For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Messa

2017. április 3.

Évekig a kézzel dolgozós csoportba tartoztam, aztán jött az ihlet, hogy lehet ezt másképp is csinálni. Ez volt az első beauty blenderem és elmondhatom, hogy napi szinten használom. Bevizezve nagyon puha lesz, nem szív be sok festéket, de nagyon szép vékony rétegben viszi fel az alapozót. Az elvágott forma kifejezetten bejön, könnyű vele a szem alatt és az orr szélénél dolgozni. A színe az első kimosás után sosem lesz már olyan, mint új korában, de engem ez nem zavar. A Rimmel Fresher Skin habos alapozóját kézzel borzalmas felvinni, csomósodik, de ezzel azt is normálisan, egyenletesen el lehet dolgozni. Az ára pedig hihetetlen, nem véletlen, hogy azóta szinte mindig hiánycikk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Lolychan

2017. március 31.

Hát én nem tudom az enyémmel mi lett, de jó pár mosás után elkezdett kifakulni :D (Caola mosószappannal mosom). Összességében jól eldolgozza az alapozót és a korrektort is, de ha megadja magát, lehet másikkal próbálkozom :D :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

v1v13n

2017. március 31.

Hihetetlen! Valóban nagyon jól eldolgozza a terméket. Csak ajánlani tudom!!! Egy kérdés- ti hogy tisztítjátok, illetve mivel?,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

nyuszoka22

2017. március 21.

Már nagyon rég óta szemeztem hasonló szivacsokkal, de nem bántam meg, hogy ezt választottam! Eddig kézzel vittem fel az alapozót, de össze sem lehet hasonlítani azzal a végeredménnyel, amit ezzel tudok elérni! Gyorsan készen vagyok az alapozással, foltoknak, csíkoknak nyoma sincs, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Niki03

2017. március 19.

Szuperül eldolgozza az alapozót, sokkal természetesebb a hatás, mint egy ecsettel. Megdagad a víz alatt, rugalmas, könnyen felviszi az alapozót nehezebben elérhető helyekre is. Abszolút must have, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

im

2017. március 16.

A véleményem erősen összehasonlító lesz: az arcom egyik felén az Ebelin sminktojást, a másikon a For Your Beauty-t használtam.
- Ezzel a laposan vágott felülettel elvileg ezzel gyorsabban lehet alapozni, én viszont nem vettem észre akkora különbséget, így is, úgy is gyorsan elkészülök. A csúcsos rész nem keskenyedik annyira el, mint az Ebelinnél, ennek ellenére ugyanolyan kényelmesen odafér a szemzugomhoz.
- Érdekes módon a For Your Beauty vizesen tapintásra rugalmasabb, kevésbé puha, mint az Ebelin, illetve érzek benne egy keményebb, “magszerű” részt is. (De szerintem itt az is számít, hogy az Ebelin ősöreg, a rossmannos szivacs pedig vadonatúj.) Valahogy mégis kényelmesebb a rossmannossal dolgozni. Kivéve a szemkörnyéket, ahol nekem az összenyomhatósága miatt jobban kézreáll a DM-es sminktojás.
- Egyébként a lealapozott arcom két fele között az égvilágon semmilyen különbséget nem láttam, mindkettővel ugyanolyan jól, foltmentesen, fátyolszerűen bele tudtam dolgozni a bőrömbe az alapozót, illetve a korrektort.
- Az Ebelin szivacsot már az első használat után sem tudtam foltmentesen kimosni (babafürdetőt használok), és még a látványát sem szerettem így. A mostani tesztelés során rákerült anyagot sikerült kitisztítanom belőle, de a régi foltok maradtak. A For Your Beauty szivacsot ezzel szemben foltmentesre sikerült kimosnom. (A FYB valószínűleg kevesebb anyagot nyel el, mint az Ebelin.) A száradási idő a For Your Beauty esetében hosszabb, mint az Ebelinnél, egyébként nekem mindkettőnél huszonnégy óra fölött van (fűtőtest közelében, de nem közvetlenül rajta).

Összességében:
Nem bánom, hogy megvettem a For Your Beauty szivacsot, mert kevesebb kompromisszumot igényel, mint az Ebelin. Napi használatát csak akkor tudnám elképzelni, ha minden napra lenne egy, de ennyi pénzt biztosan nem szánok rá. Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy ezt a szivacsot tényleg “el fogom használni” (vagyis nem csak a polcon fog porosodni, mint az Ebelin) és újra fogom venni, mert az árát megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Összességében:

cooleva

2017. március 16.

Beauty Blender olcsóbb változata. Nagyon szuper! Exra puha, nem szívja be a sminkterméket és elég strapabíró, kb. 4 hónapja van meg és mintha új lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

random

2017. március 13.

Ma vettem meg, azonnal ki is akartam próbálni. Az első meghökkenést az okozta, hogy ahogy nyomtam ki belőle a vizet, habzott. Na mondom, nagymosás... Addig öblögettem amíg abbahagyta. Egyébként irtó jó anyaga van! Tömör, rugalmas és meglepően nagyra nő. Az alapozásnál azért szívtam kicsit a fogamat, ugyanis még mindig nem ér fel semmi az ujjacskáimhoz. Később munka után javítani akartam egy kicsit a sminkemen, mert az orromnál az orrfújástól megkopott, illetve a homlokomnál a gondolkodóráncaimon összegyűrődött. A második meghökkenés pedig itt következett. Az ecset helyett egy isteni szikra hatására ezt vettem elő a púderhez. Hát mit mondjak, mint egy álom olyan lett a bőröm: fiatalos és sima, se ráncok se pórusok. Többet ért mint egy primer vagy egy photoshop.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

WednesdayAddams

2017. március 12.

Mindent leírtak előttem, egyszerűen imádom. Hihetetlen hogy egy 800 forintos szivacs lealázza az eddig általam próbált 3000-4000 forintos darabokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Lejla92

2017. március 9.

Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Nagyon szeretem :)