For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

lzsoficim

2017. március 5.

Több ilyen szivacsot kipróbáltam már, de eddig mind szörnyű volt( DM-es,Mülleres, itt főképp rátok gondolok, de folytathatnám még a sort...)
Ez viszont puha, nem szívja magába az összes korrektort, szépen megdagad a víz alatt, könnyen tisztítható(!) s szépen eldogozza a korrektort.
Nem húzza a bőröm, nem morzsálódik.. Mit lehet még elmodani? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Nem húzza a bőröm, nem morzsálódik.. Mit lehet még elmodani? :D

bélám

2017. március 3.

Éveket szántam arra, hogy beszerezzem a lehető legjobb ecsetet. Állandóan akciókat lestem, rendeltem, elmentem a világ végére, bosszankodtam, imádtam, kukába dobtam, képzeletbeli szobrot állítottam.
Erre egy 800 Ft-os csoda feleslegessé tette az összes erőfeszítésemet. Csak tudnám, hogy mit fogok csinálni az ecsetekkel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

brigcsu

2017. március 3.

Nagyon szeretem! Szépen megnő ha víz alá teszem és sokkal szebben eltudom dolgozni vele az alapozót illetve korrektort mint az ecsettel.Egyedül a tisztítása nehézkes, de ezt leszámítva nélkülözhetetlen kis darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

r0606

2017. március 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg, én eddig a müllereset használtam, nekem jó volt az is, de mikor ezt bevizeztem....😱 Ez megszívja magát vizzel, rendesen bepuhul! Nagyon gyorsan végzek vele az alapozóval és gyönyörű a végeredmény. Mondanom sem kell, a mülleres ment a kukába..😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

kismacska00

2017. március 2.

Sokkal szebben, egyenletesebben és tartósabbra tudom vele eldolgozni az alapozót, mint bármilyen ecsettel. Az eredetit nem próbáltam, nem is tervezem, hiszen ez a töredékéért tökéletesen működik, nagyon jó szolgálatot tesz. Más dupe-okat sem próbáltam, elsőre szerencsém volt ezzel, nem is nagyon fogok mással kísérletezni, ez tényleg szuper és hasznos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. március 1.

Imádom. Könnyen használható, természetesebb, jobban eldolgozza,mint az ecset , egyszerűen nincs hiba benne. Nem hagy maga után semmi nyomot. Viszont nehéz tisztítani. De ezen kívül semmi hiba nincs benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 1.

laanna

2017. február 28.

Nagyon jól használható! Az olcsóbb sminkszivacsok között a legjobb, kellemes használni, puha, hatalmasra dagad nedves állapotban és viszonylag kevés alapozót vesz fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Katulin

2017. február 27.

A legjobb blender, amit eddig próbáltam, az összes többi drogériás blendert kenterbe veri és a KAP termékénél is sokkal jobb. Gyönyörűen teríti az alapozót, könnyű a tisztítása, és bár én minden használat után mosom, semmilyen szakadás nincs rajta. Ezen kívül külön öröm, hogy a vizesebb állagú termékeket is szépen fel lehet vele vinni, nemcsak a krémes alapozókat. Megéri a pénzét, örülök, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

feherandie

2017. február 19.

Első blenderem, tehát nincs viszonyítási alap de úgy gondolom mindent tud amit várnék, sőt még kicsit többet is. Tényleg hatalmasra dagad ami meggyorsítja az alapozást, viszont szemkörnyéknél picit nehezít, de ennek ellenére imádom a textúráját, hogy mennyire könnyen "gyúrható" lesz vizesen, jó érzés vele az arcomhoz érni a reggeli álmosságban. Hétvégente átmosom szappannal, egyelőre tökéletesen viseli azt is, ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

pannapanna999

2017. február 18.

Nekem ezelőtt Ebelines Beauty Blender dupe-om volt, amiről sokan írták azt, hogy majdnem olyan, mint az eredeti BB.
Hát nekem ez a szivacs sokkal jobban bevált. Iszonyú puha, hatalmasra dagad a víztől, a szappantól nem szárad ki (mert az Ebelines bizony kiszáradt). Könnyen eldolgozható vele az alapozó vagy a korrektor. Megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.