For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

alexandraporcelain

2017. április 23.

Nincs összehasonlítása alapom, ez az eső ilyen szivacsom. Én szeretem, könnyű vele dolgozni, könnyű tisztítani, egyelőre strapabírónak tűnik. Nem hiszem, hogy megfogom venni az eredeti beuaty blendert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

freja94

2017. április 20.

Nekem hasonló szivacsom van, de az laposabb ennél, viszont anyagra és formára megegyezik. Tesztelni szerettem volna az ilyen jellegű sminkszivacsokat anélkül, hogy ráment volna a gatyám. Nedvesen a legjobb, nem szívja be az alapozót, mint sok másik, nem foszlik könnyen, ráadásul pepecselés nélkül szépen oszlatja el az alapozót. Mindenkinek ajánlom, aki használ alapozót, és még nem próbált ilyen jellegű szivacsot. Mióta nem kézzel oszlatom el az alapozóm, hanem ezzel, nem áll össze olyan könnyedén, nem egyenetlen, egyszerűen az egész sminkem összképén dob.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Audrey21

2017. április 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az enyém is sima tojás alakú. Borzasztó jó szerintem megint megszereltettem szivaccsal alapozni. Könnyű beszerzési, szépen megtagadása nem szívja magába az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

majoreszternora90

2017. április 15.

Az enyémen nincsen lapos rész. Minden más tulajdonság stimmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

Az enyémen nincsen lapos rész. Minden más tulajdonság stimmel.

rekkso

2017. április 11.

Ez a kis eszköz szerettette meg velem a szivaccsal történő alapozást. Benedvesítve használom úgy nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. Nedvesítés után a duplájára nő, és nagyon puhává válik, nem is szív be sok terméket. Számomra a tisztítása sem olyan vészes, és jó pár hónap használat után sincsen rajta semmilyen berepedés. Ha ez mind még nem lenne elég, ehhez hozzájön, hogy még szuper olcsó is. Tényleg nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Barabella

2017. április 10.

Röviden WOW. Havi kedvencek bejegyzésben láttam, rögtön meg is akartam venni, kb. a negyedik rossmannból sikerült egy utolsó darabot elhoznom. Mindig az ujjammal oszlattam el az alapozót, nem akartam egy szivacsra több ezer forintot költeni, de ez az olcsó verzió szuper, sokkal szebb az eredmény :) Vadászni fogok még egyre hátha örökre eltűnik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

hesychia

2017. április 3.

Épp azelőtt láttam meg itt a főoldalon róla véleményt, hogy bementem volna a Rossmannba, szóval azzal a lendülettel el is hoztam azt az egy darabot ami még volt. Spoiler: áldassék a Krémmánia...! Mindig ecsettel oszlatom el az alapozót - pedig a szárazbőrűeknek mindenhol azt tanácsolják, hogy takarodjanak szivacsot venni alapozáshoz -, mert még soha nem vitt rá a lélek, hogy 5-6ezer forintot költsek az eredeti beauty blenderre, olyan sok jót meg egyik olcsóbb verzióról sem hallottam. Az Ebelin sminktojását próbáltam korábban, de az valami szörnyű, kimoshatatlan, és vizesen is csak majdnem olyan gyengéd mintha ököllel püfölném magam. Ez a változat ellenben (számomra) tökéletes. Szép nagyra megnő, pihe-puha, rugalmas, gyönyörűen viszi fel az alapozót és nagyjából tizenöt másodperc alatt ki lehet mosni egy darab szappannal. Az ára meg hát ajándék. Mindig legyen itthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Messa

2017. április 3.

Évekig a kézzel dolgozós csoportba tartoztam, aztán jött az ihlet, hogy lehet ezt másképp is csinálni. Ez volt az első beauty blenderem és elmondhatom, hogy napi szinten használom. Bevizezve nagyon puha lesz, nem szív be sok festéket, de nagyon szép vékony rétegben viszi fel az alapozót. Az elvágott forma kifejezetten bejön, könnyű vele a szem alatt és az orr szélénél dolgozni. A színe az első kimosás után sosem lesz már olyan, mint új korában, de engem ez nem zavar. A Rimmel Fresher Skin habos alapozóját kézzel borzalmas felvinni, csomósodik, de ezzel azt is normálisan, egyenletesen el lehet dolgozni. Az ára pedig hihetetlen, nem véletlen, hogy azóta szinte mindig hiánycikk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Lolychan

2017. március 31.

Hát én nem tudom az enyémmel mi lett, de jó pár mosás után elkezdett kifakulni :D (Caola mosószappannal mosom). Összességében jól eldolgozza az alapozót és a korrektort is, de ha megadja magát, lehet másikkal próbálkozom :D :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

v1v13n

2017. március 31.

Hihetetlen! Valóban nagyon jól eldolgozza a terméket. Csak ajánlani tudom!!! Egy kérdés- ti hogy tisztítjátok, illetve mivel?,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.