For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

CandyPony

2015. június 11.

Nagyon régen volt már púderecsetem, ugyanis nem használtam púdert mostanában, ma vettem egyet és néztem hozzá egy ecsetet is. Nem akartam rá sokat költeni, ez olcsó volt, azt hiszem 800 forint (?), tetszett, mert praktikusnak tűnt, de kinyitás után kinek van kedve visszatuszkolni a kupakjába? Ráadásul nem is lehet olyan könnyen. első használtat után elkezdtek hullani a szőrei. Annyi, hogy puha, semmi több. elpúderezgetek majd vele, de ha tovább hullik, landol a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Annette

2015. június 6.

Soha, véletlenül se vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Soha, véletlenül se vegyétek meg!

wifey

2015. június 6.

Fertelmes. Rettenetes. Nem is tudom, mit mondjak. Ha egyszer kinyitod, utána nehéz összecsukni. Büdös, hullik, kemény. Vááá, rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

virágszirom

2015. május 17.

Csomagolása miatt vettem meg mert pont egy ilyen kis utazó ecsetre vágytam, de nagyon rossz. Olcsó kínai benzinkút szaga van bántóan szúrós ecsete és folyamatosan vedlik. Van ennek a típusnak egy fekete színű csomagolásban lévő kiadása is ami szerintem még por törlőnek sem lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Bianka21

2015. február 2.

Annyira praktikusnak tűnik és hirtelen megtetszett, de az első használatkor is már hullottak a szálai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Szúr, hullik, leesik a kupakja és még büdös is. Csak az összecsukhatósága miatt jó. Semmi más pozitívum nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Ildie

2015. január 15.

Ez arra jó, ha valaki utazik, és kell valami sz** ami arra a 4 napra mondjuk jó lesz, és be lehet hajítani a táskába. Szúr, hullik a szőre, nem csinálja a dolgát a legtökéletesebben. Az összecsukhatósága miatt 2 pont, de már el is ajándékoztam. A RT is a Bőszecset iscsinál összecsukható ecseteket, jókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Béatrice

2014. december 22.

Már elég rég vettem, igazából nem is emlékszem, hogy miért. Talán kellett valami gyorsan és megtetszett, hogy összecsukható. És ezzel kb. el is mondtam az összes pozitívumát. Hullik a szőre, büdös és még karistolja is az arcomat. Legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

M_Jucc

2014. december 22.

Egyszerűen szörnyű. Nem elég a rémes szaga, de még a szálai is csomóban hullanak vagy az arcomra ragadnak.
Egyetlen előnye a mérete lenne és hogy összecsukható, de sajnos ez nem ellensúlyozza a hibáit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

aalexaa

2014. október 14.

Nekem más színű a külseje (fekete, kis kövekkel), de szerintem az ugyanez. tegnap vettem, nem akartam túl sokat kiadni egy ecsetre, ráadásul nagyon praktikusnak tűnt, hogy összecsukható. Ma reggel próbáltam ki, nem tudok mást mondani, mint hogy borzalmas! Csomókban hullik a szőre (szobatársam nem tudta elképzelni, mit csináltam a fürdőszobában, ami miatt vastagon szőr borítja a mosdót:D), és rettenetesen büdös. nehéz összecsukni, leesik a kupakja. Azt a 600 forintot sem érte meg, az évek óta használt 100forintosboltos ecsetem fényévekkel jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.