For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A latexmentes és antibakteriális make-up szivacs egyenletes felvitelt tesz lehetővé a hibátlan arcbőr érdekében. A lekerekített résszel a smin nagy felületre vihető fel, a csúcsos résszel pedig a kontúrok tökéletes elfedése végezhető.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeticsomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Dius89

2017. február 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján ruháztam be rá, mert sajnos az előző (Mülleres) sminkszivacsom bepenészesedett :( Ami pozitív, hogy nagyon puha, viszont elég sok vizet magába szív, ilyenkor tényleg eléggé fura, gyurmás állaga lesz. Vizesen óriásira dagad, ami nekem, aki csak a szem alatti korrektor felvitelére használná, nem túl nagy előny. Még próbálkozom vele arcra is, de valószínűleg beruházok egy másik, kisebb termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

ferenczifanni

2017. február 5.

úúúristen, egy megváltás ez a szivacs :D eddig szintén ettől a márkától használtam a kis háromszög alakú szivacsokat, de váltottam erre, és nem bántam meg:) nem nyel el sok terméket, szép nagyra megszívja magát vízzel, emiatt ugye gyorsabb is az alapozó felvitele:) valaki írta, hogyha bevizezi, teljesen eldeformálódik. először nekem is furcsán nézett ki, de rájöttem, hogyha bevizezés után érintetlenül hagyom 1 max 2 percig, akkor teljesen jó lesz, visszanyeri eredeti alakját és már lehet is vele dolgozni:) 800 forintért ajándék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Wandaaa

2017. február 1.

El se hiszem milyen jó ez a a szivacs, ez előtt a Catrice blenderét próbáltam, de az nagyon kemény volt, nem nőt meg és rengeteg alapozót beszívott, na ez ezzel szemben mindenbe az ellentéte. Szépen megnő vízalatt, nagyon könnyű az alapozót eloszlatni vele, és nagyon természetes lesz a végeredmény is, eddig 3x használtam, így azt nem tudom mennyi ideig fogja bírni remélem sokáig. Tisztítása kicsit tényleg nehézkes, de ettől függetlenül nekem már egy elengedhetetlen sminkeszköz lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Piko888

2017. január 18.

Sajnos elég vegyes érzéseim vannak ezzel a szivaccsal kapcsolatban. A feladatát tökéletesen ellátja, könnyen, szépen lehet vele alapozni. Puha (ellentétben az ebelin változattal). Vizesen duplájára nő, nem nyel el sok terméket és könnyű tisztítani. És itt jön a "de": nem tudom más is tapasztalt e ilyet, de amikor bevizezem és átnyomogatnám, hogy csak nedves legyen, egy ormótlan, deformálódott, összeaszott kis gyurmadarabka szerű valamivé változik, amin kivehető az összes ujjam térbeli lenyomata. Borzalmasan néz ki. Sajnálom, mert nagyon jól funkcionál, de sosem láttam még ilyet, hogy egy sminkszivacs ennyire nem tartja az alakját. 4 csillag, de 800 ft-nál többet tényleg nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

kisritus

2017. január 17.

A márkásabb beauty blendereket túlzóan drágának tartom, ezért vettem ezt, hogy egyáltalán kipróbáljam, milyen is ezzel alapozni (eddig ecsetet használtam, meg volt hogy simán az ujjaimat).
Azon kívül, hogy kicsit gumi-szerű állaga van, nincs vele baj, szépen megdagad, és nagyon jól lehet vele egyengetni az alapozót.
Az alsó vágott rész nem tudom, mire jó pontosan, a felső sarkos résszel szoktam korrektort eldolgozni, arra is teljesen jó.
Kimosáskor ugyan jön belőle az alapozó rendesen, de mikor már teljesen tiszta, csak a vizet nyomkodom ki, a felületén az alapozó folt ott marad, ezt nem teljesen értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

tara95

2017. január 11.

Ne nevessetek ki, de miután egy puha pamutzoknival oszlattam el az arcomon a bb-t
és a korrektort, elámultam. Már régóta ácsingóztam a RT és a BB után de egy rossz ebayes utánzat eltántorított. Aztán megláttam a véleményeket...rohanás a Rossmannba, Miskolcon hála Istennek mindig mindenből van. El is hoztam. Csodásan puha szárazon is, de nedvesen csak néztem, a duplájára dagadt, nagyobb mint a tenyerem. Egyébként a legszebben mosogatószerrel és olaj j al lehet ezeket a szivacsokat tisztítani. Ténylegesen csak holnap fogom bevetni de már most szerelmes vagyok.

