For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Kodi

2017. június 22.

Talán az egyik legjobb sminkszivacs, amivel találkoztam. Szuper és ráadásul nem drága! Szépen megdagad a víztől, nagyon könnyű vele dolgozni, szép a végeredmény, nem nyel el sok anyagot. Formája az RT szivacsra emlékeztet, anyaga azonban kicsit latexesebb, míg az inkább szivacsos valóban. Legalább olyan jó, mint az RT blender, a tisztítása is nagyon könnyű, csak betartom a csap alá, és már egy nyomástól felszínre kerül az alapozó, kis szappannal pedig pár csavarással tökéletesen megtisztítható. Sajnos nem látom mostanában és a webáruházban sincs készleten, igaz ott a tojás alakú verzió van, az nem biztos, hogy ugyanilyen minőségű. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Flora0213

2017. június 20.

Ez az első sminkszivacsom, úgyhogy nincs viszonyítási alapom, de nagyon megvagyok vele elégedve. Puha (benedvesítve szoktam használni), könnyen lehet vele dolgozni és szép végeredményt ad.5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Melittaa

2017. május 13.

Elsőre nagyon kemény volt, de mikor már 3x kimostam éreztem hogy puhább és így már nagyon szeretem. Ennyi pénzért szerintem egy kipróbálást megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

ancsi97

2017. május 8.

Elég ezt megvenni,fölösleges a drágább márkásra költeni.. Jó kis szivacs ez ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

amandavampiire

2017. május 8.

Nagyon szeretem. Hatalmasra feldagad, és eszméletlenül puha lesz. Felszív valamennyi alapozót természetesen, de melyik szivacs nem? Szépen dolgozza el a termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

kdorci

2017. május 2.

Nem tudom mi lehet velem....szerintem szörnyű :D Lehet, hogy egy rossz szériát kaptam ki, vagy én nem is tudom, de meg vagyok lepődve, hogy itt mindenki imádja. Először is én nagyon keménynek tartom...szárazon rettentően az, vizesen meg szo-szo. Mikor nedvesen használtam (természetesen jól benedvesítettem és jól fel is itattam a felesleges vizet róla) olyan volt, mintha több alapozót szívna be mint szárazon...egyszerűen eltűnt az alapozóm és alig volt fedése neki. Több fajta alapozóval is kipróbáltam....az összesnél ezt csinálta. Most szárazon használom, így egy kicsit megbékéltünk egymással. Nem tudom mi lehet a baj, de nagyon szomorú vagyok, hogy nekem nem működik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Nittuska

2017. május 2.

Kdorci
Dettó az enyém is ilyen... Nagy reményeket fűztem hozzá de az Ebay-es meg Wish-es szivacsok is jobbak ennél :/
Szerintem is sok alapozót szív fel és elég kemény is (nedvesen is)
És alig dagad fel...
Nem szívesen használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Kdorci
Szerintem is sok alapozót szív fel és elég kemény is (nedvesen is)
És alig dagad fel...
Nem szívesen használom...

Kittus2000

2017. április 30.

Ezelőtt egy DM-es szivacsot használtam és kijelenthetem, hogy számomra ég és föld a kettő az ára is kedvezőbb.Nem szívja magába nagyon az alapozót rendkívül puha és természetes hatást lehet vele elérni.Nálam 5*-os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

szabozsani94

2017. április 28.

Hát ez valami csodálatos dolog szerintem, nagyra dagad, puha , szépen eloszlatja az alapozót. Maximálisan megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

b0rzi

2017. április 26.

Az egyetlen ok, amiért egy használat után írok véleményt csak az, hogy mostanában több nem lesz. Ahogy a ruházat is egyre könnyebb, én is szeretem, ha az arcom is az, úgyhogy mostanában BB krémezek (strobe krémmel összekeverve), és igyekszem a next-to-nothing lookra. Sajnálom hogy nem találtam meg előbb, mert:
-ESZMÉLETLENÜL nagyra dagad meg
-HIHETETLENÜL puha
-És bár én béna vagyok az ilyen tojásokhoz (ez az első normális), így is szép eredményt kaptam :)
Azoknak akik napi szinten alapozóznak, megkönnyítheti az életüket.
Egyetlen "bajom", hogy közvetlen használat után akartam kimosni, és azzal a szerrel, amivel az ecseteimet szoktam mosni, nem jött ki belőle a cucc. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

-ESZMÉLETLENÜL nagyra dagad meg
-HIHETETLENÜL puha
Azoknak akik napi szinten alapozóznak, megkönnyítheti az életüket.