For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

nonni

2014. október 13.

Óó, én is a külseje miatt vettem meg, nagyon tetszik, hogy ilyen praktikus, hordozható. De sajnos iszonyatosan hullik, én nem tudom, hogy ezzel ti is így vagytok-e, vagy csak én fogtam ki selejtet, de kritikán aluli! :( még csak kb. 2x használtam, de már legalább 10 szál kihullott belőle. Arról nem is beszélve, hogy mennyire durvák benne a szálak, bántja a bőrömet... a púdert szépen felveszi, de hát iszonyatos vele dolgozni. A csomagolás miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

asztromélia

2014. október 7.

Sok éve vettem egyet, pirosításra. Tudom nem arra való, de mindenképpen olyan ecset kellett amit dobozban tudok tartani. Igazából bevált, a mai napig jó. Nem olyan rég vettem még egyet, ezt már púderhez. Érezhetően rosszabb a minősége, a szálak rosszul lettek belevágva, és irdatlan büdös, mosás után is (szerintem motorolaj szagú). Szóval a régi továbbra is megvan, az új megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Klau$$x

2014. október 5.

1. ecsetem igy nincs viszonyitási alapom de meg vagyok vele elégedve, nagyon praktis mindenhol elfér és jól teszi a dolgát. Kellemes és puha szállai vannak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 5.

nadalandy

2014. július 30.

Nem rossz kis ecset. Azért hogy hordozható piros pont.
Nekem, a sminkelést tanulónak megfelel.
Bár tény, hogy az essence ecseteim jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Nem rossz kis ecset. Azért hogy hordozható piros pont.
Nekem, a sminkelést tanulónak megfelel.
Bár tény, hogy az essence ecseteim jobbak.

lizdalma

2014. július 5.

Első púderecsetnek jó, de a következő már biztosan valami jobb lesz. A dolgát teszi, csak hullik ugye (nem vészesen, csak néha egy-egy szál). Kíváncsi leszek, hogyan bírja majd az első szappanos-mosást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Slugclubpride

2014. május 11.

Nem rég szereztem be, semmi extra, de meg vagyok vele elégedve. Annyi púdert vesz fel, amennyire nekem szükségem van, a szagát nem érzem, az arcomat nem böki különösebben, és nagyon praktikus. Összecsukva szerintem úgy néz ki, mint egy épp használaton kívüli lézerkard a Star Warsból :DD. Egy picit valóban hullik, de nem zavaró. Ennyi pénzért szerintem tök jó, csak az én púderemet egy kicsit kifötri a dobozából, de az se zavaró. Kezdő sminkelőknek (mint amilyen én is vagyok) nagyon jól beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Ella

2014. április 17.

Elsőre tényleg műanyag szaga volt, de kimostam és amúgy is a kókuszos illatú Essence matt bronzosítóját viszem fel vele, csak erre használom. Nem a legjobb ecsetem, kicsit hullik is a szőre, de legalább egész szépen felviszi a bronzosítót, csak egy picikét kell igazítani rajta kézzel. 3,5-4, de adok neki 4-est, aztán maximum upd.-elek. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

little lady

2014. április 8.

Egyetlen előnye,hogy össze lehet csukni. Hullik nagyon! Büdös.Tényleg bántják az arcom a kis szálai.Nagyon nem szeretem de vész esetére megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

L.ajla

2014. február 28.

Már régóta megvan(2 éve talán), nekem semmi gondom vele. Nem bántja az arcom,először elég büdi volt, kimosás után is, de már elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

NBetti2000

2014. február 18.

Nagyon rossz!!! Hullik, büdös, nem puha és ezért nagyon bök :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 18.

Nagyon rossz!!! Hullik, büdös, nem puha és ezért nagyon bök :(