Up: remek. Annyi, hogy nekem nem ment vissza az eredeti méretére de egyébként olyan természetes hatást ad, mint semmi más.

Up2:

Akkor egy részletes kis elemzés az eddigi kedvenc eszközömről amely felülmúlta az egyébként imádott ecseteimet is.

Szárazon: nem rossz, működik úgy is, de elveszíti azt a tulajdonságát, hogy természetesnek hasson az alapozás. Mindenképpen nedvesen ajánlott használni.

Púderhez: szem alá áttetsző fixáló termékhez is tökéletes, gyönyörűen eloszlik a púder és tartós végeredményt ad, valamint sokkal kevésbé hangsúlyozza ki az apró vonalakat.

Sötéétebb korrektorhoz: az egyik legjobb korrektorom kicsit sötétnek bizonyult a bőrhibáimra így nem is mertem használni, ezzel azonban csodásan belesimul a bőrömbe, nincs színprobléma.

Tisztítás: végül én készítettem hozzá egy folyadékot amiben micellás víz, olaj és szilikonmentes sampon van. Használat előtt összerázva rálöttyintek egy adagot a szivacsra, tökéletesen kitisztítja néhány másodperc alatt. 2 naponta mosom, semmi baja.

Összegezve a legjobb ár-érték arányú szivacs amit csak drogériákban lehet találni...rendeltem ebayről egy silispongeot de valószínűleg be fogok szerezni ebből is egyet-kettőt tartalékba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Up2:

klaere

2016. december 11.

Még csak két bevetésen van túl meg egy mosáson, de kitűnő. kellően puha, h finoman "felütögessem" az alapozót, van ugye a hegyes vége, azzal szem alatti korrektort szoktam, illetve ennek van egy nagyobb lapos oldala, azzal viszem fel az alapozót értelemszerűen.:) nem is ragozom tovább a többiek már mindent leírtak. Én ajánlom, de megtalálni két hét volt, mert mindig hiánycikk. pedig tervezem a következőt is beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

ludmilla

2016. november 25.

Nem használtam még szivacsot az alapozó eldolgozására, ezért döntöttem úgy, hogy valami olcsóbbal próbálkozom először. Nagyon puha szivacs, el is gondolkodtam rajta, hogy be kell e egyáltalán vizezni. Hatalmasra nőt. Szépen eldolgoztam vele az alapozót, szerintem nem sokat szívott be. A szemzugba nehezen fértem be vele. Aztán kiöblítettem egy kis szappannal, hát nem biztos, hogy jól tettem. Alig tudtam kiöblíteni belőle. Csak-csak habzott. Máskor szerintem sima vizet használok. Nagyon megnyúztam szegény, szerintem azért szakadhatott meg egy nagyon pici helyen. Ezért nem vonok le pontot, mert szerintem az én első bénázásom okozta, nem ő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Orsolya13

2016. november 24.

Ecsetet használtam eddig, de muszáj volt kipróbálni ezt a szivacsot, így kb. egy hete meg is vettem :D Igazság szerint tetszik, kellemes az anyaga, jól lehet vele dolgozni és tényleg jobb összképet ad a bőrnek, ha szivaccsal ütögetem bele az alapozót, mint az ecsettel való eldolgozásnál. Nem kell sok alapozót használni, mert eloszlat mindent és az alapozót rétegezni is kényelmesebb vele. A szem környékén macerás, de ott inkább ujjal szoktam felvinni a korrektort. Eddig egyszer mostam ki, de szépen ki lehetett tisztítani, megszáradt rendesen és nem lett semmi küllemi baja. Kellemesen csalódtam és nekem plusz pont, hogy latexmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

soiree

2016. november 23.

Nos, én nem voltam nagy szivacsos, de a Real Techniques szivacs nem volt nálam valami nagy siker, gondoltam, kipróbálom ezt.
Nagyon jó! Sokkal jobb, mint a RT, az áráról meg ne is beszéljünk. Puha, nem szív be sok alapozót, nem az a tipikus szivacs anyagú, mint a RT, nekem ez az anyag sokkal alkalmasabb az alapozó/korrektor eloszlatására. Szárazon is.
Remélem, a tartósságáról is pozitívan számolhatok majd be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Remélem, a tartósságáról is pozitívan számolhatok majd be.