For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

pniki93

2018. március 4.

Amióta megvan, nem tudom rávenni magam, hogy ecsetet használjak :D annyira szépen bele tudom dolgozni a bőrömbe az alapozót, hogy még közelről nézve sem látszik, hogy lenne bármi is az arcomon. Minden használat után azonnal kimosom (babasamponnal), ezért még mindig úgy néz ki, mintha új lenne. Nincs összehasonlítási alapom más szivacsokkal, de nem is fogok mást kipróbálni. Az áráról meg ne is beszéljünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

honeyblonde

2018. február 21.

Én leszek a fekete bárány, úgy érzem. Eddig az Oriflame sminkszivacsát használtam, azt nagyon szerettem, viszont az utóbbi katalógusokból nem lehetett rendelni, nekem pedig szükségem volt egy szivacskára, ezért körülnéztem drogériás fronton. Az itteni jó vélemények alapján esett a választásom erre a szivacsra, de sajnos csalódnom kellett. :( Az igaz, hogy vizesen szépen megnagyobbodik, és szerintem meg is puhul, de rettentő sok alapozót szív magába, a végeredemény, amit elértem vele, meg sem közelítette a már korábban megszokott színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antonietta

2018. január 4.

Nem vagyok az a típus, aki minden nap sminkeli magát, de néha azért előfordul. Akkor pedig csak vele vagyok hajlandó felvinni az alapozót és a korrektort is. Vizesen használom és nagyon jól eldogozza termékeket. Sokszor kimostam/fertőtlenítettem már és nagyon jól szuperál. Lassan viszont érik az újravétel, remélem megtalálom még! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

LiSha

2017. december 31.

Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Ha bevizezzük akkor pedig még jobb. Könnyen tisztítható, rengetegszer kimostam már és még mindig tökéletes. Nagyon imádom, biztosan újra veszem! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Amadea

2017. december 21.

Update: Felpontozom, nagyon megszerettem. Próbáltam ecseteket is használni, mondván, higiénikusabb és könnyebb tisztítani, de nekem ezzel sikerül a legszebben eloszlatni az alapozót. Nehezen szárad és vigyázni kell rá, éltesebb korában már nem sikerül kimosni belőle a foltokat, viszont napi nyúzás mellett se repedt be nekem. Nem tudom, ezek mennyire jellemzőek a többi BB dupe-ra, vagy magára a BB-re (amivel a BeautyBay akciójában nagyon szemeztem, de még 30% kedvezmény mellett se rendeltem meg, mert egy szivacs, ami valószínűleg ugyanígy gyűjti magába a bacikat, mint az olcsóbb változatai).
Akárhogy magyarázom: olcsó, könnyen elérhető, működik, egyszerűen nincs ingerenciám többet invesztálni egy szivacsra (most, aztán majd egyszer lehet, hogy kipróbálom az eredetit, vagy a RT dupe-ot).

Nincs nagy tapasztalatom blender szivacsok terén, egyedül a dm-es, többszínű szörnyűséget használtam korábban - szóval, lehet, hogy egy minőségibb-márkásabb darabhoz képest rosszul teljesít, de az első darabomat messze túlszárnyalja. Könnyen tudok vele dolgozni, szépen eloszlatja az alapozót, a csúcsos részével akkor is ezzel dolgozom el a korrektort, ha alapozót / BB krémet nem teszek fel az arcomra, mert természetesebb lesz az eredmény, mintha ujjal ütögetném be a bőrömbe.
Nem szakadozik két használat után és egy gyengéd mosás után szép tiszta lesz. Rendszeresen használom, de olyan, mintha csak két napja csücsülne a fürdőszobában, az árát simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

lia0000

2017. december 21.

Egy szó: tökéletes! Nagyon könnyen el lehet oszlatni az alapozót, persze előtte érdemes bevizezni. Jelentősen megkönnyíti és felgyorsítja a sminkelést! :) Volt már jó pár csalódásom blenderek terén, de szerencsére rátaláltam erre a kis csodára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Fruzsi

2017. december 17.

Szépen el lehet oszlatni vele az alapozót, de pár hét után kimoshatatlan, berepedezett. Ki fogok próbálni más márkát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

ntina

2017. december 12.

Nagyon kezdő vagyok sminkelés terén, de ezzel a szivaccsal úgy érzem elronthatatlan alapozást tudok készíteni. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Tutira újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Misa

2017. november 30.

Update: a harmadik darabnál tartok. :) Nekem mindennapi használat mellett, használat előtti alapos kimosás (arclemosóval) mellett kb. két hónapig bírja. 2 hónap után sem tragikus a helyzet, mert annyi baja van, hogy nehezebb kimosni, és aprócska repedések jelennek meg a felületén. Ettől még lehet használni, de mivel időről időre leárazzák, általában inkább újraveszem. Annyit hozzátennék még, hogy a kimosása minden alaposságom mellett felületes, mert beszivattam magam egy maybelline alapozóval, amit szerintem a királyvíz vinne csak ki belőle. A beauty blendert nem próbáltam, mert nálam van egy lélektani határ, ami felett nem költök sminkcuccra, és a bb azt túllépte, de emellett a kis rosszmannos faszagyerek mellett nem is érzek rá igényt. :)

Nagyon jó vásár. :) Elképesztően puha, kétszeresére dagad. Könnyű dolgozni vele, nem nyeli el az alapozót, nagyon egyszerűen ki lehet mosni. Baromi jó.
Hogy mennyi ideig bírja, arról még én sem tudok beszámolni, de eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

lovecreams

2017. november 11.

Ez a kis csoda újraértelmezte számomra a BB krémezést és a korrektorozást. Könnyű vele dolgozni, kellően puha, szépen megduzzad a víztől, a tisztítása is pofonegyszerű. Valóban...hogy tudtam eddig enélkül élni?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.