For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Lotheg

2013. június 2.

Táskába hordozhatós púderecsetet akartam. használgatom, nálam van, de nagyon szúrnak a szálai, így nem kellemes a használata.. Egyébként rendesen felveszi a púdert és elég szépen fel lehet rakni, de akkor inkább valami kabukit viszek magammal :) Ez így csak egy közepest tud nálam elérni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

katuska8

2013. május 20.

1 éve kaptam még a ballagásomkor és szerintem nem rossz. Bár púderezni nem használom, mert ahhoz túl kemény és nekem rövidek a szálai, viszont pirosítóhoz nekem nagyon jó. A szálai sem hullanak, még akkor sem, amikor kimosom, és mindig magammal tudom vinni az iskolába. Én meg vagyok vele elégedve, bár biztos, hogy van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

linduci

2013. május 20.

Azért vettem meg, hogy legyen valami ilyesmi is végre a táskámba. Ennek a célnak megfelel. Otthon nem használom, mert kemény a sörte, de arra jó, hogy utazásnál vagy munkahelyen 1-2 alkalommal "átecseteljem" magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

Csajszi26

2013. május 13.

Árához képest egész jó! Nem a legpuhább, de a célnak megfelel kis helyen elfér, praktikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

absinth

2013. május 13.

Ötletes ez az összecsukható kiszerelés, utazásnál illetve ha a munkahelyemen is akarok púderezni, ideális. Csak ilyen esetekben használom, mert kicsit kemények a sörtéi, bár legalább nem hullanak (max. 2 szál esett ki eddig). A mindennapi ecsetem puhább, de az meg őrült módjára "vedlik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

TimiK

2013. május 11.

Én most vettem meg, eddig kétszer használtam. Szépen fel tudtam vinni a púdert úgy hogy nincs panaszom rá :) Egy valami zavar csak hogy hullik egy kicsit de remélem ez nem lesz állandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

krisztinka88

2013. április 16.

Én sem ájultam el tőle. Akkor még szerencsés vagyok, mert az a példány, ami nekem van, eddig vagy 3 szálat hullatott ki két hét alatt. Célnak megfelel, egynek elmegy, nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

cicatapmancs

2013. április 16.

Azért vettem meg,hogy legyen a táskámba a púder mellé egy ecset, aminek van "tokja". Feleslegesen vettem meg, mert használhatatlan. A fekete szőrei (én ezt már sörtének nevezném) engem borzalmasan szúrnak, ráadásul ahogy másik is írták, hullik is. Kb. 4-szer csuktam össze, és már volt vagy 10 szál ami össze-vissza állt, pedig elvileg védenie kellene a toknak a szőrét. Ez tényleg a teljes pénzkidobás kategória, ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

2013. április 3.

A legkatasztrofálisabb ecset amivel találkoztam eddig...mivel nem akarom mindig magammal hordani az egész ecsetkészletemet, gondoltam táskába jó lesz egy ilyen olcsóbb, néha átpúderezni az arcomat, vagy felfrissíteni a pirosítót. Csak hullik-hullik belőle a szőr, még sokadik használatnál is...tegnap végül kukáztam. Inkább viszem magammal az essence púderecsetet, ami ugyan 400 forinttal drágább, de nem hullik belőle semmi, és sokkal szebben lehet vele dolgozni. Igaz, nem összecsukható, de van kis műanyag tok hozzá. Ezt az ecsetet pedig senkinek sem ajánlom,. ez tényleg a pénzkidobás kategória. Olcsó, olcsó, de hiába olcsó ha használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

ernestina

2013. március 10.

Ááááh, borzasztóan gyenge. Vedlik, a tokja néha önálló életre kel, a sörték is "fegyelmezetlenek". Gyenge sepregető mozdulatokra jó talán, de nekem ehhez az ecsethez nincs türelmem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.