For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

lilla93

2017. november 4.

Vannak dolgok, amelyek amíg nincsenek az életedben úgy érzed, hogy nem hiányoznak. Aztán egyszer csak megkapod, és azt kérdezed: hogy élhettem eddig nélküle? Tegnap vettem meg, és az első használat után azt mondhatom,hogy FANTASZTIKUS!!! :D
Hála istennek, hogy az eBay-es blenderemet véletlenül megpörköltem a radiátoron :D, mert különben sosem tudtam volna meg, hogy mit szeretnek ennyien a blenderekben. A különbség hatalmas, az egy kemény, kötött szivacs volt, képtelen volt megduzzadni, képtelen volt szép végeredményt adni, ez pedig egy pihe-puha kis csoda, amivel 1 perc alatt végezni tudok, csíkozás nélkül. Mindig azt gondoltam, hogy én vagyok ügyetlen, de most vééégre kiderült, hogy nem...Ja és ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

anita

2017. október 25.

Akciósan+kuponnal 450Ft-ba került, ennyiért nagyon megérte :) Jó a szivacs állaga, nem túl puha, egész könnyen tisztítható, nincs kellemetlen szaga. BB krémhez használom és nagyon megszerettem, szuper gyorsan lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

bflora

2017. október 13.

Számomra tökéletes, bár tényleg nincs most benne az egyenes rész. Nagyon megpuhul a víztől és szépen megtagad, jól el lehet dolgozni vele az alapozót, korrektort. Sajnos a blenderek sajátossága, hogy szívják magukba az alapozót, de korrektorhoz szuper és nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

ildi98

2017. október 12.

Tényleg hiányzik a lapos rész belőle, de ettől még tökéletesen használható. Az első komolyabb szivacsom, a catrice alapozóhoz vettem, és nagyon jó választás volt. Sokkal tömörebb, mint amire számítottam, nagyon szép egyenletes eredmény érhető el vele. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

dnelli

2017. október 8.

Nem úgy néz ki, mint a képen (valójában nincs rajta lapos rész), de ettől függetlenül 5/5. Sokféle szivacsot használtam már, az egyik közülük ehhez hasonlóan Beauty Blender hasonmás volt, de az túl kemény volt, nem puhult meg nedvesen se. Ez önmagában is puha, vízzel pedig tökéletes. Beszív valamennyi krémet, de nem vészes. Imádom, de sajnos mivel egy nap alatt nem szárad ki rendesen, ezért lehet, hogy veszek még egyet, hogy mindennap ezt használhassam. Ennyi pénzért kétlem, hogy lehet jobbat venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

pilleukor

2017. október 1.

Bevizezve nagyon szépen lehet vele alapozni, imádom, minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Bevizezve nagyon szépen lehet vele alapozni, imádom, minden nap használom.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 20.

Eddig a NYX szivacsot és ezt próbáltam és azt kell hogy mondjam, ez jobban tetszik. A NYX is rendben van, de mintha ez egy kicsivel szebb finisht csinálna. Nagyon örülök, hogy végre lehet kapni egy használható drogériás szivacsot itthon is, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

zsemii

2017. szeptember 9.

Az itteni sok jó vélemény hatására vettem meg, és azt kell mondjam, be is vált :) Az anyaga kiváló, jól magába szívja a vizet viszont az alapozót nem, könnyen tisztítható. Meg fogok maradni mellette, mert a drágább és márkás társaiért nem szívesen adnék ki ennél több pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Alice83

2017. szeptember 6.

Borzalmasan kemény , meglepődtem..nem szívja könnyen magába a vizet és keveset, ráadásul nagyon gumiszerű amikor kinyomom belőle a vizet..RT szivacsot használok, ami sokkal puhább még száraz állapotában is, nekem fontos h puha legyen mert ütögető mozdulatokkal viszem fel az alapozót és kemény szivaccsal ütögetni az arcom nem kellemes.. ha valaki rendel iherb-ről akkor ajánlom rendelje a RT-et, igaz dupla árú de megéri.
UPDATE: Módosítanom kell mert egy kicsit puhult..még mindig nem szeretem, mert nagyon gumiszerű, de a korrektort nagyon szépen eldolgozza.
Nekem könnycsepp formájú van, nem olyan mint a képen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nekem könnycsepp formájú van, nem olyan mint a képen.

edi01

2017. augusztus 31.

Az enyem nem vagott vegu. Arat megeri elozohoz kepest kicsit kemeny de az anyaga jo es a celnak meg fog felelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.