For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

nyuszoka22

2017. március 21.

Már nagyon rég óta szemeztem hasonló szivacsokkal, de nem bántam meg, hogy ezt választottam! Eddig kézzel vittem fel az alapozót, de össze sem lehet hasonlítani azzal a végeredménnyel, amit ezzel tudok elérni! Gyorsan készen vagyok az alapozással, foltoknak, csíkoknak nyoma sincs, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Niki03

2017. március 19.

Szuperül eldolgozza az alapozót, sokkal természetesebb a hatás, mint egy ecsettel. Megdagad a víz alatt, rugalmas, könnyen felviszi az alapozót nehezebben elérhető helyekre is. Abszolút must have, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

im

2017. március 16.

A véleményem erősen összehasonlító lesz: az arcom egyik felén az Ebelin sminktojást, a másikon a For Your Beauty-t használtam.
- Ezzel a laposan vágott felülettel elvileg ezzel gyorsabban lehet alapozni, én viszont nem vettem észre akkora különbséget, így is, úgy is gyorsan elkészülök. A csúcsos rész nem keskenyedik annyira el, mint az Ebelinnél, ennek ellenére ugyanolyan kényelmesen odafér a szemzugomhoz.
- Érdekes módon a For Your Beauty vizesen tapintásra rugalmasabb, kevésbé puha, mint az Ebelin, illetve érzek benne egy keményebb, “magszerű” részt is. (De szerintem itt az is számít, hogy az Ebelin ősöreg, a rossmannos szivacs pedig vadonatúj.) Valahogy mégis kényelmesebb a rossmannossal dolgozni. Kivéve a szemkörnyéket, ahol nekem az összenyomhatósága miatt jobban kézreáll a DM-es sminktojás.
- Egyébként a lealapozott arcom két fele között az égvilágon semmilyen különbséget nem láttam, mindkettővel ugyanolyan jól, foltmentesen, fátyolszerűen bele tudtam dolgozni a bőrömbe az alapozót, illetve a korrektort.
- Az Ebelin szivacsot már az első használat után sem tudtam foltmentesen kimosni (babafürdetőt használok), és még a látványát sem szerettem így. A mostani tesztelés során rákerült anyagot sikerült kitisztítanom belőle, de a régi foltok maradtak. A For Your Beauty szivacsot ezzel szemben foltmentesre sikerült kimosnom. (A FYB valószínűleg kevesebb anyagot nyel el, mint az Ebelin.) A száradási idő a For Your Beauty esetében hosszabb, mint az Ebelinnél, egyébként nekem mindkettőnél huszonnégy óra fölött van (fűtőtest közelében, de nem közvetlenül rajta).

Összességében:
Nem bánom, hogy megvettem a For Your Beauty szivacsot, mert kevesebb kompromisszumot igényel, mint az Ebelin. Napi használatát csak akkor tudnám elképzelni, ha minden napra lenne egy, de ennyi pénzt biztosan nem szánok rá. Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy ezt a szivacsot tényleg “el fogom használni” (vagyis nem csak a polcon fog porosodni, mint az Ebelin) és újra fogom venni, mert az árát megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Összességében:

cooleva

2017. március 16.

Beauty Blender olcsóbb változata. Nagyon szuper! Exra puha, nem szívja be a sminkterméket és elég strapabíró, kb. 4 hónapja van meg és mintha új lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

random

2017. március 13.

Ma vettem meg, azonnal ki is akartam próbálni. Az első meghökkenést az okozta, hogy ahogy nyomtam ki belőle a vizet, habzott. Na mondom, nagymosás... Addig öblögettem amíg abbahagyta. Egyébként irtó jó anyaga van! Tömör, rugalmas és meglepően nagyra nő. Az alapozásnál azért szívtam kicsit a fogamat, ugyanis még mindig nem ér fel semmi az ujjacskáimhoz. Később munka után javítani akartam egy kicsit a sminkemen, mert az orromnál az orrfújástól megkopott, illetve a homlokomnál a gondolkodóráncaimon összegyűrődött. A második meghökkenés pedig itt következett. Az ecset helyett egy isteni szikra hatására ezt vettem elő a púderhez. Hát mit mondjak, mint egy álom olyan lett a bőröm: fiatalos és sima, se ráncok se pórusok. Többet ért mint egy primer vagy egy photoshop.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

WednesdayAddams

2017. március 12.

Mindent leírtak előttem, egyszerűen imádom. Hihetetlen hogy egy 800 forintos szivacs lealázza az eddig általam próbált 3000-4000 forintos darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

sophienyuszi

2017. március 10.

Volt mar ebay szivacsom és RealTechniques is, mégis: hogy tudtam eddig élni enélkül????? Ez az első olyan szivacsom, ami tényleg megnő és extra puha lesz a víztől, nagyon szépen lehet alapozni vele. Nevetségesen olcsó volt ehhez képest, nem tudok nem ötöst adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Lejla92

2017. március 9.

Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Nagyon szeretem :)

Oleander25

2017. március 6.

Meg sem fordult a fejemben, hogy sminkszivacsot vegyek, mert nekem nem váltak be. Majd barátnőm mondta, hogy a 'BB' mennyire jó. Gondoltam, kipróbálnám, de sajnáltam annyit kiadni érte. Itteni vélemények alapján vettem ezt...és milyen jól tettem! :) Egyenletesen tudok vele dolgozni, pedig én sosem gondoltam, hogy egy sminkszivacs ilyen nagy barátom lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Linuxo

2017. március 5.

Hogyan tudtam eddig élni nélküle?? De most komolyan! Ez az eddigi legjobb vásárlásom volt mostanában. Fantasztikus ez a szivacs, nem vitás. Csodálatosan lehet vele az alapozót eldolgozni. Nagyon szépen megdagad víz alatt, álom puha lesz, könnyen tisztítható, tényleg minden terméket ki lehet belőle mosni, minden egyes használat után. Nem nyeli el a termékeket (esetemben alapozót és korrektort). Remélem sokáig is fogja bírni a strapát, és nem kell majd havonta újra vennem, hanem mondjuk csak 3 havonta...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.