D, mert különben sosem tudtam volna meg, hogy mit szeretnek ennyien a blenderekben. A különbség hatalmas, az egy kemény, kötött szivacs volt, képtelen volt megduzzadni, képtelen volt szép végeredményt adni, ez pedig egy pihe-puha kis csoda, amivel 1 perc alatt végezni tudok, csíkozás nélkül. Mindig azt gondoltam, hogy én vagyok ügyetlen, de most vééégre kiderült, hogy nem...Ja és ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

anita

2017. október 25.

Akciósan+kuponnal 450Ft-ba került, ennyiért nagyon megérte :) Jó a szivacs állaga, nem túl puha, egész könnyen tisztítható, nincs kellemetlen szaga. BB krémhez használom és nagyon megszerettem, szuper gyorsan lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

bflora

2017. október 13.

Számomra tökéletes, bár tényleg nincs most benne az egyenes rész. Nagyon megpuhul a víztől és szépen megtagad, jól el lehet dolgozni vele az alapozót, korrektort. Sajnos a blenderek sajátossága, hogy szívják magukba az alapozót, de korrektorhoz szuper és nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.