For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

svajda.petra

2014. január 29.

Nem rég vettem meg púderezéshez szoktam használni. A szálai durvák szinte karistolja az arcomat, de tökéletesen felviszi a púdert. Praktikus az összecsukhatósága miatt. Nekem eddig nem kezdett el hullani. 4 csillagot adok neki mert a durva szálait leszámítva tökéletes.

Update: Tettem rá egy kis hajvégápolót amitől egész puha lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Update: Tettem rá egy kis hajvégápolót amitől egész puha lett!

noorii

2014. január 29.

Immáron egy éve használom púderezéshez, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Immáron egy éve használom púderezéshez, nekem bevált :)

szabo.szandra1993

2013. október 29.

Nagyon szeretem. Főleg pirosításra használom úgy 2-3 éve és egyáltalán nem hullik mosás után sem. Megfelelően kemény és sűrű. Én kicsit összébb szoktam húzni mikor felveszem vele a pirosítót. Tök jó hogy van fedele és védi az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

vadi

2013. október 9.

Annyira nem szeretem. Hullik, az elején elviselhetetlen szaga volt, nehéz rendesen kimosno, ráadásul mosás után a minősége is romlik.. Végül is teszi a dolgát, púderezéshez, pirosításhoz és bronzosításhoz (utóbbikhoz nem sokszor) használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 9.

Rony

2013. szeptember 14.

Kompakt púderemhez használom, és nekem nincs vele problémám. Az első használatkor pár szál kihullott, de azóta semmi. Ennyi pénzért, nem is vártam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

bobika94

2013. augusztus 21.

Egyaránt használom folyékony és kőpúder eldolgozásához. Max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Egyaránt használom folyékony és kőpúder eldolgozásához. Max pont!

cioccolata

2013. július 18.

Lejár a kupakja nekem, így csak mérsékelten praktikus utazáshoz. Amúgy elégedett vagyok vele, tud annyit, amennyit tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

benzol

2013. július 4.

Már lassan egy éve megvan, de nem nagyon használom.. Sajnos nem vagyok egy púderezhető alkat, legalábbis még sem a púdert, sem a megfelelő ecsetet nem sikerült megtalálnom sajnos.. Leginkább pirosító felvitelére használom.. (ez itt a felhördülés helye:)) Elég kemények a szálak, nem hullanak, de néha már rendesen "karcolnak", hiába mosom ki hajbalzsammal is akár... Nem tudom, a jobb minőségű ecsetek mennyivel tudnak többet, de ezzel nem igazán vagyok megelégedve, pedig a márkát nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Luca33

2013. július 1.

Használom közel fél éve. Az első púderecsetem, szóval nincs viszonyítási alapom. Praktikus, azért is vettem. Nem hullik. Szépen felveszi és le is adja a púdert. Amikor azonban megpróbáltam kimosni...a sima víz nem vitt le róla semmit, szóval kevéske sampont raktam rá (alverde citromvirág-sárgabarack), ahogy az egyik könyvem tanácsolta. Bitangul eresztette a színét, és büdös festékszaga lett, még azután is, hogy megszáradt. Legközelebb csak kevés babaszappannal próbálkoztam, ugyanazzal az eredménnyel...Szabadna neki ilyet csinálni??Szerintem nem.
Szóval hiába praktikus és tartósak a szálai, ha a festék rajta nem az. Én valahogy nem akarom a púderrel együtt a lilásfekete festék részecskéit is az arcomra egyengetni, szóval másik után kell néznem. Ha valaki tud egy tuti natúr ecsetet, az okvetlen szóljon nekem! Előre is köszi!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Bogirl*

2013. június 27.

Ár-érték arányban elég jó darab. Kb. 1 éve használom, nem hullik a szőre, nincs vele semmi gond. Nem tudtam konkrétan, hogy milyen púderecsetet akarok, de megláttam és megtetszett, hogy összecsukható,ezért ezt hoztam el. Szeretem, mert könnyen tudok vele dolgozni, és nem visz fel túl sok púdert, így nagyon természetes lesz a hatása. Külön tetszik, hogyha a szükség úgy hozza (pl. elutazok és nem viszek sok ecsetet magammal), a pirosítót is szépen fel tudom vele vinni. Azonban biztos, hogy nem ez a legjobb púderecset, de én elégedett vagyok vele, 4*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.