For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

ildi98

2017. október 12.

Tényleg hiányzik a lapos rész belőle, de ettől még tökéletesen használható. Az első komolyabb szivacsom, a catrice alapozóhoz vettem, és nagyon jó választás volt. Sokkal tömörebb, mint amire számítottam, nagyon szép egyenletes eredmény érhető el vele. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

dnelli

2017. október 8.

Nem úgy néz ki, mint a képen (valójában nincs rajta lapos rész), de ettől függetlenül 5/5. Sokféle szivacsot használtam már, az egyik közülük ehhez hasonlóan Beauty Blender hasonmás volt, de az túl kemény volt, nem puhult meg nedvesen se. Ez önmagában is puha, vízzel pedig tökéletes. Beszív valamennyi krémet, de nem vészes. Imádom, de sajnos mivel egy nap alatt nem szárad ki rendesen, ezért lehet, hogy veszek még egyet, hogy mindennap ezt használhassam. Ennyi pénzért kétlem, hogy lehet jobbat venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

pilleukor

2017. október 1.

Bevizezve nagyon szépen lehet vele alapozni, imádom, minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Bevizezve nagyon szépen lehet vele alapozni, imádom, minden nap használom.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 20.

Eddig a NYX szivacsot és ezt próbáltam és azt kell hogy mondjam, ez jobban tetszik. A NYX is rendben van, de mintha ez egy kicsivel szebb finisht csinálna. Nagyon örülök, hogy végre lehet kapni egy használható drogériás szivacsot itthon is, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

zsemii

2017. szeptember 9.

Az itteni sok jó vélemény hatására vettem meg, és azt kell mondjam, be is vált :) Az anyaga kiváló, jól magába szívja a vizet viszont az alapozót nem, könnyen tisztítható. Meg fogok maradni mellette, mert a drágább és márkás társaiért nem szívesen adnék ki ennél több pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Alice83

2017. szeptember 6.

Borzalmasan kemény , meglepődtem..nem szívja könnyen magába a vizet és keveset, ráadásul nagyon gumiszerű amikor kinyomom belőle a vizet..RT szivacsot használok, ami sokkal puhább még száraz állapotában is, nekem fontos h puha legyen mert ütögető mozdulatokkal viszem fel az alapozót és kemény szivaccsal ütögetni az arcom nem kellemes.. ha valaki rendel iherb-ről akkor ajánlom rendelje a RT-et, igaz dupla árú de megéri.
UPDATE: Módosítanom kell mert egy kicsit puhult..még mindig nem szeretem, mert nagyon gumiszerű, de a korrektort nagyon szépen eldolgozza.
Nekem könnycsepp formájú van, nem olyan mint a képen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nekem könnycsepp formájú van, nem olyan mint a képen.

edi01

2017. augusztus 31.

Az enyem nem vagott vegu. Arat megeri elozohoz kepest kicsit kemeny de az anyaga jo es a celnak meg fog felelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

negyesinoemii

2017. augusztus 3.

Ár-érték arányban kiváló. Teljesen meg vagyok elégedve vele, könnyen felvihető a BB krém, a csúcsos részével pedig könnyen eldolgozható a szem alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

Egy bloggernél láttam, és mivel éppen jó szivacs után kajtattam, úgy döntöttem ennyi pénzért nincs mit veszítenem. Mióta megvettem, imádom. Elképesztően jól lehet vele dolgozni, bevizezve nagyjából a duplájára nő és nagyon puha lesz, de ha lusta lennék és nem nedvesíteném be, akkor is szépen el lehet vele dolgozni a korrektort. tisztítani is nagyon könnyű. biztosan fogok belőle még venni, hogy legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

vitrolka

2017. július 1.

Sok jó véleményt olvastam róla ezért megvettem. eddig Real Techniques sminkszivacsát használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve. Hát... ezzel nem. Jobb, mint egy gagyi e-bay-es, de nem puhul annyira fel víz hatására, nem lesz olyan szép az eredmény vele. Ha éppen kifogytam a RT szivacsból és még nem jött az utánpótlás, arra jó, de nálam sajnos nem vált be. 😔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.